Ухвала від 06.06.2023 по справі 538/905/23

Справа № 538/905/23

Провадження № 2/538/283/23

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкладення підготовчого судового засідання

06 червня 2023 року Лохвицький районний суд Полтавської області у складі:

головуючого судді - Бондарь В.А.

за участю секретаря судового засідання - Волошиної Л.О.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Лохвиця цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Сенчанської сільської ради Миргородського району, третя особа: Перша лохвицька державна нотаріальна контора про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Сенчанської сільської ради Миргородського району про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом.

Позивач по справі в судове засідання не з"явилася, подала в порядку ст. 43 ЦПК України заяву, справу просить розглядати без її участі та без участі представника.

Відповідач по справі в судове засідання не з"явився, належним чином повідомлявся про розгляд справи.

Третя особа в судове засідання не з"явилася, надала клопотання про розгляд справи без її участі, проти позову не заперечує.

За відсутності учасників процесу розгляд цивільної справи здійснено в порядку ч. 2 ст. 247 ЦПК України без фіксації судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Пункт 3 ч. 2 ст. 198 ЦПК України передбачає, що суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 197 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

На підставі викладеного, враховуючи неявку належним чином повідомленого відповідача, що позбавляє суд можливості з'ясувати питання, передбаченні ч. 2 ст. 197 ЦПК України та провести підготовче судове засідання у справі, суд приходить до висновку, що підготовче засідання слід відкласти на інший день та час.

Враховуючи наведене, та керуючись ст. ст. 197, 198, 223, 247, 258, 260 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Підготовче засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Сенчанської сільської ради Миргородського району, третя особа: Перша лохвицька державна нотаріальна контора про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом відкласти на 22.06.2023 року на 10-20 годину.

У підготовче засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Лохвицького

районного суду В.А.Бондарь

Попередній документ
111329378
Наступний документ
111329380
Інформація про рішення:
№ рішення: 111329379
№ справи: 538/905/23
Дата рішення: 06.06.2023
Дата публікації: 07.06.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Лохвицький районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за заповітом
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Закрито провадження (22.06.2023)
Дата надходження: 04.05.2023
Предмет позову: про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за заповітом
Розклад засідань:
06.06.2023 09:30 Лохвицький районний суд Полтавської області
22.06.2023 10:20 Лохвицький районний суд Полтавської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОНДАРЬ ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
суддя-доповідач:
БОНДАРЬ ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
відповідач:
Сенчанська сільська рада
позивач:
Холоша Надія Михайлівна
представник позивача:
Волторніст Сергій Миколайович,адвокат
третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору:
Перша Лохвицька державна нотаріальна контора