Справа № 286/3631/21
13.06.2023 м. Овруч
Овруцький районний суд Житомирської області в складі:
головуючого судді Кулініча Я. В.
з секретарем Грищенко Н.А.,
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Кредобанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
09.11.2021 року представник позивача - адвокат Павленко С.В. від імені АТ «Кредобанк», що знаходиться в м. Львів по вул. Сахарова, 78, звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , яка проживає в АДРЕСА_1 , в якому просить стягнути з відповідача на користь АТ «Кредобанк» суму заборгованості за Кредитним договором №СL -253980 від 13.01.2020 в розмірі 102914,42 грн, суму сплаченого судового збору в розмірі 2270,00 грн. та витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 10% від ціни позову, а саме в сумі 10291,44 грн..
Ухвалою судді Овруцького районного суду Житомирської області від 14.02.2022 року вказану позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
01.06.2023 року до суду надійшла заява від представника позивача - адвоката Павленка С.В. про залишення позову без розгляду.
Оглянувши матеріали справи, суд вважає, що заява позивача про залишення позову без розгляду
Суд, оглянувши матеріали справи, дійшов наступного висновку.
Згідно ч. 1 ст. 64 ЦПК України представник, який має повноваження на ведення справи в суді, здійснює від імені особи, яку він представляє, її процесуальні права та обов'язки.
У відповідності до ч. 3 ст. 13 ЦПК України, позивач може розпоряджатися своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Оскільки, розгляд справи по суті не розпочато, суд приходить до висновку про задоволення заяви представника позивача.
Керуючись ст. 257 ЦПК України, суд, -
Заяву задовольнити.
Позовну заяву Акціонерного товариства «Кредобанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, залишити без розгляду.
Особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Ухвалу може бути оскаржено безпосередньо до Житомирського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її ухвалення.
Суддя Я. В. Кулініч