Ухвала від 06.06.2023 по справі 420/17428/22

УХВАЛА

06 червня 2023 року

м. Київ

справа №420/17428/22

адміністративне провадження №К/990/17063/23

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Загороднюка А.Г.,

суддів: Єресько Л.О., Соколова В.М.,

перевіривши касаційну скаргу ІНФОРМАЦІЯ_1 Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) на ухвалу П'ятого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, ІНФОРМАЦІЯ_1 Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) про визнання дій протиправними та стягнення невиплаченого грошового забезпечення,

УСТАНОВИВ:

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 23 січня 2023 року за позовом ОСОБА_1 до Південного регіональне управління Державної прикордонної служби України, ІНФОРМАЦІЯ_1 Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) про визнання дій протиправними та стягнення невиплаченого грошового забезпечення позов задоволено частково.

На зазначене рішення суду, 79 Прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) 08 березня 2023 року подав апеляційну скаргу.

Ухвалою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 16 березня 2023 року апеляційну скаргу було залишено без руху та надано апелянту строк для наведення поважних підстав для поновлення строку апеляційного оскарження спірного рішення суду першої інстанції терміном десять днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Ухвалу суду апеляційної інстанції про залишення апеляційної скарги без руху, було надіслано на офіційну електронну адресу апелянту 17 березня 2023 року та на виконання ухвали від апелянта надійшли клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження.

Ухвалою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2023 року відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ІНФОРМАЦІЯ_1 Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 23 січня 2023 року.

06 травня 2023 року 79 Прикордонним загоном Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) подано до Верховного Суду касаційну скаргу.

Ухвалою Верховного Суду від 18 травня 2023 року касаційну скаргу ІНФОРМАЦІЯ_1 Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) залишено без руху.

06 травня 2023 року скаржником подано заяву про усунення недоліків, шляхом подання документу про сплату судового збору.

Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 330 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), подана з дотриманням порядку і строків касаційного оскарження, передбачених статтями 329, 331 КАС України. Підстави для повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.

Керуючись статтями 3, 327-331, 334, 338 КАС України,

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Прикордонного загону Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) на ухвалу П'ятого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, ІНФОРМАЦІЯ_1 Державної прикордонної служби України (військова частина № НОМЕР_2 ) про визнання дій протиправними та стягнення невиплаченого грошового забезпечення.

Витребувати з Одеського окружного адміністративного суду справу №420/17463/22.

Встановити десятиденний строк для подання відзиву на касаційну скаргу та роз'яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Надіслати учасникам справи копію цієї ухвали разом із копією касаційної скарги та доданих до неї матеріалів.

Роз'яснити, що особа, яка подала касаційну скаргу, має право доповнити чи змінити її протягом строку на касаційне оскарження, обґрунтувавши необхідність таких змін чи доповнень. У разі доповнення чи зміни касаційної скарги особа, яка подала касаційну скаргу, повинна подати докази надсилання копій відповідних доповнень чи змін до касаційної скарги іншим учасникам справи, інакше суд не враховує такі доповнення чи зміни.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя-доповідач: А.Г. Загороднюк

Судді: Л.О. Єресько

В.М. Соколов

Попередній документ
111384962
Наступний документ
111384964
Інформація про рішення:
№ рішення: 111384963
№ справи: 420/17428/22
Дата рішення: 06.06.2023
Дата публікації: 08.06.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (07.12.2023)
Дата надходження: 01.12.2022
Розклад засідань:
07.12.2023 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд