про відкриття апеляційного провадження
19 червня 2023 року
м. Рівне
Справа № 569/9738/23
Провадження № 22-ц/4815/823/23
Рівненський апеляційний суд в складі суддів:
головуючого судді Хилевича С.В.,
суддів: Гордійчук С.О.,
Шимківа С.С.
перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від 31 травня 2023 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Рівненської обласної військово-цивільної адміністрації, військової частини НОМЕР_1 про визнання правочину недійсним, застосування наслідків недійсності правочину шляхом відновлення становища, яке існувало до порушення,
Апеляційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від 31 травня 2023 року відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України щодо форми та змісту, тому підлягає розгляду в суді апеляційної інстанції.
Наведені в ній доводи містять передбачені §1-2 глави 1 розділу V ЦПК України підстави для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст. ст. 354, 356, 359-361 ЦПК України, апеляційний суд
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 > на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області> від 31 травня 2023 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Рівненської обласної військово-цивільної адміністрації, військової частини НОМЕР_1 про визнання правочину недійсним, застосування наслідків недійсності правочину шляхом відновлення становища, яке існувало до порушення.
Копії цієї ухвали та апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи.
Відзив на апеляційну скаргу може бути подано протягом десяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. До відзиву, в обов'язковому порядку, повинні бути додані докази надсилання (надання) його копій іншим учасникам справи, згідно вимог ч. 4 ст. 360 ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Головуючий С.В. Хилевич
Судді: С.О. Гордійчук
С.С. Шимків