Ухвала від 07.09.2006 по справі 9/454-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

07.09.06

Справа №9/454-06.

За позовом: товариства з обмеженою відповідальністю “Ремпобуттехніка», м. Суми.

До відповідача: комунального підприємства “Сумське міське бюро технічної інвентаризації».

Про визнання права власності на нежиле приміщення.

Суддя ЛУЩИК М. С.

Представники:

Від позивача: не з'явився.

Від відповідача: не з'явився.

Суть спору: позивач просить визнати товариство з обмеженою відповідальністю “Ремпобуттехніка» власником нежилих приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. Курська, 14, які складаються з: приміщень 1-го поверху літера “Б»: сходова клітка № 13-16, 3 м. кв.; коридор № 14-7,9 м. кв.; коридор № 15-8, 1 м. кв.; вбиральня № 16 - 2, 6 м. кв.; кладова - № 18 - 2,9 м. кв.; бар № 20 - 31, 7 м. кв.; коридор № 20 “а» - 18, 7 м. кв.; зал № 21 - 103, 7 м. кв. загальною площею 191, 9 м. кв. приміщень 2-го поверху літера “Б»: коридор “ 1 “а» - 29, 4 м. кв.; коридор № 1 “б» - 15, 2 м. кв.; кабінет № 8 - 16, 0 м. кв.; зал № 9 - 83, 2 м. кв.; кухня № 10 - 33, 4 м. кв., кухня № 11 - 5, 5 м. кв.; вбиральня № 12 - 6, 1 м. кв.; сходова клітка № 16 - 24, 2 м. кв.; зал № 17 - 30, 5 м. кв. загальною площею 243, 5 м. кв., які являються складовою частиною нежилого приміщення загальною площею 2478, 7 м. кв., розташованого за адресою: м. Суми, вул. Курська, 14, власником якого є ТОВ “Ремпобуттехніка», зобов'язати комунальне підприємство “Сумське міське бюро технічної інвентаризації» провести державну реєстрацію права власності вказаного майна за товариством з обмеженою відповідальністю “Ремпобуттехніка» ( код ЄДРПОУ 05399461), а також зобов'язати відповідача видати Витяг з реєстру прав власників нерухомого майна на вищезазначені нежитлові приміщення з метою здачі їх в оренду.

Відповідач відзив на позов не подав, в судове засідання не з'явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

Від позивача надійшло клопотання № 1/171 від 06.09.2006 року, в якому він просить відкласти розгляд справи на інший день, посилаючись на те, що голова правління “ТОВ “Ремпобуттехніка» Захарченко С.П. знаходиться у відрядженні за межами міста.

Суд, розглянувши клопотання позивача про відкладення розгляду справи визнав його обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Для вирішення справи по суті у сторін необхідно витребувати додаткові докази і матеріали, в зв'язку з чим відкласти розгляд справи.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Відкласти розгляд справи на 25 вересня 2006 року о 11 год. 30 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченко, 18/1, 1- й поверх, каб. 113-114.

2.Зобов'язати не пізніше чим за три дні до судового засідання надати:

2.1.Позивачу - оригінали документів, прикладених до позовної заяви для огляду ва судовому засіданні, докази в обґрунтування заявлених вимог.

2.2 Вдруге відповідачу - письмовий відзив на позовну заяву з правовим обґрунтуванням своєї позиції по справі, інші документи в обґрунтування своєї позиції по справі.

3.Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.

4.Явку представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.

5.Попередити сторони, що якщо відзив на позовну заяву та витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами (ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).

6.Ухвалу надіслати сторонам.

СУДДЯ М.С.ЛУЩИК

Примітка: звернути увагу сторін на те, що суд має право стягнути в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за не надіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст. 83 ГПК України).

Попередній документ
111455
Наступний документ
111457
Інформація про рішення:
№ рішення: 111456
№ справи: 9/454-06
Дата рішення: 07.09.2006
Дата публікації: 28.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: