Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
(вступна та резолютивна частина)
"04" липня 2023 р. м. ХарківСправа № 922/1905/22
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Міньковського С.В.
розглянувши матеріали справи
за позовом ОСОБА_1
до ОСОБА_1
про за участю сторін: визнання неплатоспроможним керуючого реструктуризацією - ОСОБА_2 (свідоцтво),
Враховуючи необхідність виготовлення повного тексту ухвали по справі та керуючись ст.233 ГПК України,
Резолютивну частину ухвали оголосити у такій редакції:
1. Визнати наступний розмір грошових вимог кредиторів:
- ФО ОСОБА_3 на загальну суму 6 000 000,00 грн та 5368 грн судового збору.
Визнати вимоги ФО ОСОБА_3 , що є конкурсними, але не мають права вирішального голосу.
2. Зобов'язати керуючого реструктуризацією за результатами попереднього засідання внести до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.
Належним чином складений та підписаний реєстр вимог кредиторів надати суду в десятиденний строк з дня постановлення ухвали суду.
3. Зобов'язати керуючого реструктуризацією в чотирнадцятиденний строк з дня постановлення ухвали відповідно до ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства та з урахуванням ст. 123 зазначеного Кодексу організувати та провести збори кредиторів, визначивши час та місце проведення зборів кредиторів. Докази надати суду.
4. Призначити проведення зборів кредиторів на 15.07.2023 року.
5. Призначити засідання господарського суду (підсумкове), на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі на "03" серпня 2023 р. о(об) 10:00 год. (Держпром, 8-й під, зал 111).
Участь в судовому засіданні буде можлива в режимі відеоконференцзв'язку або за особистою участю.
6. Ухвалу направити: керуючому реструктуризацією Паркулабу В.Г. (61002, м. Харків, вул. Потебні, 6), боржнику ФО ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), кредитору ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 ).
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття (оголошення) та може бути оскаржена стороною у справі про неплатоспроможність лише в частині конкретних вимог кредиторів протягом десяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя С.В. Міньковський