справа №732/622/23
провадження № 2-о/732/43/23
Ухвала
14.06.2023 року м.Городня
Городнянський районний суд Чернігівської області у складі : головуючої судді - Лиманської М.В., у присутності секретаря - Дударенко Ю.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Городня цивільну справу за заявою заступника керівника Чернігівської окружної прокуратури Чернігівської області (14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 1, код ЄДРПОУ 02910114) в інтересах держави в особі Городнянської міської ради Чернігівської області ( 15100, Чернігівська область, м. Городня, вул.Троїцька,13, код ЄДРПОУ 37715958) про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади, -
Заступник керівника Чернігівської окружної прокуратури Чернігівської області А.Гресь в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» та ст. 56 ЦПК України, діючи в інтересах держави в особі Городнянської міської ради Чернігівської області, звернулась до суду із вказаною заявою, у якій просить ухвалити рішення про передачу в комунальну власність Городнянської міської ради Чернігівського району Чернігівської області безхазяйного нерухомого майна - житлового будинку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
У судове засідання учасники справи не з'явились, представники заявника та заінтересованої особи надали заяви про розгляд справи у їхню відсутність.
Згідно положень ч. 3 ст. 211 ЦПК України учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
У відповідності до положень ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
У зв'язку із необхідністю витребування додаткових доказів у справі слід оголосити перерву.
Керуючись ст. 84, 240, 247, 260,353 ЦПК України, -
Фіксування судового засідання технічними засобами не проводити.
У судовому розгляді цивільної справи за заявою заступника керівника Чернігівської окружної прокуратури Чернігівської області в інтересах держави в особі Городнянської міської ради Чернігівської області про передачу безхазяйного нерухомого майна в комунальну власність територіальної громади оголосити перерву до 05.07.2023 року до 12-30 год.
В судове засідання викликати учасників справи.
Витребувати зі Смичинського старостинського округу Городнянської міської ради Чернігівської області погосподарську книгу на будинок АДРЕСА_1 за період 1990 та 1991 роки.
Витребувати з Городнянського ВДРАЦС актовий запис про смерть ОСОБА_1 , померлого в листопаді 2005 року у с.Смичин Городнянського району.
Витребувати з Городнянської районної державної нотаріальної контори Чернігівської області інформаційну довідку зі спадкового реєстру про реєстрацію спадкової справи до майна ОСОБА_1 , померлого в листопаді 2005 року.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Лиманська М.В.