Рішення від 09.06.2023 по справі 910/344/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

09.06.2023Справа № 910/344/23

За позовомЗаступника керівника Печерської окружної прокуратури міста Києва в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека)

доТовариства з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс"

простягнення 46362,00 грн

Суддя Смирнова Ю.М.

Без виклику учасників справи

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Заступник керівника Печерської окружної прокуратури міста Києва звернувся до Господарського суду міста Києва в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс" 46362,00 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані наявністю підстав для стягнення з відповідача 46362,00 грн як плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.01.2023 за вказаним позовом відкрито провадження у справі №910/344/23; вирішено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження; встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позов - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали та для подання заперечень на відповідь на відзив (якщо така буде подана) - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив; встановлено строк для подання позивачем відповіді на відзив - протягом п'яти днів з дня отримання відзиву на позов.

29.03.2023 від відповідача надійшов відзив на позов, в якому останній проти заявлених позовних вимог заперечив та просив суд поновити строк для подання відзиву.

Однак, відзив на позов відповідача не відповідає вимогам п.2 ч.6 ст.165 Господарського процесуального кодексу України через відсутність доказів надсилання поданого відзиву на адресу позивача - Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), про що уповноваженими особами відділу діловодства Господарського суду міста Києва складено відповідний акт. Тому такий відзив не може бути прийнятий судом до розгляду.

Відповідачем також подано заяву про застосування строку позовної давності.

05.04.2023 від прокурора надійшла відповідь на відзив.

12.04.2023 на адресу суду надійшла заява позивача про зміну адреси.

Можливістю подання заперечень на відповідь на відзив відповідач не скористався.

Згідно з ч.4 ст.240 Господарського процесуального кодексу України у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши надані суду докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва

ВСТАНОВИВ:

12.09.2019 посадовими особами Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті на перехресті а/д М-18 та а/д Р-37 було здійснено габаритно-ваговий контроль належних Товариству з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс" вантажних автомобілів марки Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 , під керуванням водія ОСОБА_1 та марки Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 , під керуванням водія ОСОБА_2 .

Вказана перевірка здійснювалась на підставі направлення на рейдову перевірку від 09.09.2019 №007435, виданого в.о. начальника Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, а також згідно затвердженого останнім щотижневим графіком проведення рейдових перевірок Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області у період з 09.09.2019 по 15.09.2019.

З наявних в матеріалах справи довідок від 12.09.2019 №00001571 та від 12.09.2019 №00001572 про результати здійснення габаритно-вагового контролю вбачається, що навантаження на осі автомобіля Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 складають (тон): 1) 7,900; 2) 13,610; 3) 13,120; повна маса транспортного засобу - 34,700 тон, а навантаження на осі автомобіля Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 складають (тон): 1) 7,400; 2) 8,200; 3) 13,010; 4) 12,500, повна маса транспортного засобу - 41,150 тон.

За результатами проведеного габаритно-вагового контролю уповноваженими особами Укртрансбезпеки у Запорізькій області 12.09.2019 було складено акт №0016071 про перевищення транспортним засобом, нормативних вагових параметрів, яким зафіксовано факт перевищення вагових обмежень автомобіля Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 , а саме: осьового навантаження на одиночну вісь 13,610 т, 13,12 т при допустимих 11 т, навантаження на здвоєну вісь 26,8 т при допустимих 22 т та акт №0016072 про перевищення транспортним засобом, нормативних вагових параметрів, яким зафіксовано факт перевищення вагових обмежень автомобіля Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 , а саме: повна нормативно допустима маса 40 т, фактична 41,150 т, осьового навантаження на одиночну вісь 13,010 т, 12,500 т при допустимих 11 т, осьового навантаження на здвоєну вісь 25,55 т при допустимих 22 т

У зв'язку з встановленням посадовими особами Укртрансбезпеки у Запорізькій області за результатами габаритно-вагового контролю транспортних засобів відповідача перевищення встановленого осьового навантаження були складені акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом №159819 від 12.09.2019 та №159818 від 12.09.2019.

На підставі вищевказаних довідок про результати здійснення габаритно-вагового контролю та актів про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів, Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області було складено розрахунки плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, відповідно до яких плата за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, а саме: автомобіля Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 з м.Запоріжжя - ПГВК - м.Токмак Запорізької області, відстань - 57+44 км, складає 792,85 євро та автомобіля Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 з м.Запоріжжя - ПГВК - м.Токмак Запорізької області, відстань - 57+44 км, складає 893,85 євро, а всього на суму 1686,7 євро, що відповідно до офіційного курсу на день проведення розрахунку (12.09.2019) становить 46333,65 грн (1686,7 євро х 27,47 курс НБУ).

26.09.2019 Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області було направлено відповідачу листи-повідомлення №531168/26/24-19 від 20.09.2019 та №53170/26/24-19 від 20.09.2019 про необхідність внесення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.

Однак вищенаведені звернення були залишені відповідачем без задоволення, спірна сума грошових коштів до бюджету Товариством з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс" не перерахована.

Оскільки, за твердженнями прокурора, Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) з часу нарахування плати за проїзд у розмірі 46362,00 грн (з 2019 року) не вжила заходів щодо стягнення вказаної суми з відповідача, що зумовлює ненадходження коштів до Державного бюджету України, а також враховуючи, що у адресованих прокурору листах позивач зазначив про відсутність коштів для звернення до суду з відповідним позовом, прокурор звернувся до суду з позовом, що розглядається, з посиланням на положення ст.23 Закону України "Про прокуратуру".

Оцінюючи наявні у матеріалах справи докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що вимоги прокурора підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.

Згідно зі ст.1 Закону України "Про автомобільний транспорт" автомобільний перевізник - це фізична або юридична особа, яка здійснює на комерційній основі чи за власний кошт перевезення пасажирів чи (та) вантажів транспортними засобами; вантажні перевезення - перевезення вантажів вантажними автомобілями; великоваговий транспортний засіб - це транспортний засіб з вантажем або без вантажу, хоча б один з вагових параметрів якого перевищує встановлені на території України допустиму максимальну масу чи осьове навантаження; великогабаритний транспортний засіб - це транспортний засіб з вантажем або без вантажу, хоча б один з габаритних параметрів якого перевищує встановлені на території України допустимі параметри.

Відповідно до ч.2 ст.29 Закону України "Про дорожній рух" з метою збереження автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, допускається за наявності дозволу на участь у дорожньому русі таких транспортних засобів. Порядок видачі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, та розмір плати за його отримання встановлюються Кабінетом Міністрів України.

За приписами частин 1, 4 ст.48 Закону України "Про автомобільний транспорт" автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення. У разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов'язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше семи відсотків.

Статтею 33 Закону України "Про автомобільні дороги" передбачено, що рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, встановлені державними стандартами та нормативно-правовими актами, дозволяється за погодженнями з відповідними органами у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Згідно з п.1 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 №103 (далі - Положення) Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури і який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті.

Статтею 6 Закону України "Про автомобільний транспорт" передбачено, що центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, здійснює, зокрема, габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування.

Відповідно до підпунктів 2, 15, 27 п.5 Положення Укртрансбезпека відповідно до покладених на неї завдань: здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті; здійснює габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування; здійснює нарахування, вживає заходів щодо стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, під час здійснення габаритно-вагового контролю.

Відповідно до п.8 Положення Укртрансбезпека здійснює свої повноваження безпосередньо, через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Пунктом 3 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 (далі - Порядок №879) габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування здійснюється Укртрансбезпекою, її територіальними органами та уповноваженими підрозділами Національної поліції.

Згідно з п.3 ч.2 Порядку № 879 великовагові та великогабаритні транспортні засоби - транспортні засоби, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні навантаження на вісь (осі) та загальна маса або габарити яких перевищують один з параметрів, що зазначені у п.22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 №1306. При цьому транспортний засіб не може вважатися великоваговим та/або великогабаритним, якщо його параметри не перевищують нормативи більш як на 2 відсотки.

За умовами п.22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 №1306 за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Національною поліцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22 м (для маршрутних транспортних засобів - 25 м), фактичну масу понад 40 т (для контейнеровозів - понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11 т (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м. Осі слід вважати здвоєними або строєними, якщо відстань між ними (суміжними) не перевищує 2,5 м. Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.

Відповідно до підпунктів 3 - 5 п.4 Порядку взаємодії Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, Міністерства внутрішніх справ України, Державного агентства автомобільних доріг України під час організації та проведення робіт із зважування та здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на автомобільних дорогах загального користування, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України від 10.12.2013 №1007/1207 посадові особи Укртрансінспекції під час здійснення габаритно-вагового контролю: здійснюють зупинку транспортного засобу для здійснення габаритно-вагового контролю у форменому одязі за допомогою сигнального диска (жезла) з дотриманням Правил дорожнього руху та Порядку зупинення транспортного засобу, що здійснює автомобільні перевезення пасажирів та вантажів, посадовими особами Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті та її територіальних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 року №422; видають довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю (додаток 1); складають акт про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних або вагових параметрів та визначають суму плати за проїзд за формулою розрахунку відповідно до пунктів 30 - 311 Порядку здійснення габаритно-вагового контролю.

Судом встановлено, що 12.09.2019 посадовими особами Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті на перехресті а/д М-18 та а/д Р-37 було здійснено габаритно-ваговий контроль належних Товариству з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс" вантажних автомобілів марки Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 , під керуванням водія ОСОБА_1 та марки Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 , під керуванням водія ОСОБА_2 , та зафіксовано перевезення вантажу із перевищенням вагових обмежень, встановлених Правилами дорожнього руху України, про що складено акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом №159819 від 12.09.2019 та №159818 від 12.09.2019, довідки про результати здійснення габаритно-вагового контролю довідок від 12.09.2019 №00001571 та від 12.09.2019 №00001572, акти про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів від 12.09.2019 №0016071 та №0016072, які підписані з боку водіїв відповідача без зауважень та заперечень, якими зафіксовано факт перевезення вантажу із перевищенням вагових обмежень, встановлених Правилами дорожнього руху України, без дозволу на перевезення вантажу, що перевищує вагові обмеження та складено відповідні розрахунки плати за проїзд.

Судом також встановлено, що автомобілі марки Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 та марки Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 , зареєстровані за відповідачем відповідно до свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3 та НОМЕР_4 відповідно.

Пунктами 26, 27 Порядку №879 передбачено, що кошти, стягнені за проїзд автомобільними дорогами загального користування великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів, спрямовуються в установленому порядку до державного бюджету. Плата за проїзд справляється в національній валюті за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком на день проведення розрахунку.

Згідно з п.30 Порядку №879 плата за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу справляється за встановленими ставками залежно від маси такого транспортного засобу, навантаження на вісь (осі), габаритів та протяжності маршруту за формулою: П = (Рзм + Рнв + Рг) х В , де П - розмір плати за проїзд; Рзм - розмір плати за перевищення загальної маси транспортного засобу за 1 кілометр проїзду; Рнв - розмір плати за перевищення навантаження на вісь (осі) (за одиничну + за здвоєну + за строєну) транспортного засобу за 1 кілометр проїзду; Рг - розмір плати за перевищення габаритів (за висоту + за ширину + за довжину) транспортного засобу за 1 кілометр проїзду; В - відстань перевезення, кілометрів. Осі вважаються здвоєними або строєними, якщо відстань між зближеними (суміжними) осями не перевищує 2,5 метра.

Пунктом 31 Порядку №879 передбачено, що при визначенні розміру плати за проїзд транспортних засобів з осьовим сполученням більше трьох береться до рахунку схема, що спричиняє більші руйнування доріг з комбінацій одно-, двох- та трьохосьових сполучень, а найбільша сума навантаження на суміжні осі припадає на максимальну колісну формулу. Для строєних осей з одиночними шинами плата за перевищення допустимих навантажень на вісь (осі) збільшується у два рази.

Відповідно до п.311 Порядку №879 якщо рух здійснюється без відповідного дозволу або внесення плати за проїзд великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, така плата визначається за пройдену частину маршруту по території України або за частину, яку перевізник має намір проїхати, у разі перевищення нормативу хоча б одного вагового або габаритного параметру: до 10 відсотків - у подвійному розмірі; на 10 - 40 відсотків - у потрійному розмірі; більше як на 40 відсотків - у п'ятикратному розмірі. У разі перевищення кількох нормативів вагових або габаритних параметрів плата за проїзд визначається виходячи з параметру з найбільшим перевищенням. Перевізник зобов'язаний протягом 30 календарних днів з моменту визначення плати внести її та повідомити про це відповідний територіальний орган Укртрансбезпеки.

На підставі актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом №159819 від 12.09.2019 та №159818 від 12.09.2019, довідок про результати здійснення габаритно-вагового контролю довідок від 12.09.2019 №00001571 та від 12.09.2019 №00001572, актів про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів від 12.09.2019 №0016071 та №0016072 Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті здійснено розрахунки від 12.09.2019 плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, відповідно до яких плата за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, а саме: автомобіля Mercedes, реєстраційний номер НОМЕР_1 з м.Запоріжжя - ПГВК - м.Токмак Запорізької області, відстань - 57+44 км, складає 792,85 євро та автомобіля Scania, реєстраційний номер НОМЕР_2 з м.Запоріжжя - ПГВК - м.Токмак Запорізької області, відстань - 57+44 км, складає 893,85 євро, а всього на суму 1686,7 євро, що відповідно до офіційного курсу на день проведення розрахунку (12.09.2019) становить, за розрахунком суду, 46333,65 грн (1686,7 євро х 27,47 курс НБУ).

Суд зазначає, що розмір плати за проїзд визначено Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті відповідно до вимог зазначених вище норм Порядку №879 та відповідно до ставок плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879.

Крім того, як було зазначено вище, за умовами п.27 Порядку № 879 плата за проїзд справляється в національній валюті за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком на день проведення розрахунку. Оскільки відповідачем не здійснено оплату нарахованої суми відшкодування, прокурором здійснено її розрахунок в гривнях за офіційним курсом гривні до євро станом на момент вчинення правопорушення (станом на 12.09.2019), однак нараховано невірно, за розрахунком суду зазначена сума складає 46333,65 грн.

Учасники правовідносин у сфері господарювання несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором. Застосування господарських санкцій повинно гарантувати захист прав і законних інтересів громадян, організацій та держави, в тому числі відшкодування збитків учасникам господарських відносин, завданих внаслідок правопорушення, та забезпечувати правопорядок у сфері господарювання (ч.1 та ч.2 ст.216 Господарського кодексу України).

Пунктами 37, 41 Порядку №879 визначено, що учасники відносин у сфері габаритно-вагового контролю несуть відповідальність згідно із законодавством, а дії або бездіяльність учасників відносин у сфері габаритно-вагового контролю можуть бути оскаржені в установленому порядку.

Проте відповідачем не було надано жодних доказів на спростування факту перевищення нормативно-вагових параметрів належними йому транспортним засобом. Також відповідачем не надано й доказів оскарження в установленому порядку дій позивача щодо фіксування відповідного правопорушення та нарахування стягуваної суми грошових коштів.

Разом із тим, судом встановлено, що відповідачем, у порушення п.311 Порядку №879, спірну плату за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування не внесено, у зв'язку із чим у відповідача перед бюджетом утворилася заборгованість у розмірі 46333,65 грн.

Відповідачем не надано належних та допустимих доказів на спростування наведених вище висновків, як і не надано належних доказів на підтвердження сплати спірної суми грошових коштів. У зв'язку з чим позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Також суд відхиляє заяву відповідача про застосуванням строку позовної давності з огляду на приписи п.12 Прикінцевих та перехідних положень Цивільного кодексу України.

Згідно положень ст.129 Господарського процесуального кодексу України, приймаючи до уваги висновки суду про часткове задоволення позовних вимог, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст.ст.129, 236-238, 247-252 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити частково.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс" (01042, місто Київ, вулиця Іоанна Павла ІІ, будинок 9, офіс 4, ідентифікаційний код 37815237) в дохід Державного бюджету України (одержувач ГУК Зап.обл/тг м.Запоріжжя/22160100, код одержувача 37941997, банк одержувача Казначейство України, розрахунковий рахунок UA218999980313141216000008479, код класифікації доходів бюджету 22160100) плату за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, у розмірі 46333 (сорок шість тисяч триста тридцять три) грн. 65 коп.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "РТС Плюс" (01042, місто Київ, вулиця Іоанна Павла ІІ, будинок 9, офіс 4, ідентифікаційний код 37815237) на користь Київської міської прокуратури (03150, місто Київ, вулиця Предславинська, будинок 45/9, ідентифікаційний код 02910019) 2479 (дві тисячі чотириста сімдесят дев'ять) грн. 48 коп. витрат по сплаті судового збору.

4. В іншій частині позову відмовити.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Рішення, відповідно до ст.ст.256, 257 Господарського процесуального кодексу України, може бути оскаржено до Північного апеляційного господарського суду шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя Ю.М.Смирнова