Справа № 212/6319/22
1-кп/212/187/23
13 липня 2023 року м. Кривий Ріг
Суддя Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , розглянувши питання про здійснення дистанційного судового провадження у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України,-
В провадженні Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області знаходиться вищевказане кримінальне провадження.
Згідно наявної у суду інформації свідок обвинувачення ОСОБА_3 відбуває покарання за вироком суду у Державній установі «Криворізька виправна колонія (№80)», у зв'язку з чим його безпосередня участь для допиту в судовому засіданні, призначеному на 14.00 годину 26 липня 2023 року, неможлива.
Відповідно до п. п. 1 та 4 ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин. При цьому, ч. 2 цієї статті передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
З огляду на зазначене, з метою досягнення мети дієвості та оперативності кримінального провадження, вважаю необхідним здійснити судове провадження в режимі відеоконференції за участю сторін кримінального провадження між Жовтневим районним судом міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та Державною установою «Криворізька виправна колонія (№80)», з метою допиту свідка ОСОБА_3 , який з об'єктивних причин не має можливості безпосередньо прибути до судового засідання для допиту.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336 КПК України,
Судовий розгляд кримінального провадження по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, призначений на 26 липня 2023 року на 14.00 годину здійснювати у дистанційному режимі відеоконференції між Жовтневим районним судом міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та Державною установою «Криворізька виправна колонія (№80)».
Доручити начальнику (або особі що виконує його обов'язки) Державної установи «Криворізька виправна колонія (№80)» виконання ухвали в частині технічного забезпечення відеоконференції з обов'язковою участю свідка ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису, що забезпечують належну якість зображення і звуку, а також інформаційну безпеку.
Копію ухвали негайно надіслати до Державної установи «Криворізька виправна колонія (№80)» для організації виконання, а також прокурору Криворізької північної окружної прокуратури - для контролю.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1