Справа № 589/3059/23
Провадження № 1-кс/589/833/23
14 червня 2023 року слідчий суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
слідчого ОСОБА_4 ,
підозрюваної ОСОБА_5 ,
захисника - адвоката ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Шостка клопотання слідчого Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області ОСОБА_4 , погоджене з прокурором Шосткинської окружної прокуратури ОСОБА_3 , у кримінальному провадженні внесеному 12 червня 2023 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023200490000697, за ч. 1 ст. 121 КК України відносно:
- ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки села Ображіївка Шосткинського району Сумської області, громадянина України, з повною середньою освітою, тимчасово не працюючої, не одруженої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимої,
- про застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту,-
Клопотання слідчого СВ Шосткинського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області ОСОБА_4 , погоджене з прокурором Шосткинської окружної прокуратури ОСОБА_3 , у кримінальному провадженні внесеному 12 червня 2023 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023200490000697, за ч. 1 ст. 121 КК України, про застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту відносно підозрюваної ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , - задовольнити.
Застосувати відносно підозрюваної ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у виді домашнього арешту, заборонивши їй залишати місце постійного проживання - будинок АДРЕСА_1 , на певний період доби з 22 години 00 хвилин до 06 години 00 хвилин наступної доби крім часу дії повітряної тривоги та необхідності перебування в медичному закладі.
Зобов'язати підозрювану ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з'являтися за кожною вимогою слідчого, прокурора, слідчого судді протягом дії запобіжного заходу.
Покласти на підозрювану ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме:
- не відлучатися із села Ображіївка Шосткинського району Сумської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
- повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання, залежно від стадії кримінального провадження.
Роз'яснити підозрюваній ОСОБА_5 , що відповідно до ч. 5 ст. 181 КПК України працівники органу Національної поліції з метою контролю за поведінкою підозрюваного, обвинуваченого, який перебуває під домашнім арештом, мають право з'являтися в житло цієї особи, вимагати надати усні чи письмові пояснення з питань, пов'язаних із виконанням покладених на неї зобов'язань.
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звільнити з-під варти в залі суду.
Обов'язки по контролю за поведінкою підозрюваної ОСОБА_5 покласти на орган Національної поліції за місцем проживання підозрюваної.
Копію ухвали для виконання передати до органу Національної поліції за місцем проживання підозрюваної.
Строк дії ухвали визначити до 24 години 00 хвилин 10 серпня 2023 року.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена безпосередньо до Сумського апеляційного суду протягом 5 (п'яти) днів з дня її оголошення.
Повний текст даного судового рішення буде виготовлено та оголошено 15 червня 2023 року о 08 годині 00 хвилин.
Слідчий суддя Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області ОСОБА_1