Провадження № 3/537/640/2023
Справа № 537/990/23
09.06.2023 суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області Фадєєва С.О., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли з ВП № 1 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 187 КУпАП,
В провадженні Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області перебувають матеріали справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 187 КУпАП.
У судове засідання, призначене на 09.06.2023 ОСОБА_1 приводом не доставлений з невідомих суду причин.
Відповідно до ч.2 ст. 268 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 187 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
З урахуванням викладеного, вважаю за необхідне відкласти розгляд справи та винести повторну постанову про привід ОСОБА_1 для участі в розгляді справи..
Керуючись ст. 268 КУпАП, суддя,
Розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 187 КУпАП відкласти до 10 год. 00 хв. 23 червня 2023 року.
Доставити приводом до Крюківського районного суду м. Кременчука на 10 год. 00 хв. 23 червня 2023 ОСОБА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
Постанову про привід направити для виконання до ВП № 1 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: С.О.Фадєєва