10 липня 2023 р.Справа № 480/7731/22
Другий апеляційний адміністративний суду у складі колегії:
Судді-доповідача: Ральченка І.М.,
Суддів: Чалого І.С. , Катунова В.В. ,
розглянувши клопотання Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на додаткове рішення Сумського окружного адміністративного суду від 04.04.2023 року по справі № 480/7731/22
за позовом ОСОБА_1
до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області , Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів
про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та стягнення грошової компенсації,
Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 22.06.23 року призначено до апеляційного розгляду справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на додаткове рішення Сумського окружного адміністративного суду від 04.04.2023 року по справі № 480/7731/22 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області , Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та стягнення грошової компенсації.
До суду надійшло клопотання представника відповідача про участь у розгляді справи у режимі відеоконференції в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду або з будь яким іншим судом.
Відповідно до ч. 6 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Згідно з ч. 8 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
З урахуванням наведеного, суд вважає за необхідне задовольнити вищевказане клопотання та провести судове засідання по даній справі в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Сумському окружному адміністративному суду.
Керуючись ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства, суд, -
Клопотання Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі № 480/7731/22 в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду - задовольнити.
Доручити Сумському окружному адміністративному суду забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції 12.07.2023 року о 10:30.
Копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції надіслати учасникам справи та Сумському окружному адміністративному суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Ральченко І.М.
Судді Чалий І.С. Катунов В.В.