ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
13 грудня 2022 року м. Київ № 640/14794/22
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Гарника К.Ю., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільпо-Фуд»
до Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення
До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільпо-Фуд» (далі по тексту - позивач), адреса: 02090, Київ, вулиця Бутлерова, будинок 1, до Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків (далі по тексту - відповідач), адреса:49031, місто Дніпро, проспект Олександра Поля, будинок 57, в якій позивач просить:
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків №130/32-00-07-01-03-29 від 02 червня 2022 року про застосування штрафних (фінансових) санкцій на суму 5 610,0 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на необгунтованість та безпідставність висновків акту фактичної перевірки щодо наявності в діях позивача порушення приписів пунктів 7, 11 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», оскільки такі висновки не відповідають дійсності. Так позивач зазначає, що згідно приписів вказаного порушеннями є не зазначення підкатегорії коду товару згідно з УКТ ЗЕД, чого не встановлено актом перевірки; порушенням є незабезпечення передання до контролюючого органу по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію у формі копій електронних документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків та іншу інформацію, необхідну для обліку роботи програмних РРО фіскальним сервером контролюючого органу, яка створюється засобами таких програмних РРО, чого актом перевірки не встановлено. А тому, винесене на підставі таких висновків податкове повідомлення-рішення підлягає скасуванню.
Заперечуючи проти задоволення позовних вимог, представник відповідача послався на обгрунтованість висновків акту перевірки, оскільки в ході проведення останньої контролюючим органом обгрунтовано встановлено порушення позивачем пункту 11 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» - встановлено використання позивачем РРО без використання режиму програмування коду товарів підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (у фіскальних чеках зазначено невірний код товару згідно з УКТ ЗЕД). Також відповідач зазначає про обгрунтованість висновків щодо порушення позивачем приписів пункту 7 статті 3 вказаного Закону, оскільки під час перевірки здійснено аналіз СОД РРО яким встановлено, що у розрахункових документах при реалізації підакцизних товарів відсутні дані щодо кодів товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, але фактично при перевірці контролюючих стрічок РРО, надрукованих з фіскальної пам'яті РРО, код згідно з УКТ ЗЕД на підакцизні товари зазначено.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 вересні 2022 року відкрито провадження у справі та вирішено здійснити її розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.
Розглянувши подані сторонами документи та матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи та вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва виходить з наступного.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сільпо-Фуд» зареєстровано в органі ДПС Східне міжрегіональне управління по роботі з великими платниками податків.
Головним управлінням ДПС у Волинській області на підставі наказу №391-п від 19 квітня 2022 року, в період з 19 квітня 2022 року по 28 квітня 2022 року проведено фактичну перевірку магазину «Сільпо» ТОВ «Сілько-Фуд» за адресою: місто Луцьк, проспектВолі, 1, за результатом якої складено акт (довідку) фактичної перевірки від 28 квітня 2022 року №1565/03-20-07-05/40720198 (далі по тексту - акт перевірки).
Згідно з висновками вказаного акту, контролюючим органом встановлено
Суб'єктом господарювання, який використовує реєстратори розрахункових операцій в даній господарській одиниці не забезпечено передача в повному обсязі у період січень-лютий 2022 року до контролюючого органу на дротових або бездротових каналах зв'язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці і пам'яті реєстраторів розрахункових операцій. При аналізі СОД РРО встановлено, що в розрахункових документах при реалізації підакцизних товарів відсутні дані щодо кодів товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД. Фактично при перевірці контрольних стрічок РРО роздрукованих з фіскальної пам'яті РРО коди УКТ ЗЕД на підакцизні товари зазначено;
Перевіркою встановлено проведення розрахункових операцій через РРО без режиму програмування для підакцизних товарів із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, а саме, згідно з чеку №41/235/523 від 06 квітня 2022 року ф/н РРО3000814557, реалізовано ТВЕН НЕЕТS tropical sweet по ціні 60,0 грн, згідно чеку №41/242/420 від 13 квітня 2022 року ф/н РРО 3000814557 реалізовано ТВЕЕН НЕЕТS dimens yugch по ціні 65,0 грн із зазначенням у розрахункових документах коду УКТ ЗЕД 2403999000. Однак згідно Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності для тютюнових виробів для електронного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням, законодавчо визначено введення підкатегорії УКТЗЕД - 24033999010.
Не погоджуючись з такими висновками контролюючого органу, позивачем подано заперечення до Головного управління ДПС у Волинській області (вих. ЗР-08/347 від 11 травня 2022 року).
Рішенням Головного управління ДПС у Волинській області від 26 травня 2022 року №620/12/03-20-07-05-06 вирішено, що вказані заперечення не спростовують висновки акту перевірки
На підставі акта перевірки від 28 квітня 2022 року №1565/03-20-07-05/40720198, Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків винесено податкове повідомлення-рішення від 02 червня 2022 року № 130/32-00-07-01-03-29, яким за порушення пунктів 7, 11 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» на підставі підпункту 54.3.3. пункту 54.3. статті 54 ПК України та пунктів 10, 17 статті 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» до позивача застосовано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 5 610,0 грн (за порушення пункту 7 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у розмірі 510,0 грн; за порушення пункту 11 статті 3 вказаного Закону - у розмірі 5100,0 грн).
Позивачем оскаржено вказане податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку до Державної податкової служби України (скарга від 26 червня 2022 року №ЗР-08/501).
Рішенням Державної податкової служби України від 09 серпня 2022 року №8868/6/99-00-06-03-02-06 «про результати розгляду скарги», податкове повідомлення-рішення від 02 червня 2022 року №130/22-00-07-01-03-29 залишено без змін, а скаргу - без задоволення.
Не погоджуючись з податковим повідомленням-рішенням від 02 червня 2022 року, останнє оскаржено позивачем до адміністративного суду.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з такого.
Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06 липня 1995 року №265/95-ВР визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія його поширюється на усіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.
Згідно пункту 11 статті 3 Закону №265/95-ВР суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов'язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні реєстратори розрахункових операцій для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості.
Відповідно до пункту 7 статті 17 Закону №265/95-ВР за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах: триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі проведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціни товару та обліку його кількості.
Відповідно до статті 8 Закону №265/95-ВР форма, зміст та порядок ведення розрахункових документів, а також форма та порядок подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, за погодженням з Національним банком України.
Наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року №13, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2016 року за №220/28350, затверджено Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, яке розроблено відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Цим Положенням визначено форми і зміст розрахункових документів / електронних розрахункових документів, які в обов'язковому порядку мають надаватися особам, які отримують або повертають товар, отримують послуги або відмовляються від них, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням інтернету, при здійсненні розрахунків суб'єктами господарювання для підтвердження факту: продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів у сфері торгівлі, ресторанного господарства та послуг; здійснення операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, якщо такі операції виконуються не в касах банків; здійснення операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів; приймання комерційними агентами банків та небанківськими фінансовими установами готівки для подальшого її переказу з використанням програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі - ПТКС), за винятком ПТКС, що дають змогу користувачеві здійснювати виключно операції з отримання коштів (далі - Положення).
Згідно пункту 1 розділу I Положення розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції, створений в паперовій та/або електронній формі (у тому числі, але не виключно, з відтворюванням на дисплеї реєстратора розрахункових операцій чи дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на надані такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти).
Відповідно до пункту 1 розділу II Положення фіскальний касовий чек на товари (послуги) (далі - фіскальний чек) - розрахунковий документ / електронний розрахунковий документ, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ), реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Фіскальний касовий чек на товари (послуги) за формою № ФКЧ-1 наведений у додатку 1 до цього Положення.
Пунктом 2 розділу II Положення регламентовано, що фіскальний чек має містити такі обов'язкові реквізити, зокрема: код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством) (рядок 7).
Як вбачається з роздруківок документів з КСЕФ, які долучено до позовної заяви, в усіх чеках, зокрема і в фіскальних чеках №41/235/523 від 06 квітня 2022 року та № 41/242/420 від 13 квітня 2022 року, які долучені до позовної заяви, в обох чеках позивачем реалізовано тютюнові вироби із зазначенням інформації щодо коду УКТ ЗЕД, а саме із зазначенням коду 2403999000.
В свою чергу, контролюючим органом зазначено, що код УКТ ЗЕД 2403999000 взагалі відсутній у кодах УКТ ЗЕД.
Суд звертає увагу, що згідно з групою 24 «тютюн і промислові замінники тютюну» Закону України «Про митний тариф України» від 04 червня 2020 року №674-ІХ, визначено наступні коди УКТ ЗЕД: 2403 Інший тютюн промислового виробництва та замiнники тютюну промислового виробництва; "гомогенiзований" або "вiдновлений" тютюн; тютюновi екстракти та есенцiї:, тютюн для куріння, з вмiстом або без вмiсту замiнникiв тютюну у будь-якій пропорцiї; 2403 11 0000 тютюн для кальяна, зазначений в примітці 1 до цієї групи; 240319 інший; 2403191000 у первинних упаковках масою нетто не бiльш як 500 г; 24031990 0 інший; 2403910000 "гомогенiзований" або "вiдновлений" тютюн; 240399 інші; 2403991000 жувальний i нюхальний тютюн; 24039990 інший; 2403999010 тютюновмісні вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням; 2403999090 інший.
Саме коду товару УКТ ЗЕД 240399900 приписами вказаного Закону України не передбачено.
Таким чином, судом встановлено невірне визначенням коду товару згідно УКТ ЗЕД у розрахункових документах. Проте, з фіскальних чеків № 41/235/523 від 06 квітня 2022 року та № 41/242/420 від 13 квітня 2022 року вбачається безпосереднє зазначення хоч і не вірного, але коду УКТ ЗЕД. А тому, дії позивача не можуть бути кваліфікованими як порушення приписів п. 11 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», оскільки реєстратор розрахункових операцій перебуває у режимі програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД.
Згідно з актом перевірки, контролюючим органом встановлено незабезпечення позивачем подачі в повному обсязі у період січень-лютий 2022 року до контролюючого органу по дротових або бездротових каналах зв'язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці і пам'яті реєстраторів розрахункових операцій. При аналізі СОД РРО встановлено, що в розрахункових документах при реалізації підакцизних товарів відсутні дані щодо кодів товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД. Фактично при перевірці контрольних стрічок РРО, розрукованих з фіскальної пам'яті РРО коди УКТ ЗЕД на підакцизні товари зазначено.
З наведено вбачається, що актом перевірки контролюючим органом встановлено передачу позивачем подачу у вказаний період електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці і пам'яті реєстраторів розрахункових операцій. Контролюючий орган зазначає, що за аналізом СОД РРО встановлено відсутність у розрахункових документах при реалізації підакцизних товарів даних щодо кодів товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД. При цьому, при перевірці стрічок РРО, роздруковинх з фіскальної пам'яті РРО коди товарів на підакцизні товари зазначено.
Абзацами 4, 5, 6 п. 7 статті 3 Закону №265/95-ВР визначено, що суб'єкти господарювання, які використовують програмні реєстратори розрахункових операцій, повинні передавати до контролюючих органів по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію у формі електронних копій розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків та іншу інформацію, необхідну для обліку роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій фіскальним сервером контролюючого органу, яка створюється засобами таких програмних реєстраторів розрахункових операцій.
Програмні реєстратори розрахункових операцій та фіскальний сервер контролюючого органу повинні забезпечувати можливість одержання в автоматичному режимі даних про електронні розрахункові документи від фіскального сервера контролюючого органу, необхідних для формування засобами програмного реєстратора розрахункових операцій та передачі до фіскального сервера контролюючого органу фіскальних звітів та електронних фіскальних звітних чеків за відповідний період.
Порядок передачі інформації від реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, по дротових або бездротових каналах зв'язку встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, на базі технології, розробленої Національним банком України, або з використанням кваліфікованого електронного підпису, кваліфікованої електронної позначки часу з дотриманням вимог Закону України "Про електронні довірчі послуги" та/або інших дозволених в Україні засобів захисту інформації, передбачених законодавством. При цьому застосування удосконаленого електронного підпису та/або удосконаленої електронної печатки є достатнім для застосування в програмних реєстраторах розрахункових операцій.
Згідно частини 4 статті 13 Закону №265/95-ВР вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, а також у програмних реєстраторах розрахункових операцій встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, згідно з технологією, розробленою Національним банком України, або з використанням кваліфікованого електронного підпису та/або печатки, кваліфікованої електронної позначки часу з дотриманням вимог Закону України "Про електронні довірчі послуги", та/або інших дозволених в Україні засобів захисту інформації, передбачених законодавством.
Наказом Міністерства фінансів України від 08 жовтня 2012 року №1057, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2012 року за №1743/22055, затверджено Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій, програмних реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, які встановлюються критерії щодо створення контрольної стрічки в електронній формі: у реєстраторах розрахункових операцій (далі - РРО) для різних сфер застосування; у програмних реєстраторах розрахункових операцій (далі - ПРРО); вимоги до модемів, за допомогою яких РРО передаватимуть дані в електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв'язку згідно з технологією, розробленою Національним банком України (далі - Національний банк) (далі - Наказ №1057)
Відповідно до пункту 1.2 розділу I Наказу №1057 дані - інформація, яка створюється РРО/ПРРО та подана у формі, придатній для оброблення електронними засобами; канали передачі інформації - GSM/GPRS та/або інші дротові чи бездротові канали, що використовуються модемом для передачі інформації до сервера обробки інформації; контрольна стрічка в електронній формі (далі - КСЕФ) - копії розрахункових документів, а також копії фіскальних звітних чеків, послідовно сформованих РРО, що створені в електронній формі таким реєстратором, які зберігаються на носії контрольної стрічки у формі пакетів даних; протокол передачі інформації - документ, в якому наведено структуру пакетів даних РРО для обміну із сервером обробки інформації, інтерфейси взаємодії компонентів, процес персоналізації РРО тощо; пакет даних РРО (далі - ПД РРО) - набір даних, що генеруються РРО в електронному вигляді. ПД РРО містить інформацію про подію або стан РРО, код автентифікації повідомлення, має визначений формат, захищений від зміни та модифікації.
Як встановлено контролюючим органом, позивачем протягом січня-лютого 2022 року направленого до контролюючого органу по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію у формі електронних копій розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків та іншу інформацію, необхідну для обліку роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій фіскальним сервером контролюючого органу, яка створюється засобами таких програмних реєстраторів розрахункових операцій, також контролюючим органом встановлено, що при роздрукуванні з фіскальної пам'яті реєстраторів розрахункових операцій контролюючих стрічок коди на підакцизні товари згідно з УКТ ЗЕД зазначено, а тому на підставі викладеного в сукупності, суд дійшов висновку про відсутність в діях позивача порушення пункту 7 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій».
Таким чином, в діях позивача відсутній склад порушень, передбачених пунктами 7,11 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а тому підстави до застосування штрафних (фінансових) санкцій до позивача відсутні.
Аналізуючи вищевикладене та надані докази у їх сукупності, суд дійшов висновку про обгрунтованість заявлених позовних вимог та наявність правових підстав для їх задоволення.
Інші доводи та аргументи учасників не спростовують висновків суду.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до статті 72 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Частиною 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
На переконання суду, відповідачем не доведено правомірності прийняття оскаржуваних рішень, з урахуванням вимог, встановлених частиною 2 статті 19 Конституції України та частиною 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому, виходячи з меж заявлених позовних вимог та системного аналізу положень законодавства України, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог.
Відповідно до частини 1 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Як вбачається з наявної у матеріалах справи квитанції, позивачем під час звернення з даним позовом до суду сплачено судовий збір у розмірі 2481,00 грн. Відтак, враховуючи розмір задоволених позовних вимог, суд присуджує на користь позивача судові витрати у розмірі 2481,00 грн за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
На підставі вище викладеного, керуючись статтями 2, 6-10, 19, 72-77, 90, 139, 241-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільпо-Фуд» задовольнити.
2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків №130/32-00-07-01-03-29 від 02 червня 2022 року про застосування штрафних (фінансових) санкцій на суму 5 610,00 грн.
3. Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Сільпо-Фуд» (02090, Київ, вулиця Бутлерова, будинок 1, код ЄДРПОУ 40720198) за рахунок бюджетних асигнувань Східного міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків (49031, місто Дніпро, проспект Олександра Поля, будинок 57, код ЄДРПОУ ВП:43968079) понесені витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 481 (дві тисячі чотириста вісімдесят одна) гривня 00 копійок.
Рішення набирає законної сили в порядку, визначеному статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України, після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, протягом тридцяти днів, з дня складання повного тексту рішення.
Суддя К.Ю. Гарник