65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
"13" липня 2023 р.м. Одеса Справа № 923/1487/21
Господарський суд Одеської області у складі судді Сулімовської М.Б., за участю секретаря судового засідання Толкунової М.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Першого заступника керівника Херсонської окружної прокуратури (73000, м. Херсон, вул. Тираспільська, 5-А) в інтересах держави в особі
позивача: Херсонської міської ради Херсонської області (код ЄДРПОУ 26347681, 73000, м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 37)
до відповідача-1: Комунального підприємства "Парки Херсона" Херсонської міської ради (код ЄДРПОУ 40713306, 73000, м. Херсон, просп. Ушакова, буд. 37)
відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю "ОДЕСМІСЬКБУД" (код ЄДРПОУ 40381625, 65017, м. Одеса, вул. Косівська, буд. 47 )
про визнання недійсним рішення тендерного комітету та договору на виконання робіт
за участю представників сторін:
прокурор: Зубік В.В., прокурор відділу Херсонської обласної прокуратури, посвідчення № 073701
від позивача: не з'явився
від відповідача-1: не з'явився
від відповідача-2: не з'явився
Ухвалою від 12.06.2023 прийнято до провадження справу за позовом першого заступника керівника Херсонської окружної прокуратури в інтересах держави в особі позивача Херсонської міської ради до Комунального підприємства "Парки Херсона" Херсонської міської ради та Товариства з обмеженою відповідальністю "ОДЕСМІСЬКБУД" про визнання недійсним рішення тендерного комітету та договору на виконання робіт.
Цією ж ухвалою постановлено розглядати справу в порядку загального позовного провадження, призначено підготовче засідання на 13.07.2023, запропоновано сторонам подати заяви по суті справи.
04.07.2023 до суду від відповідача-1 Комунального підприємства "Парки Херсона" Херсонської міської ради надійшов відзив на позовну заяву.
В судове засідання з'явився прокурор.
Інші учасники провадження явку уповноважених представників в судове засідання не забезпечили.
Ухвала суду, направлена відповідачу-2 за адресою, відомості щодо якої містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, повернулась до суду з відміткою поштового відділення про відсутність адресата за вказаною адресою:
Прокурор в судовому засіданні зазначив, що не отримував відзив на позовну заяву, у зв'язку з чим просить відкласти підготовче засідання на іншу дату.
Враховуючи неявку представників сторін, з огляду на клопотання прокурора та необхідність надання учасникам провадження можливості скористатись повним обсягом процесуальних прав, суд дійшов висновку про відкладення підготовчого засідання на іншу дату.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 177, 181, 182, 183, 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Відкласти підготовче засідання на "10" серпня 2023 р. на 11:00. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 11 (5 поверх), тел. 0(482)307-955.
2. Ухвалу направити учасникам провадження.
Суддя М.Б. Сулімовська
Ухвала суду набрала законної сили 13.07.2023, оскарженню не підлягає.