апеляційне провадження №22-ц/824/10550/2023
справа №759/13330/22
19 червня 2023 року м.Київ
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ судді-доповідача Поліщук Н.В., суддів Мережко М.В., Соколової В.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Святошинського районного суду міста Києва від 19 травня 2023 року у справі за ОСОБА_1 до Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», третя особа: Національне агентство з питань запобігання корупції, про поновлення на роботі і оплату за час вимушеного прогулу, -
Ухвалою Святошинського районного суду міста Києва від 19 травня 2023 року справу за ОСОБА_1 до ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», третя особа: Національне агентство з питань запобігання корупції, про поновлення на роботі і оплату за час вимушеного прогулу передано за підсудністю до Ленінського районного суду міста Запоріжжя.
Не погодившись з ухваленим судовим рішенням, 22 травня 2023 року ОСОБА_1 через суд першої інстанції подано апеляційну скаргу.
25 травня 2023 року на адресу Київського апеляційного суду надійшли матеріали цивільної справи №759/13330/22 разом із апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Святошинського районного суду міста Києва від 19 травня 2023 року.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 25 травня 2023 року визначено склад колегії суддів апеляційного суду для розгляду справи: ОСОБА_2 (суддя-доповідач), Слюсар Т.А., Білич І.М.
Розпорядженням керівника апарату Київського апеляційного суду від 07 червня 2023 року призначено повторний автоматизований розподіл справи у зв'язку із звільненням судді-доповідача ОСОБА_2 з посади судді Київського апеляційного суду відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 06 червня 2023 року. Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 07 червня 2023 року визначено склад колегії суддів для розгляду апеляційної скарги: Поліщук Н.В. (суддя-доповідач), Мережко М.В., Соколова В.В.
Суддя-член колегії Мережко М.В. в період з 05 червня 2023 року по 16 червня 2023 року включно перебувала у відпустці. За таких обставин у вказаний період був відсутній повноважний склад суду, визначений Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, що унеможливлювало вирішення питання щодо відкриття апеляційного провадження.
Подана апеляційна скарга відповідає вимогам статті 356 ЦПК України, строки, передбачені статті 354 ЦПК України дотримані, а тому перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.
Керуючись статтями 354-361 ЦПК України, суд -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Святошинського районного суду міста Києва від 19 травня 2023 року.
Копію ухвали апеляційного суду та копію апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи та визначити строк тривалістю 7 днів з дня вручення цієї ухвали для подання відзиву на апеляційну скаргу у відповідності до вимог статті 360 ЦПК України.
Роз'яснити, що відповідно до частин 3 та 4 статті 360 ЦПК України відсутність відзиву наапеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції, до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Суддя-доповідач Н.В. Поліщук
Судді М.В. Мережко
В.В. Соколова