Справа № 285/1615/23
провадження у справі № 2/0285/531/23
Іменем України
(вступна та резолютивна частини)
06 липня 2023 року м. Звягель
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
в складі: головуючого - судді Коцюби О.М.
за участю секретаря Борисюка Б.Р.,
позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Звягель цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Звягельської міської об'єднаної територіальної громади, третя особа - Управління ДІАМ у Житомирській області, про визнання права власності, -
встановив:
Оскільки складання рішення в повному обсязі потребує певного часу, суд, у відповідності до ч. 6 ст. 259 ЦПК України, в даному судовому засіданні оголошує вступну та резолютивну частини.
З повним рішенням суду сторони можуть ознайомитися 07.07.2023 року.
Керуючись ст.ст. 4, 76- 89, 258, 259, 263-265, 268, 273, 352, 354, 355 ЦПК України, суд,-
ухвалив:
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до Звягельської міської об'єднаної територіальної громади, третя особа - Управління ДІАМ у Житомирській області, про визнання права власності - відмовити.
Рішення може бути оскаржено до Житомирського апеляційного суду протягом 30 днів з дня складання повного тексту судового рішення.
Головуючий: О.М. Коцюба