Справа № 453/1547/21
№ провадження 2/453/43/23
про визнання відводу необгрунтованим
26 червня 2023 року м. Сколе
Сколівський районний суд Львівської області в складі головуючого - судді Брони А.Л., з участю секретаря судового засідання Булеци К.-М.В., розглянувши клопотання представника відповідача Головного управління Держгеокадастру у Львівській області - Баїк Юлії Петрівни про відвід судді Брони Андрія Любомировича від розгляду цивільної справи №453/1547/21 (провадження №2/453/43/23) за позовомСлавської селищної ради Стрийського району Львівської області до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , за участю третіх осіб: Державного кадастрового реєстратора відділу у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Стрийської районної державної адміністрації про визнання недійсними та скасування наказів, скасування державної реєстрації права власності, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та договорів дарування, -
05.11.2021 року позивач - Славська селищна рада Стрийського району Львівської області області в особі голови Беги В.М. звернулася до суду із позовною заявою до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , за участю третіх осіб: Державного кадастрового реєстратора відділу у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Стрийської районної державної адміністрації про визнання недійсними та скасування наказів, скасування державної реєстрації права власності, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та договорів дарування.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Сколівського районного суду Львівської області від 05.11.2021 року справа передана для розгляду судді Броні А.Л.
Ухвалою судді Сколівського районного суду Львівської області Брони А.Л. від 30.11.2021 року, після отримання судом, у порядку, передбаченому частиною восьмою ст. 187 ЦПК України, інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місця проживання відповідачів, прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи за правилами позовного (загального) провадження до підготовчого засідання.
Ухвалою Сколівського районного суду Львівської області від 24.12.2021 року залучено до участі у справі співвідповідачів: ОСОБА_40 та ОСОБА_42 .
25.05.2023 року до суду надійшла заява представника відповідача Головного управління Держгеокадастру у Львівській області - Баїк Юлії Петрівни про відвід судді Брони А.Л. від розгляду вказаної вище цивільної справи, яке канцелярією суду 26.06.2023 року передано судді Броні А.Л., для розгляду.
Заява обґрунтована тим, щоз матеріалів справи, яку розглядає суддя Брона А.Л., вбачається, що орган місцевого самоврядування звернувся до суду із вимогами про скасування актів розпорядчого характеру, на підставі яких громадянами України набуто право власності на землю, оскільки такі, на думку вказаного органу місцевого самоврядування порушують його інтереси на отримання земельної ділянки.
Звертаючись до суду з вимогами про визнання протиправними та скасування наказів органу виконавчої влади щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення, Славська селищна рада Стрийського району посилається на норми наступних підзаконних нормативно правових актів: указу Президента України «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин від 15 жовтня 2020 року № 449/2020, постанови Кабінету Міністрів України «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» від 16 листопада 2020 року №1113, Розпорядження Кабінету Міністрів України «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад» № 60-р від 31.01.2018 року.
На адресу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надійшов запит Департаменту моніторингу і контролю за використанням актів законодавства про конфлікт інтересів та запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції від 15.05.2023 року № 37-03/10645-23 щодо контролю за виконанням актів законодавства з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності судді Сколівського районного суду Львівської області ОСОБА_43 .
В результаті розгляду даного запиту Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області було встановлено, що аналогічні накази Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, які оспорює Славська селищна рада і розгляд яких здійснює по суті суддя Брона А.Л., отримала його мати - ОСОБА_44 , яка відповідно до аб. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» належать до числа близьких осіб судді.
Так, за результатами розгляду клопотань ОСОБА_45 , Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області було прийнято наказ від 12.11.2020 року № 13-12684/16-20-СГ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою» та наказ від 17.12.2020 року № 13-15045/16-20-СГ «Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення», відповідно до яких було передано ОСОБА_46 у власність земельну ділянку площею 0,1200 га, в тому числі багаторічні насадження площею 0,1200 га (кадастровий номер 4624588300:02:000:0294) із земель сільськогосподарського призначення державної власності без зміни цільового призначення для індивідуального садівництва, розташовану на території Тухольківської сільської ради Сколівського району Львівської області.
В подальшому, працівником Славської селищної ради Сколівського району Львівської області - державним реєстратором Свідриком Тарасом Володимировичем, на підставі наказу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області від 17.12.2020 року № 13-15045/16-20-СГ, було прийнято рішення про державну реєстрацію права власності на вищезазначену земельну ділянку за ОСОБА_47 (індексний номер: 55908735 від 24.12.2020 року).
Відповідно до ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суддя є тим суб'єктом, на якого поширюється дія цього Закону.
Згідно ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» потенційний конфлікт інтересів - наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об'єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень; реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень; приватний інтерес - будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.
Як вбачається із рішення Ради суддів України № 75 від 04.11.2016 року «Про роз'яснення щодо наявності конфлікту інтересів» якщо при виникненні конфлікту інтересів (рішення Ради суддів України від 12 травня 2016 року № 36) під час судових проваджень у кримінальних, цивільних, адміністративних, господарських справах, або під час розгляду матеріалів про адміністративні правопорушення способами врегулювання конфлікту інтересів є: розкриття суддею інформації про конфлікт інтересів, відвід і самовідвід.
Відповідно до ч.10 ст. 133 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі виникнення у судді (крім випадків, коли конфлікт інтересів врегульовується в порядку, визначеному процесуальним законом), Голови чи члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Голови Державної судової адміністрації України, його заступника реального чи потенційного конфлікту інтересів вони зобов'язані не пізніше наступного робочого дня з моменту виникнення такого конфлікту інтересів у письмовій формі повідомити про це Раду суддів України.
Однак, не зважаючи на вищезазначене, суддя Брона А.Л. не розкрив інформацію сторонам у справі про конфлікт інтересів, а саме що його мати отримала від Головного управління Держгеокадастру у Львівській області відповідні накази, на підставі яких державний реєстратор Славської селищної ради прийняв рішення про реєстрацію за нею права власності на земельну ділянку, самовідвід не взяв та Раду суддів України про такий конфлікт інтересів не повідомив.
Враховуючи вищезазначене, наведені обставини із відповідними доказами підтверджують сумнів в його об'єктивності та неупередженості, а також дозволяють дійти висновку про заінтересованість у результаті розгляду справи, яка може мати вплив на аналогічні правовідносини, які виникають у процесі отримання земель його матір'ю від Головного управління Держгеокадастру у Львівській області по справі.
З огляду на приписи Закону України «Про запобігання корупції» прийняття рішення у справі №453/1547/21 та інших справах, які розглядалися/розглядаються та сторонами в яких є Головне управління Держгеокадастру у Львівській області та Славська селищна рада здійснюється суддею Броною А.Л. в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до ч. 7, 8 ст. 40 ЦПК України, питання про відвід вирішується невідкладно. Суд вирішує питання про відвід судді без повідомлення учасників справи.
На підставі ч.2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового засідання з допомогою технічних звукозаписувальних засобів не здійснювалося.
Відповідно до ч.1 ст. 40 ЦПК України питання про відвід (самовідвід) судді може бути вирішено як до, так і після відкриття провадження у справі.
Згідно з положеннями ч.3 ст. 40 ЦПК України, якщо суд доходить висновку про необґрунтованість заявленого відводу і заява про такий відвід надійшла до суду за три робочі дні (або раніше) до наступного засідання, вирішення питання про відвід здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першою статті 33 цього Кодексу. Такому судді не може бути заявлений відвід. Якщо заява про відвід судді надійшла до суду пізніше ніж за три робочі дні до наступного засідання, така заява не підлягає передачі на розгляд іншому судді, а питання про відвід судді вирішується судом, що розглядає справу.
Суд, ознайомившись із заявою про відвід, дослідивши матеріали справи, переконаний, що підстави для задоволення заявленого відводу, передбачені ст. 36 ЦПК України, відсутні, а мотиви відводу є надуманими та необґрунтованими.
Відповідно до ст. 36 ЦПК України, суддя не може розглядати справу і підлягає відводу (самовідводу), якщо: 1) він є членом сім'ї або близьким родичем сторони або інших учасників судового процесу, або осіб, які надавали стороні або іншим учасникам справи правничу допомогу у цій справі, або іншого судді, який входить до складу суду, що розглядає чи розглядав справу; 2) він брав участь у справі як свідок, експерт, спеціаліст, перекладач, представник, адвокат, секретар судового засідання або надавав стороні чи іншим учасникам справи правничу допомогу в цій чи іншій справі; 3) він прямо чи побічно заінтересований у результаті розгляду справи; 4) було порушено порядок визначення судді для розгляду справи; 5) є інші обставини, що викликають сумнів в неупередженості або об'єктивності судді.
Згідно ч.2, ч.3 ст. 39 ЦПК України з підстав, зазначених у статтях 36, 37 і 38 цього Кодексу, судді може бути заявлено відвід учасниками справи. Відвід повинен бути вмотивованим і заявленим протягом десяти днів з дня отримання учасником справи ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше початку підготовчого засідання або першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.
Положення ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод щодо права особи на справедливий суд презюмують, що кожному гарантується право на справедливий розгляд та вирішення справи в розумні строки незалежним і неупередженим судом, створеним на підставі закону.
Практика Європейського Суду з прав людини свідчить, що право на безсторонній суд включає як об'єктивні, так і суб'єктивні елементи (рішення у справах «П'єрсак проти Бельгії»; «Де Куббер проти Бельгії»).
Об'єктивний критерій безсторонності полягає в тому, щоб встановити, чи існували при розгляді справи факти, які ставлять під сумнів незалежність судді.
Суб'єктивний критерій безсторонності полягає у відсутності упередженості або тенденційності в поведінці судді при розгляді конкретної справи. За загальним правилом існує презумпція особистої безсторонності доти, доки не доведено інше. Суддя вважається безстороннім, якщо тільки не з'являються докази протилежного. Якщо з'являються сумніви щодо цього, то для відводу судді в ході об'єктивної перевірки має бути встановлена наявність певної особистої заінтересованості судді, певних його прихильностей, уподобань стосовно однієї зі сторін у справі.
У кожній окремій справі слід визначати, чи мають стосунки, що розглядаються, таку природу та ступінь, що свідчать про те, що суд не є безстороннім (рішення у справі «Мироненко і Мартиненко проти України).
Як зазначено вище, в обгрунтування сумнівів в об'єктивності та неупередженості, а також заінтересованості судді Брони А.Л. у результаті розгляду справи у заяві про відвід представник заявника ОСОБА_48 наводить доводи про те, що накази Головного управління Держеокадастру у Львівській області від 12.11.2020 року №13-12684/16-20-СГ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної у власність земельної ділянки» та від 17.12.2020 р. № 13-15045/16-20-СГ «Про затвердження проекту землеустрою і передачу земельної ділянки у власність», на підставі яких мати судді ОСОБА_49 набула у власність земельну ділянку з кадастровим номером 4624588300:02:000:0294, площею 0,12 га, розташовану на території Тухольківської сільської ради (на яку поширюється юрисдикція Сколівського районного суду), є аналогічними тим, що оспорює Славська селищна рада та які не проходили погодження з відповідною ОТГ, право власності на яку зареєстрував державний реєстратор Славської селищної ради.
Як вбачається з матеріалів справи, суд розглядав заяву відповідача ОСОБА_5 про відвід головуючого судді Брони А.Л. з підстав, які є аналогічними в даній заяві і ухвалою суду від 27.10.2022 року у задоволенні заяви відповідача ОСОБА_5 про відведення головуючого судді Брони А.Л. від розгляду цивільної справи №453/1547/21 було відмовлено. Під час розгляду вищезазначеної заяви ОСОБА_5 про відвід судді, представник відповідача Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Баїк Ю.П. в підготовчому засіданні щодо вирішення такої покладалася на розсуд суду, тобто свою позицію з приводу вирішення питання відводу з підстав, аналогічних у даній заяві про відвід, висловила. Лише після ухвалення рішень суддею Брона А.Л. у справах з подібними правовідносинами в користь Славської селищної ради Стрийського району Львівської області, змінила позицію щодо недовіри судді.
Проаналізувавши зміст заяви про відвід судді та доводи, які наведені заявником, суд приходить до висновку, що заявником заявлено відвід головуючому судді і, як випливає із змісту її заяви, відвід заявлено з тих же підстав, що розглянуті судом ухвалою від 27.10.2022 року.
Якщо трактувати позицію заявника, то у випадку отримання матір'ю головуючого судді Брони А.Л. будь-яких, передбачених законодавством, послуг у різних установах, то такий суддя при розгляді справ за участю таких установ, повинен заявляти самовідвід від розгляду справ, вбачаючи в цьому конфлікти інтересів, що є абсурдним твердженням та не має жодного реального підгрунтя.
Крім цього суд наголошує, що предметом заявленого Славською селищною радою спору у справі № 453/1547/21 є визнання недійсними та скасування наказів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо земельних ділянок з кадастровими номерами: 4624580800:06:000:0339, 4624580800:06:000:0340, 4624555700:04:000:0559, 4624580800:05:000:0635, 4624580800:06:000:0013, 4624584300:04:000:0036, 4624555700:01:022:0001, 4624584300:04:000:0038, 4624580800:05:000:0028, 4624580800:05:000:0027, 4624580800:06:000:0011, 4624584300:04:000:0035, 4624584300:04:000:0033, 4624584300:04:000:0034, 4624580800:04:000:0015, 4624580800:05:000:0025, 4624580800:04:000:0014, 4624580800:05:000:0021, 4624580800:04:000:0012, 4624580800:04:000:0013, 4624580800:06:000:0006, 4624581200:04:000:0011, 4624587800:02:000:0935, 4624587800:02:000:0936, 4624587800:02:000:3060, 4624584300:04:000:0029, 4624584300:03:000:0004, 4624584300:04:000:0028, 4624584300:04:000:0027, 4624588500:04:000:0228 та наказів про затвердження проектів землеустрою серія та номер: 1811-УБД, виданий 26.05.2021, 1812-УБД, виданий 26.05.2021, 13-3397/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 13-3412/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 1780-УБД, виданий 26.05.2021, 13-3455/16-21-СГ, виданий 26.05.2021, 1764-УБД, виданий 25.05.2021, 13-3387/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 13-3406/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 13-3389/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 13-3413/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 13-3227/16-21-СГ, виданий 20.05.2021, 13-3220/16-21-СГ, виданий 20.05.2021, 13-3230/16-21-СГ, виданий 20.05.2021, 13-3410/16-21-СГ, виданий 25.05.2021, 13-3073/16-21-СГ, виданий 17.05.2021, 13-2948/16-21-СГ, виданий 11.05.2021, 13-2684/16-21-СГ, виданий 23.04.2021, 13-2581/16-21-СГ, виданий 20.04.2021, 132571/16-21-СГ, виданий 20.04.2021, 132571/16-21-СГ, виданий 20.04.2021, 943-УБД, виданий 24.03.2021, 13-1450/16-21-СГ, виданий 09.03.2021, 13-805/16-21-СГ, виданий 05.02.2021, 383-УБД, виданий 05.02.2021, 604-УБД, виданий 08.02.2021, 214-УБД, виданий 16.01.2021, 158-УБД, виданий 13.01.2021, 54-УБД, виданий 05.01.2021, 3747-УБД, виданий 31.12.2020.
Накази Головного управління Держеокадастру у Львівській області від 12.11.2020 року №13-12684/16-20-СГ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної у власність земельної ділянки» та від 17.12.2020 р. № 13-15045/16-20-СГ «Про затвердження проекту землеустрою і передачу земельної ділянки у власність», на підставі яких матір судді ОСОБА_49 - гр. ОСОБА_44 набула у приватну власність у встановленому Законом України порядку на підставі безоплатної передачі із земель державної власності земельну ділянку з кадастровим номером 4624588300:02:000:0294, площею 0,12 га., розташовану на території Тухольківської сільської ради, жодним чином не співвідносяться з предметом заявленого Славською селищною радою позову та не мають нічого спільного з ним. Більше того, зазначені накази видані за один рік до поданого до суду Славською селищною радою позову у справі № 453/1547/21.
Таким чином, задоволення або відмова у задоволенні позову у цивільній справі № 453/1547/21 жодним чином не вплине на зміст прав чи обов'язків матері головуючого судді у справі - ОСОБА_45 , які не залежать від рішення у справі, яка розглядається головуючим суддею Броною А.Л.
Місце розташування земельної ділянки з кадастровим номером 4624588300:02:000:0294, площею 0,12 га, знаходиться на території Тухольківської сільської ради та не входить до адміністративних меж Славської територіальної громади.
Рішення про державну реєстрація права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 4624588300:02:000:0294 за ОСОБА_50 , прийняте державним реєстратором Славської селищної ради, виключає посилання заявника про наявність підстав для самовідводу судді чи наявність конфлікту інтересів, оскільки до повноважень державного реєстратора, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі Закон), відноситься встановлення відповідності заявлених прав і поданих/отриманих документів вимогам законодавства, а також відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями. Відповідно до повноважень державного реєстратора жодним чином не відноситься вирішення питань щодо передачі у власність громадян земельних ділянок із земель державної власності. Згідно Закону, державний реєстратор самостійно приймає рішення за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав відповідно до поданих йому документів. З огляду на викладене, рішення державного реєстратора про державну реєстрації речового права є свого роду констатацією юридичного факту.
Крім того, Законом визначено, що державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться в межах області за місцезнаходженням нерухомого майна. Вказане виключає зв'язок позивача у справі з діями, пов'язаними з реєстрацією речового права на земельну ділянку з кадастровим номером 4624588300:02:000:0294, та оспорюванням в судовому порядку наказів відповідача.
Не можуть бути взяті судом до уваги викладені у заяві представника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про відвід доводи щодо розгляду суддею Броною А.Л. справи № 453/1547/21 в умовахнаявності реального чи потенційного конфлікту інтересів, з огляду на те, що наведена у Законі України «Про запобігання корупції» дефініція потенційного та реального конфлікту інтересів тлумачиться як наявність у особи приватного інтересу (будь-який майновий чи не майновий інтерес, зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами) у сфері, в якій вона виконує свої службові повноваження та тлумачиться, як суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або на упередженість прийняття рішень, що, у свою чергу, з урахуванням наданих заявником доказів вказує на відсутність у діях головуючого суддінаявності ознак чи фактів, які можна було б кваліфікувати як прояв упередженості й могли б поставити під сумнів його безсторонність.
У заяві про відвід не наведено жодних фактів, які б доводили, що суддя Брона А.Л. особисто зацікавлений у ході справи, не зазначено будь-яких його прихильностей чи уподобань стосовно однієї зі сторін у справі.
Будь-яких об'єктивних доказів, які б підтверджували пряму чи опосередковану заінтересованість судді Брони А.Л. в результаті розгляду цієї справи або наявність обставин, які обґрунтовано викликають сумнів у його неупередженості, з заяви про відвід не вбачається.
Таким чином, зазначені у клопотанні про відвід обставини, на які посилається заявник, як на підстави відводу, не можуть свідчити про наявність обставин, що викликають сумнів в неупередженості або необ'єктивності судді Брони Андрія Любомировича при розгляді вказаної цивільної справи.
За таких обставин суд доходить висновку про необгрунтованість заяви про відвід та вважає за необхідне вирішення питання про відвід судді передати на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, передбаченому ст. 33 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 33, 36, 40, 247, 258-261 Цивільного процесуального кодексу України, ст. 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», суд -
Визнати поданий до суду представником відповідача Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Баїк Ю.П. відвід судді Брони Андрія Любомировича від розгляду цивільної справи №453/1547/21 (провадження №2/453/43/23) за позовом Славської селищної ради Стрийського району Львівської області до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , за участю третіх осіб: Державного кадастрового реєстратора відділу у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Стрийської районної державної адміністрації про визнання недійсними та скасування наказів, скасування державної реєстрації права власності, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та договорів дарування- необгрунтованим.
Заяву представника відповідача Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Баїк Ю.П. про відвід судді Брони Андрія Любомировича від розгляду цивільної справи №453/1547/21 (провадження №2/453/43/23) за позовом Славської селищної ради Стрийського району Львівської області до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , за участю третіх осіб: Державного кадастрового реєстратора відділу у Сколівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Стрийської районної державної адміністрації про визнання недійсними та скасування наказів, скасування державної реєстрації права власності, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та договорів дарування - передати до канцелярії Сколівського районного суду Львівської області області, для визначення в порядку ч.1 ст. 33 Цивільного процесуального кодексу України судді, який буде вирішувати питання про відвід судді.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя