Справа № 134/673/23
3/134/335/2023
16 червня 2023 року смт. Крижопіль
Суддя Крижопільського районного суду Вінницької області Кантониста О.О., розглядаючи справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, військовослужбовця, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановила:
В провадженні Крижопільського районного суду Вінницької області перебуває справа про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ААД № 054701 від 25 лютого 2023 року, ОСОБА_1 25 лютого 2023 року о 24 год. 28 хв. в с. Голубече по вул. Вишнева на території АЗС Chipo керував транспортним засобом марки «ВАЗ 21043», д.н.з. НОМЕР_1 , в стані алкогольного сп'яніння, що підтверджується висновком КНП «Крижопільська ОЛІЛ» щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, від 25 лютого 2023 року.
Під час розгляду даної справи суд перейшов до перегляду відеозаписів з нагрудної камери поліцейського, долучених до матеріалів справи, однак з шести наявних на диску відеофайлів один відтворюється частково, а інші п'ять взагалі неможливо відтворити.
Статтею 280 КУпАП передбачено, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Наданий суду DVD-R диск, ймовірно, є пошкодженим, оскільки застосування наявних в суду технічних засобів для відтворення інформації, наявної на диску, не призвело до зчитування інформації з диску.
Оскільки дані відеозапису необхідні для повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, прийняття по справі справедливого, неупередженого рішення, суд вважає за доцільне витребувати з ВП № 1 Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області відеоматеріали, що були надані працівниками поліції до протоколу серії ААД № 054701 від 25 лютого 2023 року, складеного відносно ОСОБА_1 , проте з невідомих причин не могли бути відтворені під час огляду в судовому засіданні.
На підставі наведеного та керуючись ст. 278, 279, 280 КУпАП, суддя -
постановила:
Витребувати з ВП № 1 Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області відеоматеріали, що були додані працівниками поліції до протоколу про адміністративне правопорушення серії ААБ № 054701 від 25 лютого 2023 року, складеного відносно ОСОБА_1 , з місця події в період часу відповідно до вказаного протоколу.
Витребувані докази надати суду до 26 червня 2023 року.
Судовий розгляд справи відкласти на 09 год. 00 хв. 27 червня 2023 року.
Постанова набирає законної сили з моменту її винесення, є обов'язковою для виконання і оскарженню не підлягає.
Суддя: