Ухвала від 20.06.2023 по справі 910/9281/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

20.06.2023Справа № 910/9281/23

Суддя господарського суду міста Києва Ломака Вікторія Сергіївна, розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Крамар Рісайклінг» до Товариства з обмеженою відповідальністю «АФТ Груп України» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення 1 904,93 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Крамар Рісайклінг» (далі - заявник) звернулось до господарського суду міста Києва із заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «АФТ Груп України» (далі - боржник) про видачу судового наказу за вимогою про стягнення 1 904,93 грн., з яких: 960,00 грн. основного боргу за договором про надання послуг з вивозу твердих побутових відходів від 13.10.2017 № 197-172, 308,54 грн. інфляційних втрат, 44,90 грн. 3 % річних та 591,49 грн. пені.

Розглянувши подану заявником заяву та додані до неї документи, суд дійшов висновку про відмову у видачі судового наказу, з огляду на наступне.

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 150 Господарського процесуального кодексу України у заяві про видачу судового наказу повинно бути зазначено повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців), а також офіційні електронні адреси та інші дані, якщо вони відомі заявнику, які ідентифікують боржника.

У реквізитах та прохальній частині заяви про видачу судового наказу заявником вказано код ЄДРПОУ боржника 38365283.

При перевірці означених даних у відповідному реєстрі, суд встановив, що вказаний заявником код ЄДРПОУ належить не боржнику, а Товариству з обмеженою відповід альністю «ПРОВІДНІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА», тоді як вірним кодом до Товариства з обмеженою відповідальністю «АФТ Груп України» є 40032263.

За таких обставин, в порушення приписів пункту 2 частини 2 статті 150 Господарського процесуального кодексу України, у заяві про видачу судового наказу заявником зазначено невірний код ЄДРПОУ боржника.

З урахуванням наведеного, заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Крамар Рісайклінг» до Товариства з обмеженою відповідальністю «АФТ Груп України» про видачу судового наказу подана з порушенням приписів вимог статті 150 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно з пунктом 1 частини 1 статті 152 Господарського процесуального кодексу України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заяву подано з порушеннями вимог статті 150 цього Кодексу.

Про відмову у видачі судового наказу суддя постановляє ухвалу не пізніше десяти днів з дня надходження до суду заяви про видачу судового наказу (частина 2 статті 152 Господарського процесуального кодексу України).

Беручи до уваги вищевказане, суд дійшов висновку про відмову у видачі судового наказу.

Суд звертає увагу заявника, що відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 8, 9 частини 1 статті 152 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків (частина 1 статті 153 Господарського процесуального кодексу України).

Керуючись ст. ст. 150, 152, 153, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Крамар Рісайклінг» у видачі судового наказу за вимогою до Товариства з обмеженою відповідальністю «АФТ Груп України» про стягнення 1 904,93 грн., з яких: 960,00 грн. основного боргу за договором про надання послуг з вивозу твердих побутових відходів від 13.10.2017 № 197-172, 308,54 грн. інфляційних втрат, 44,90 грн. 3 % річних та 591,49 грн. пені.

2. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строки, встановлені статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя В.С. Ломака

Попередній документ
111643384
Наступний документ
111643386
Інформація про рішення:
№ рішення: 111643385
№ справи: 910/9281/23
Дата рішення: 20.06.2023
Дата публікації: 21.06.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (13.06.2023)
Дата надходження: 13.06.2023
Предмет позову: про видачу судового наказу