22 червня 2023 року м. Київ
Справа № 369/7251/22
Провадження: № 22-ц/824/10911/2023
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: головуючого (судді-доповідача) Невідомої Т. О., суддів Нежури В. А., Соколової В. В.,
розглянувши апеляційну скаргу адвоката Матюшка Вадима Володимировича в інтересах ОСОБА_1
на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 03 травня 2023 року, ухвалене під головуванням судді Пінкевич Н.С.,
у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , третя особа: приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області Тимчук Володимира Олександровича, про визнання недійсним договору, скасування реєстрації та визнання договору укладеним
та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області Леденьов Іван Сергійович, про визнання недійсним попереднього договору,
Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 03 травня 2023 року позов ОСОБА_2 задоволено частково.
Визнано недійсним договір дарування земельної ділянки та розташованого на ній житлового будинку, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 , посвідченого 29 липня 2022 року приватним нотаріусом Бучанського районного нотаріального округу Тимчуком Володимиром Олександровичем.
Скасовано рішення приватного нотаріуса Бучанського районного нотаріального округу Київської області Тимчука В.О. про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 64342036 від 29 липня 2022 року та скасовано записи про право власності ОСОБА_3 на земельну ділянку площею 0,15га, кадастровий номер 3222480401:01:100:5092, цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), та житловий будинок загальною площею 430,9 кв.м та житловою - 112,2кв.м, з надвірним будівлями та спорудами, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
У задоволенні решти вимог відмовлено.
У задоволенні зустрічного позову ОСОБА_4 відмовлено.
Не погодившись із таким судовим рішенням, адвокат Матюшко В.В. в інтересах ОСОБА_1 02 червня 2023 року подавапеляційну скаргу безпосередньо до Київського апеляційного суду.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 12 червня2023 року апеляційну скаргу адвокат Матюшко В.В. в інтересах ОСОБА_1 02 червня 2023 року залишено без руху з наданням строку для доплати судового збору, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання скаржником копії даної ухвали.
На виконання вищевказаної ухвали суду, 21 червня2023 року ОСОБА_5 подав до суду заяву про усунення недоліків апеляційної скарги разом із доказами доплати судового збору.
Апеляційна скарга подана повноважною особою, за своїм змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Перешкод для відкриття апеляційного провадження не встановлено.
Керуючись, ст.ст. 359-361, 366 ЦПК України, суд
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою адвоката Матюшка Вадима Володимировича в інтересах ОСОБА_1 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 03 травня 2023 року, ухвалене під головуванням судді Пінкевич Н.С., у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , третя особа: приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області Тимчук Володимира Олександровича, про визнання недійсним договору, скасування реєстрації та визнання договору укладеним та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області Леденьов Іван Сергійович, про визнання недійсним попереднього договору.
Надіслати учасникам справи копію апеляційної скарги та додатних до неї матеріалів, роз'яснити їм право подати відзив на апеляційну скаргу, який за формою та змістом має відповідати вимогам статті 360 ЦПК України, у строк до 11 липня 2023 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання, є остаточною, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий: Т. О. Невідома
Судді: С. В. Кулікова
В. А. Нежура