Ухвала від 16.06.2023 по справі 905/148/21

СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

16 червня 2023 року м. Харків Справа № 905/148/21

Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючий суддя Шевель О.В., суддя Крестьянінов О.О. , суддя Фоміна В.О.

розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Завод “Промлит” про участь представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції в апеляційному провадженні за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю “Завод “Промлит” вх.№914 Д/2 на рішення Господарського суду Донецької області від 03.10.2022, ухвалене суддею Зекуновим Е.В. у приміщенні Господарського суду Донецької області 03.10.2022 о 10 год. 30 хв. (повний текст рішення складено та підписано 10.10.2022) у справі № 905/148/21

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Завод “Промлит”, м.Нововолинськ Волинської області,

до Товариства з обмеженою відповідальністю “Метінвест-Маріупольський ремонтно-механічний завод”, м. Запоріжжя,

про стягнення 774270,42 грн,

за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Метінвест-Маріупольський ремонтно-механічний завод”, м. Запоріжжя,

до Товариства з обмеженою відповідальністю “Завод “Промлит”, м.Нововолинськ Волинської області,

про стягнення неустойки в розмірі 57254,40 грн,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 23.05.2023 (колегія суддів у складі: головуючий суддя Шевель О.В., суддя Пуль О.А., суддя Фоміна В.О.) відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю “Завод “Промлит” на рішення Господарського суду Донецької області від 03.10.2022 у справі № 905/148/21; повідомлено учасників справи, що розгляд апеляційної скарги відбудеться "20" червня 2023 р. об 11:30 годині у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, в залі засідань №104. Встановлено учасникам справи строк до 15.06.2023 для подання відзиву на апеляційну скаргу (з доказами надсилання відзиву іншим учасникам справи), а також для подання заяв, клопотань тощо.

15.06.2023 ТОВ “Завод “Промлит” звернулося з заявою про проведення судового засідання "20" червня 2023 р. об 11:30 годині за участю представника вказаного товариства, адвоката Стрижака Євгенія Юрійовича в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

16.06.2023, у зв'язку з тим, що суддя Пуль О.А. 20.06.2023 перебуватиме у відпустці, було здійснено повторний автоматизований розподіл даної справи, за результатами якого визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя Шевель О.В., суддя Крестьянінов О.О., суддя Фоміна В.О.

Розглянувши зазначену заяву ТОВ “Завод “Промлит”, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що вона підлягає задоволенню, оскільки відповідає вимогам ст. 197 ГПК України.

Керуючись статтями 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Східний апеляційний господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити заяву ТОВ “Завод “Промлит” про участь представника, адвоката Стрижака Євгенія Юрійовича, у судовому засіданні "20" червня 2023 р. об 11:30 годині в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

2. Судове засідання у справі № 905/148/21, яке відбудеться "20" червня 2023 р. об 11:30 годині, провести за участю представника ТОВ “Завод “Промлит”, адвоката Стрижака Євгенія Юрійовича, у режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку.

3. Роз'яснити заявнику, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представник зобов'язаний зайти до системи відеоконференцзв'язку та авторизуватися в ній за 10 хвилин до початку судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Інструкцію користувача підсистеми відеоконференцзв'язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) розміщено на вебсторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за вебадресою https://wiki.court.gov.ua.

Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції слід надіслати на електронну адресу суду документи, що посвідчують особу та її повноваження, скріплені електронним цифровим підписом, а в разі відсутності такого підпису - скановані копії документів і пред'явити їх оригінали під час судового засідання.

4. Попередити учасників справи, що згідно з ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, п. 46 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистеми відеоконференцзв'язку, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.В. Шевель

Суддя О.О. Крестьянінов

Суддя В.О. Фоміна

Попередній документ
111583360
Наступний документ
111583362
Інформація про рішення:
№ рішення: 111583361
№ справи: 905/148/21
Дата рішення: 16.06.2023
Дата публікації: 19.06.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Східний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; купівлі-продажу; поставки товарів, робіт, послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (03.10.2022)
Дата надходження: 25.01.2021
Предмет позову: Договір постачання
Розклад засідань:
25.02.2021 14:30 Господарський суд Донецької області
18.03.2021 15:15 Господарський суд Донецької області
08.04.2021 15:15 Господарський суд Донецької області
29.04.2021 14:45 Господарський суд Донецької області
08.07.2021 15:15 Господарський суд Донецької області
27.09.2021 15:30 Господарський суд Донецької області
11.10.2021 15:15 Господарський суд Донецької області
06.09.2022 10:15 Господарський суд Донецької області
03.10.2022 10:00 Господарський суд Донецької області
20.06.2023 11:30 Східний апеляційний господарський суд
11.07.2023 14:45 Східний апеляційний господарський суд
31.07.2023 10:00 Східний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕНЕДИСЮК І М
ПУЛЬ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
ШЕВЕЛЬ ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
БЕНЕДИСЮК І М
ЗЕКУНОВ ЕДУАРД ВІКТОРОВИЧ
ЗЕКУНОВ ЕДУАРД ВІКТОРОВИЧ
ШЕВЕЛЬ ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
відповідач (боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод Промлит" м.Нововолинськ
Товариство з обмеженою відповідальністю "Метінвест-Маріупольський ремонтно-механічний завод"
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕТІНВЕСТ-МАРІУПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" м.Маріуполь
Товариство з обмеженою відповідальністю “Метінвест-Маріупольський ремонтно-механічний завод”
заявник:
Національний науковий центр"Інститут судових експертиз ім.Засл.проф. М.С.Бокаріуса" Донецьке віділення м.Слов'янськ
Стрижак Євгеній Юрійович м.Дніпро
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод "Промлит"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод "Промлит" м.Дніпро
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод Промлит" м.Нововолинськ
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕТІНВЕСТ-МАРІУПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" м.Маріуполь
Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса м.Харків
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод "Промлит"
заявник касаційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Метінвест-Маріупольський ремонтно-механічний завод”
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод "Промлит"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод "Промлит"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод Промлит" м.Нововолинськ
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕТІНВЕСТ-МАРІУПОЛЬСЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" м.Маріуполь
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промлит" м.Нововолинськ
Товариство з обмеженою відповідальністю “Завод “Промлит”
представник позивача:
Ольховик-Красільнікова Любов Павлівна
представник скаржника:
Бузівська Наталя Миколаївна
суддя-учасник колегії:
БЕРДНІК І С
БІЛОУСОВА ЯРОСЛАВА ОЛЕКСІЇВНА
ЗУЄВ В А
КРЕСТЬЯНІНОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
МІНА ВІРА ОЛЕКСІЇВНА
ПЛАХОВ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
ПУЛЬ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА