Справа № 944/3625/23
Провадження №1-кс/944/535/23
06.06.2023 рокум.Яворів
Слідчий суддя Яворівського районного суду Львівської області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши питання про виправлення описки в ухвалі слідчого судді про надання тимчасового доступу до речей та документів в кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 травня 2023 року за № 42020141180000017, за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України,
Ухвалою слідчого судді Яворівського районного суду Львівської області від 02 червня 2023 року було задоволено клопотання слідчого про надання тимчасового доступу до речей та документів.
В порядку виконання ухвали слідчого судді встановлено, що в такій допущена описка, а саме зазначено невірно строк дії ухвали до 23 березня 2023 року, замість правильної 02 липня 2023 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 379 Кримінального процесуального кодексу України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Враховуючи положення ч. 2 ст. 379 КПК України слідчий суддя вважає, що питання про внесення виправлень в ухвалу слідчого судді за можливе розглядати без участі учасників судового провадження.
Беручи до уваги те, що виправлення допущеної описки не змінює змісту ухвали суду та прийнятого рішення, описка є технічною помилкою, тому слідчий суддя вважає необхідним виправити описку.
Керуючись ст. 379 КПК України, суд
Виправити описку в ухвалі слідчого судді Яворівського районного суду Львівської області від 02 червня 2023 року про надання тимчасового доступу до речей та документів в кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 травня 2023 року за № 42020141180000017, за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України, та вважати правильним строк дії ухвали до 02 липня 2023 року.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, а у разі подання апеляційної скарги, якщо її не скасовано, після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Львівського апеляційного суду через Яворівський районний суд Львівської області протягом семи днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1