Справа № 712/7403/22
Провадження № 6/712/122/23
(вступна та резолютивна частини)
13 червня 2023 року м. Черкаси
Соснівський районний суд м. Черкаси у складі:
головуючого/судді - Троян Т.Є.
при секретарі - П'ятун Я.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси заяву представника Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конєва-1» - адвоката Давигори Світлани Анатоліївни про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, стягувач: ОСОБА_1 ,
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 259 ЦПК України, суд -
У задоволенні заяви представника Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Конєва-1» - адвоката Давигори Світлани Анатоліївни про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, стягувач: ОСОБА_1 - відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Черкаського апеляційного суду шляхом подачі в п'ятнадцятиденний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складання має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повний текст ухвали виготовлений до 14.06.2023 року включно.
Головуючий Т.Є.Троян