< Копия >
Іменем України
02.09.10Справа №2а-2345/10/2770
Окружний адміністративний суд міста Севастополя в складі< колегії суддів >:
головуючого судді - Куімова М.В.;
при секретарі - Зарапіні О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Севастополі адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лілея" < Список > < Позивач в особі > до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя < Список >< Відповідач в особі >про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень, суд, -
ТОВ «Лілея» звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень. Позовні вимоги мотивовані тим, що Державною податковою інспекцією в Балаклавському районі м. Севастополя проведена невиїзна документальна перевірка ТОВ «Лілея» з питання повноти нарахування і сплати до бюджету орендної плати по земельній ділянці державної і комунальної власності за період з 01.01.2006 р. по 12.03.2008р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2008 р. № 145/285/15-335/326816331. Згідно, Акту перевірки № 145/285/15-335/326816331 від 16.02.2008 р. ТОВ «Лілея» були допущені порушення чинного законодавства: ст. 7 Закону України «Про плату за землю», ст. 21 Закону України «Про оренду землі», що привело до заниження розміру орендної плати за земельну ділянку за 2006 - 2007 роки у розмірі 85579, 46 грн. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0000041503/05 від 20.01.2009 р. про визначення суми податкового зобов'язання з податку на землю у розмірі 128369,00 грн., зокрема: 85579,46 грн. сума основного зобов'язання, 42789,73 грн. штрафні санкції. Крім того, ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ «Лілея» з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за липень по терміну сплати до 02.09.2008 р., серпень 2008 р. по терміну сплати до 30.09.2008 р. і вересень 2008 р. по терміну сплати до 30.10.2008 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631. Згідно, Акту перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631 ТОВ «Лілея» було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період липень - вересень 2008 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0001401503/0/283 від 17.11.2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 16678,89 грн., податкове повідомлення рішення № 0001391503/0/284 від 17.11 2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 2032,98 грн. Також ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ «Лілея» з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за період жовтень-грудень 2008 р., січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. по терміну сплати 01.12.2008 р., 30.12.2008 р., 30.01.2009 р., 02.03.2009 р., 30.03.2009 р., 26.03.2009 р., 06.03.2009 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2010 р. № 19/67/15341/32681631, згідно якого ТОВ «Лілея» було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період жовтень-грудень 2008 р. січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення вирішення про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання № 0000391503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 4483,68 грн. № 0000421503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 29824,42 грн. № 0000431503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 56572,90 грн. Позивач просить визнати зазначені повідомлення-рішення недійсними у частині визначення штрафних санкцій.
У судовому засідання представники позивача Петровська О.С. та Ягунов В.П. підтримали позовні вимоги у повному обсязі.
Представник відповідача Мішуткін М.В. з позовом не погодився з підстав, викладених у письмових запереченнях.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню у повному обсязі з наступних підстав.
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про плату за землю», розмір, умови і терміни внесення орендної плати за землю встановлюються за угодою сторін в договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (окрім термінів внесення орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності).
Відповідно до п.1.2 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податкове зобов'язання - зобов'язання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та у строки, визначені цим Законом або іншими законами України. Згідно з п. 1.3. ст. 1 цього ж Закону, податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Відповідно до п. 1.11 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу).
Згідно з п.п. 5.1. ст. 5 Закону України Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.
Відповідно до п.п. 5.3.1. п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Згідно із п.п. 6.2.4. п.6.2 ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податкова вимога вважається надісланою (врученою) юридичній особі, якщо її передано посадовій особі такої юридичної особи під розписки або надіслано листом з повідомленням про вручення. Податкова вимога вважається надісланою (врученою) фізичній особі, якщо її вручено особисто такій фізичній особі або її законному представникові чи надіслано листом на її адресу за місцем проживання або останнього відомого місця її знаходження із повідомленням про вручення. У такому самому порядку надсилаються податкові повідомлення. У разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення. Порядок встановлення дошок податкових повідомлень визначається центральним податковим органом. Податкові повідомлення або податкові вимоги, розміщені з порушенням правил, установлених цим підпунктом, вважаються такими, що не були врученими (надісланими) платнику податків.
Відповідно до п.п. 17.1.7. п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
У судовому засіданні встановлено, що Державною податковою інспекцією в Балаклавському районі м. Севастополя проведена невиїзна документальна перевірка ТОВ «Лілея» з питання повноти нарахування і сплати до бюджету орендної плати по земельній ділянці державної і комунальної власності за період з 01.01.2006 р. по 12.03.2008р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2008 р. № 145/285/15-335/326816331. Згідно, Акту перевірки № 145/285/15-335/326816331 від 16.02.2008 р. ТОВ «Лілея» були допущені порушення чинного законодавства: ст. 7 Закону України «Про плату за землю», ст. 21 Закону України «Про оренду землі», що привело до заниження розміру орендної плати за земельну ділянку за 2006 - 2007 роки у розмірі 85579, 46 грн. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0000041503/05 від 20.01.2009 р. про визначення суми податкового зобов'язання з податку на землю у розмірі 128369,00 грн., зокрема: 85579,46 грн. сума основного зобов'язання, 42789,73 грн. штрафні санкції. Крім того, ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ «Лілея» з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за липень по терміну сплати до 02.09.2008 р., серпень 2008 р. по терміну сплати до 30.09.2008 р. і вересень 2008 р. по терміну сплати до 30.10.2008 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631. Згідно, Акту перевірки від 17.11.2008 р. № 123/243/15-335/32681631 ТОВ «Лілея» було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період липень - вересень 2008 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0001401503/0/283 від 17.11.2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 16678,89 грн., податкове повідомлення рішення № 0001391503/0/284 від 17.11 2008 р. про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 2032,98 грн. Також ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка ТОВ «Лілея» з питання повноти і своєчасності внесення до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з орендної плати за землю за період жовтень-грудень 2008 р., січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. по терміну сплати 01.12.2008 р., 30.12.2008 р., 30.01.2009 р., 02.03.2009 р., 30.03.2009 р., 26.03.2009 р., 06.03.2009 р. За наслідками проведеної перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя складений Акт перевірки від 16.02.2010 р. № 19/67/15341/32681631, згідно якого ТОВ «Лілея» було допущено порушення чинного законодавства: п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», що виразилося в порушенні граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за період жовтень-грудень 2008 р. січень - лютий 2009 р., по уточненій декларації від 26.03.2009 р. № 2254, по податковому повідомленню рішенню № 0000041503 від 20.01.2009 р. За результатами перевірки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя було прийнято податкове повідомлення вирішення про визначення суми штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання № 0000391503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 4483,68 грн. № 0000421503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 29824,42 грн. № 0000431503/0 від 25.02.2010 р. у розмірі 56572,90 грн.
Судом також встановлено, що Постановою Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 07.04.2009 р. видана нова нормативно грошова оцінка земельної ділянки з коефіцієнтом 0,5 та позивач надав ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя уточнюючу декларацію за 2008 р. (уточнююча декларація від 30.04.2009 р., де розмір щомісячної орендної плати становить 11242,47 грн.), якою зменшив узгоджене податкове зобов'язання за період січень - грудень 2008 р. Дане уточнення податкового зобов'язання не оспорюється відповідачем, що підтверджується Актом перевірки №19/67/15341/32681632 від 16.02.2010 р. Таким чином, на момент проведення перевірки, з урахуванням нормативної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до Постанови адміністративного окружного суду м. Севастополя від 07.04.2009 р., у ТОВ «Лілея» числилася переплата, отже, податковий орган необґрунтовано дійшов висновку про порушення позивачем п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними і цільовими фондами». Таким чином, зменшення платником податків в наступному податковому періоді узгодженого податкового зобов'язання за попередній період при визнанні його податковим органом виключає можливість нарахування штрафних санкцій згідно вимог п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами» за порушення граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за такий попередній період.
Крім того, судом встановлено, що згідно з п. 4.2 договору суборенди від 28.10.2005р., укладеного між Севастопольським державним лісомисливським господарством (орендар) і ТОВ «Лілея» (суборендар) величина річної орендної плати за користування земельною ділянкою складає 70400,20 грн., при цьому грошова оцінка земельної ділянки для періоду розміщення береться до уваги не довше, ніж протягом трьох років від дати прийому передачі земельної ділянки. Грошова оцінка для подальшого періоду береться до уваги з дати початку експлуатації об'єкту, але не пізніше трьох років від дати прийому передачі земельної ділянки.
Відповідно до виписки Севастопольського міського головного управління земельних ресурсів № 24/1 від 19.01.2005 р., нормативна грошова оцінка земельної ділянки переданої в суборенду ТОВ «Лілея» складає 704002,00 грн., при цьому згідно даної довідки вона дійсна до здачі об'єкту в експлуатацію. ТОВ «Лілея» та Севастопольське державне лісомисливське господарство не вносили змін до договору оренди земельної ділянки № 89/04 в частині збільшення розміру орендної плати за землю.
Отже, орендна плата за користування земельними ділянками має договірний характер і збільшення органами податкової служби суми орендної плати чинним законодавством не передбачено.
З матеріалів справи вбачається, що ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя, проводячи розрахунок повноти нарахування і сплати орендної плати земельного податку ТОВ «Лілея», вказує, що підприємством занижена орендна плата за землю в 2006 р. у розмірі 61051,46 грн., в 2007 р. у розмірі 24528,00 грн., при цьому розрахунок проводився на підставі виписки Севастопольського міського головного управління земельних ресурсів від 24.05.2007 р. № 739/1, де визначена нормативно грошова оцінка земельної ділянки у розмірі 1394658,00 грн. Але, чинним законодавством України не передбачено право податкових органів проводити донарахування земельного податку за минулий податковий період на підставі нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що діє в наступному податковому періоді.
Таким чином, суд дійшов висновку, що ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя необґрунтовано прийняла податкове повідомлення рішення № 0000041503/5 від 20.01.2009 р. про визначення суми податкового зобов'язання і штрафних санкцій за період 2006 г.- 2007 р. у розмірі 128369,00 грн., з яких 85579,46 грн. - основний платіж; 42789, 73 грн. - штрафні санкції.
Щодо податкових повідомлень-рішень № 0001401503/0283 від 17.11.2008р., №0000431503/0 від 25.02.2010 р., № 00000421503/0 від 25.02.2010р. №00000391503/0 від 25.02.2010р., винесених на підставі акту перевірки від 16.02.2010 р. №19/67/15341/32681631, суд вважає, що вказані податкові повідомлення рішення прийняті з порушенням норм податкового законодавства, з наступних підстав.
Як вже зазначалося, ТОВ «Лілея» направила в ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя уточнену декларацію від 30.04.2009 р., тобто до проведення перевірки у лютому 2010 р. Із змісту норми п. 5.1 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами» витікає, що платник податків має право надати уточнюючий розрахунок за попередній податковий період.
Таким чином, зменшення платником податків в наступному податковому періоді узгодженого податкового зобов'язання за попередній період при визнанні його податковим органом виключає можливість нарахування штрафних санкцій згідно вимог п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами» за порушення граничних термінів оплати узгодженого податкового зобов'язання за такий попередній період.
Крім того, висновки ДПІ в Балаклавському районі м. Севастополя про порушення ТОВ «Лілея» п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України № 2181 в частині невчасної оплати податкового зобов'язання, визначеного податковим повідомленням-рішенням від 20.01.2009г. № 0000041503 не відповідають фактичним обставинам справи, оскільки зазначене повідомлення-рішення не було направлене і отримане позивачем, про ухвалення даного податкового повідомлення-рішення ТОВ «Лілея» стало відомо тільки у 2010 р. після підписання акту звірки з податковим органом.
Крім того, запрошення від 04.02.2010 р. № 709/10/15-316 посадових осіб ТОВ «Лілея» для підписання акту перевірки, податкового повідомлення рішення від 20.01.2009 р. № 0000041503/5 і складання протоколу адміністративного правопорушення, свідчить про те, що на момент проведення перевірки у лютому 2010 р. (Акт перевірки від 16.02.2010 р. № 19/67/15341/32681631 з питання своєчасності оплати узгодженого податкового зобов'язань) штрафні санкції, визначені податковим повідомленням рішенням від 20.01.2009 р. № 0000041503 є неузгодженими. Отже, ця обставина виключає можливість застосування до платника податків штрафних санкцій за невчасну оплату узгодженого податкового зобов'язання.
Відповідно до п.п. 4.6 наказу ДПАУ від 21.06.2001 р. № 253 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.07.2001 р. № 567/5758, податкове повідомлення вважається направленим (врученим) юридичній особі, якщо воно передане посадовій особі такої юридичної особи під розписку або направлене листом з повідомленням про вручення.
Згідно, вимог викладених в п.п. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», податкові повідомлення або податкові вимоги, розміщені з порушенням правив, встановлені цим пунктом, вважаються такими, що не були вручені платникові податків.
Таким чином, податкове зобов'язання визначене податковим повідомленням рішенням від 20.01.2009 р. № 0000041503 на момент складання акту перевірки 16.02.2010 р. №19/67/15341/32681631 є неузгодженим, отже у податкового органу не було законних підстав для нарахування штрафних санкцій на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами».
Оцінивши всі доказі у совокупності, суд дійшов висновку, що відповідачем по справі не надано достатньо доказів щодо правомірності своїх рішень, а доводи відповідача спростовуються фактичними обставинами справи, які досліджені у судовому засіданні та зазначені вище.
Відповідно до ч. 1 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Постанову у повному обсязі складено та підписано 07 вересня 2010 року.
Керуючись ст.ст.71, 76, 94, 99, 158-161, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позовні вимоги задовольнити.
Визнати недійсними податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя №0000041503/5 від 20 січня 2009 року, у частині нарахування податкового зобов'язання по податку на землю в сумі 85.579 гривень 46 копійок та штрафних санкції в сумі 42.789 гривень 73 копійок.
Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя №0001401503/0/283 від 17 листопада 2008 року, у частині нарахування штрафних санкції в сумі 16.678 гривень 89 копійок.
Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя №0001391503/0/284 від 17 листопада 2008 року, у частині нарахування штрафних санкції в сумі 2.032 гривень 98 копійок.
Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя №0000391503/0 від 25 лютого 2010 року, в частині нарахування штрафних санкції в сумі 4.483 гривні 68 копійок.
Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя №0000421503/0 від 25 лютого 2010 року, в частині нарахування штрафних санкції в сумі 29.824 гривень 42 копійок.
Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Балаклавському районі м. Севастополя №0000431/0 від 25 лютого 2010 року, в частині нарахування штрафних санкції в сумі 56.572 гривень 90 копійок.
Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Лілея» судові витрати зі сплати державного мита в сумі 03 гривні 40 копійок.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк, з дня проголошення постанови, апеляційної скарги. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова набирає законної сили у порядку та строки передбачені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя підпис М.В. Куімов
Судді: < підпис > < Суддя >
< З оригіналом згідно >
Суддя < підпис > М.В. Куімов
Судді: < підпис > < Суддя >