Постанова від 17.09.2010 по справі 5-263

Справа № 5-263 /2010 року

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 вересня 2010 року Смілянський міськрайонний суд Черкаської області в складі:

головуючого-судді Гудзюка І.В.,

при секретарі Хлівній Н.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сміла подання начальника Смілянського МВ про зміну обмежень адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, раніше судимого 23 травня 2006 року Придніпровським районним судом м. Черкаси за ст. 391 КК України на 3 роки 6 місяців позбавлення волі. Звільнений з місць позбавлення волі 21 травня 2009 року, -

ВСТАНОВИВ:

Начальник Смілянського МВ звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_1, посилаючись на те, що він, будучи раніше судимий, продовжує вести антигромадський спосіб життя, вчиняє правопорушення.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з таких підстав.

ОСОБА_1 раніше судимий за навмисний злочин, при цьому судимість не знята і не погашена у встановленому законом порядку.

Незважаючи на це, після звільнення з місць позбавлення волі він не працює, вчиняє правопорушення, зловживає спиртними напоями.

Так, 21 травня 2010 року він був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 205КУпАП в зв'язку з чим його офіційно попереджено про можливість встановлення над ним адміністративного нагляду.

15 вересня 2010 року він знову був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП і підданий стягненню у вигляді попередження, в зв'язку з чим його знову офіційно попереджено про можливість встановлення над ним адміністративного нагляду.

Але , 16 вересня 2010 року ОСОБА_1 втретє скоїв правопорушення, передбачене ст. 177 КУпАП.

За таких обставин суд вважає, що за ОСОБА_1 має бути встановлено адміністративний нагляд з метою належного контролю за його поведінкою та попередження його злочинної діяльності.

На підставі наведеного, керуючись ст. 10 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі ”, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Встановити адміністративний нагляд за ОСОБА_1 строком на 1 рік.

Встановити щодо ОСОБА_1 такі обмеження:

1. Заборонити перебування в кафе, барах, ресторанах, де реалізуються спиртні напої на розлив з метою проведення часу;

2. Заборонити виїзд за межі м. Сміла та Смілянського району без дозволу Смілянського МВ ГУМВС;

3. Заборонити вихід з квартири АДРЕСА_1 з 21-00 до 05-00 год.;

4. З'являтися на реєстрацію в Смілянський МВ ГУМВС України в Черкаській області кожної першої суботи щомісячно з 10-00 до 12-00 години.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через Смілянський міськрайонний суд протягом 7 діб.

Головуючий:

Попередній документ
11219741
Наступний документ
11219743
Інформація про рішення:
№ рішення: 11219742
№ справи: 5-263
Дата рішення: 17.09.2010
Дата публікації: 21.12.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
Категорія справи: