Рішення від 09.05.2023 по справі 190/432/23

Справа № 190/432/23

Провадження №2/190/223/23

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 травня 2023 року м.П”ятихатки

П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючої судді - Кудрявцевої Ю.В.

за участю секретаря - Пронської Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Дніпропетровськгаз» до ОСОБА_1 про стягнення вартості не облікованого (донарахованого) об'єму та обсягу природного газу,

ВСТАНОВИВ:

09.03.20223 року до суду надійшов позов АТ «Оператор газорозподільної системи «Дніпропетровськгаз» Селегей Н.М. про стягнення з відповідача 5739 грн.02 коп. вартості необлікованого (донарахованого) об'єму та обсягу природного газу та 2684 грн. судового збору.

В обґрунтування позову представник позивача вказує на те, що відповідач є побутовим споживачем послуг з розподілу природного газу, які надаються позивачем на підставі ліцензії, виданої постановою НКРЕКП від 29.06.2017 р. № 844 «Про видачу ліцензії на розподіл природного газу ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» зі змінами, внесеними постановою НКРЕКП від 18.06.2019 р. № 1091 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 844», по об'єкту, розташованому за адресою: АДРЕСА_1 . на якому встановлені газові прилади: плита газова ПГ-2 шт., 2-х контурний опалювальний прилад та зареєстровано 3 осіб.

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Дніпрогіетровськгаз» є новим найменуванням Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» (далі - ПАТ «Дніпропетровська») згідно п. 1.1.1 р. 1 Статуту позивача (копія додається). Відповідно до п. 1.2.1 р. 1 Статуту позивача AT «Дніпропетровськгаз» є правонаступником всіх прав та обов'язків ПАТ «Дніпропетровськгаз».

12.01.2022 р. відповідачем було подано заяву про зняття лічильника газу у зв'язку з зупинкою його відлікового механізму.

01.02.2022 р. представниками Оператора ГРМ за вказаною адресою було зафіксовано наявність пошкодження ЗВТ (.лічильника газу) або роботу комерційного ВОГ чи його складових в позаштатному режимі - «зупинка відлікового механізму, пропускна здатність газу присутня, але облік газу не ведеться», зазначене було зафіксоване фотозйомкою.

Відповідно до п. 2 гл. 2 р. XI Кодексу ГРС, до порушень, (за умови відсутності несанкціонованого втручання в ГРМ або роботу ЗВТ), що сталися внаслідок пошкодження чи позаштатного режиму роботи комерційного ВОГ або його складових (які кваліфікуються як «не з вини споживача»), але внаслідок яких споживачу здійснюється перерахунок розподіленого (спожитою) об'єму природного газу, належить, зокрема, пошкодження ЗВТ (лічильника газу) або робота комерційного ВОГ чи його складових в позаштатному режимі, внаслідок чого витрата (споживаний) природного газу комерційним ВОГ не обліковується або обліковується некоректно.

01.02.2022 р. представниками Оператора ГРМ в присутності споживача було складено акт № 0320470762 про демонтаж засобу вимірювальної техніки (лічильника газу) (позачергова повірка) та акт про порушення № DP 002160, у яких відповідач підписався особисто і без зауважень.

Повірку лічильника газу відповідача було проведено Відокремленим підрозділом “Повірочна лабораторія” ТОВ “УКРСТАНДАРТ-СЕРВ1С” (далі - повірник), який, відповідно до Свідоцтва про повноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології від 25.02.2020 р. № П-57-2020, виданого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також згідно Бази даних про наукові метрологічні центри, метрологічні центри і повірочні лабораторії, уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, що знаходяться у вільному доступі на Державному сайті України Міністерства економіки України https://www.rne.gov.ua7. є уповноваженою організацією на проведення повірки засобів вимірювальної техніки (далі - ЗВТ).

За результатами проведеної повірки повірником було видано довідку про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки від 23.02.2022 р. № 02/50-08-22/121 щодо лічильника газу марки Gallus 2000-U тину G-4, зав. № 00681406, у зв'язку з тим, що відповідно до п. 6.8 ДЕРЖСТАНДАРТУ УКРАЇНИ Р 50-071-98 «Рекомендації. Метрологія. Лічильники газу побутові. Методи та засоби повірки» ЗВТ «Не реагує на зміну витрати газу».

В складеному 01.02.2022 р. акті про порушення відповідачу роз'яснено про необхідність бути присутнім на засіданні комісії, на якому буде розглянуто складений на відповідача акт про порушення.

Згідно абз. 2 п. 8 гл. З р. XI Кодексу ГРС у разі своєчасного (до виявлення порушення представником Оператора ГРМ) письмового повідомлення споживачем Оператора ГРМ про позаштатний режим роботи лічильника газу, внаслідок чого витрата (споживання) природного газу лічильником газу не обліковується або обліковується некоректно (не в повному обсязі), та за умови відсутності несанкціонованого втручання в роботу лічильника газу процедура, передбачена абзацом другим цього пункту, не застосовується, а визначення об'єму спожитого природного газу здійснюється залежно від середньомісячного (середньодобового) обсягу споживання природного газу за аналогічний період (опалювальний або міжопалювальний) попереднього року або фактичний період споживання (опалювальний або міжопалювальний), якщо він становить менше шести місяців за період з дня письмового повідомлення споживачем Оператора ГРМ про позаштатний режим роботи лічильника газу та з урахуванням строку на його усунення.

Вартість необлікованого (донарахованого) об'єму та обсягу природного газу за період з 12.01.2022 р.по 31.01.2022 р. складає: 5739,02 грн.

12.05.2022 р. відповідачу було направлено засобами поштового зв'язку рахунок на оплату збитків, який ним отримано, однак станом на дату звернення до суду не сплачено.

Ухвалою П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області від 14.03.2023 року відкрито провадження по справі та призначення розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.

Представник позивача в судове засідання не з'явилася, разом з позовною заявою надала клопотання про розгляд справи у відсутність представника позивача, позов підтримала повністю (а.с. 5).

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилася, про розгляд справи повідомлена належним чином, надала заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги не визнає та просить в задоволенні позову відмовити.

Судом встановлені такі обставини і визначені відповідні до них правовідносини.

Відносини між газопостачальними підприємствами, газорозподільними підприємствами та фізичними особами (населенням) - споживачами газу регулюються Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) № 2494 від 30.09.2015 р. та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.11.2015 р. за №1379/27824 (далі - Кодекс ГРС).

Згідно положень ст. 15 Цивільного Кодексу України (далі - ЦК України), кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання чи оспорювання. Загальний перелік таких способів захисту цивільних прав та інтересів встановлений ст. 16 ЦК України.

Відповідно п. 1 ст. 1 Закону України «Про ринок природного газу»: оператор газорозподільної системи - суб'єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із розподілу природного газу газорозподільною системою на користь третіх осіб (замовників); побутовий споживач - фізична особа, яка придбавас природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення своїх жилих приміщень, що не включає професійну та комерційну діяльність; Регулятор - національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг; Кодекс газотранспортної системи, кодекс газорозподільних систем, кодекс газосховища, кодекс установки LNG - правила експлуатації та доступу до газотранспортної системи, газорозподільної системи, газосховища, установки LNG, що затверджуються Регулятором.

Відповідно до п. 1 статті 4 Закону України «Про ринок природного газу» державне регулювання ринку природного газу здійснює Регулятор у межах повноважень, визначених цим Законом та іншими актами законодавства.

Відносини, які виникають між постачальником та споживачами, з урахуванням їх взаємовідносин з Операторами ГРМ регулюються Правилами постачання природного газу, затвердженими Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2496 та реєстрованими в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 року за № 1382/27827 (надалі - Правила постачання).

Відповідно до розділу III Правил постачання, підставами для постачання природного газу побутовому споживачу є:

Наявність у побутового споживача договору розподілу природного газу, укладеного з

Оператором ГРМ, до газорозподільної системи якого підключений об'єкт споживача, та присвоєння споживачу Оператором ГРМ персонального ЕІС-коду як суб'єкту ринку природного газу;

Наявність у побутового споживача укладеного з постачальником договору постачання природного газу побутовим споживачам та дотримання його умов.

Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2498 затверджено Типовий договір розподілу природного газу (надалі - Типовий договір), який є публічним, регламентує порядок та умови переміщення природного газу з метою фізичної поставки Оператором ГРМ обсягів природного газу, які належать споживачам (їх постачальникам), до об'єктів споживачів.

У відповідності до п. 1.2. та 1.3. розділу І Типового договору розподілу природного газу, умови цього договору однакові для всіх споживачів, та розроблені відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» і Кодексу ГРС. Даний договір є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 ЦК України на невизначений строк. Фактом приєднання Споживача до умов цього договору (акцептуванням договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір, зокрема надання підписаної споживачем заяви-приєднання, сплата рахунка Оператора ГРМ та/або документально підтверджене споживання природного газу.

Також в розділі III Правил постачання, вказано, що договір постачання природного газу споживачу розміщений на офіційному веб-сайті Регулятора та постачальника і не потребує двостороннього підписання письмової форми договору.

Відповідно до глави 4 розділу IX Кодексу ГРС, визначення фактичного об'єму споживання (розподілу/постачання) природного газу (алокації) по об'єкту побутового споживача здійснюється на межі балансової належності між Операторами ГРМ і побутовим споживачем на підставі даних лічильника газу з урахуванням вимог Кодексу ГРС та договору.

Відповідно до п. 2 гл. 9 розд. 9 Кодексу ГРС перевірка комерційного ВОГ, а також контрольний огляд вузла обліку здійснюються у будь-який час доби та у присутності споживача (суміжного суб'єкта природного газу) або його представника, крім випадків, передбачених цим розділом.

12.01.2022 року відповідачем було подано заяву про зняття лічильника газу у зв'язку у зв'язку з зупинкою його відлікового механізму.

Згідно п. 1 глави 5 розділу XI Кодекс газорозподільних систем, у разі виявлення у споживача або несанкціонованого споживача порушень, визначених у главі 2 цього розділу, на місці їх виявлення представником Оператора ГРМ складається акт про порушення за формою, наведеною в додатку 16 до цього Кодексу.

З наданого позивачем акту про порушення № 0002160 від 01.02.2022 р., який засвідчений підписами представників АТ «Дніпропетровськгаз» та споживачем ОСОБА_1 , вбачається встановлення представниками АТ «Дніпропетровськгаз» за адресою: вул.Польова,16, с.Лозуватка Кам'янського району порушення Кодексу газороподільних систем, а саме гл. 2 п. 3 п.п 1 розділу ХІ, як зафіксовано в акті - «пошкодження ЗВТ (лічильника газу) або робота комерційного ВОГ чи його складових а позаштатному режимі, внаслідок чого витрата (споживання) природного газу комерційним ВОГ не обліковується, або обліковується не коректно».(а.с.10)

До акту про порушення додається: акт про демонтаж лічильника №0320470762 від 01.02.2022 року про демонтаж засобу вимірювальної техніки (лічильник газу) (а.с. 9).

Відповідно до п. 8 глави 5 розділу ХІ Кодексу ГРС акт про порушення має бути розглянутим комісією з розгляду актів про порушення Оператора ГРМ, яка визначає його правомірність та приймає щодо них відповідне рішення.

Згідно довідки ТОВ «УКРСТАНДАРТ-СЕРВІС» Відокремлений підрозділ «Повірочна лабораторія» про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки №02/50-08-22/121 від 23.02.2022 року, за результатами повірки встановлено, що засіб вимірювальної техніки не відповідає вимогам Р50-071-98 Рекомендації.Метрологія.Лічильники газу побутові. Методи та засоби повірки.Підстави для визначення ЗВТ непридатним:6.8 не реагує на зміну витрати газу.(а.с.11)

Згідно протоколу №5150 засідання комісії по розгляду актів про порушення Кодексу газорозподільних систем від 23.02.2023 року згідно якого прийнято рішення про перерахунок об'ємів природного газу згідно п.11 (1) глави 5 розділ ХІ Кодексу газорозподільних систем за період з 12.01.2022 рок по 31.01.2022 року на суму 5739,02 грн. з доданим розрахунком необлікованих об'ємів природного газу (а.с. 12,13).

Відповідно до п. 11 глави 5 розділу ХІ Кодексу ГРС за результатами розгляду акта про порушення на засіданні комісії може бути прийнято рішення про його задоволення (повністю або частково), або необхідність додаткового обстеження чи перевірки, або додаткових пояснень тощо, або скасування акта про порушення.

На виконання вимог Кодексу газорозподільних систем 14.03.2022р. АТ «Дніпропетровськгаз» направлено відповідачу вимогу про оплату вартості необлікованого (донарахованого) об'єму природного газу на суму 5739,02 грн. за результатами розгляду акту про порушення від 01.02.2022 року (а.с.16).

Відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про ринок природного газу» постачання природного газу здійснюється відповідно до договору, за яким постачальник зобов'язується поставити споживачеві природний газ належної якості та кількості у порядку, передбаченому договором, а споживач зобов'язується оплатити вартість прийнятого природного газу в розмірі, строки та порядку, передбачених договором. Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу визначаються згідно із встановленими стандартами та нормативно-правовими актами. Постачання природного газу побутовим споживачам здійснюється на підставі типового договору, що затверджується Регулятором та оприлюднюється в установленому порядку.

Частиною 2 статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» встановлено обов'язки споживача послуг з доставки природного газу.

Так, споживач зобов'язаний, зокрема: 1) укласти договір про постачання природного газу; 2) забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договорів; 3) не допускати несанкціонованого відбору природного газу; 4) забезпечувати безперешкодний доступ уповноважених представників оператора газотранспортної системи, оператора газорозподільної системи до вузлів обліку природного газу та з метою встановлення вузлів обліку газу; 5) припиняти (обмежувати) споживання природного газу відповідно до вимог законодавства та умов договорів.

У разі порушення або невиконання своїх обов'язків споживач несе відповідальність згідно із законом (ч. 3 ст. 13 Закону України «Про ринок природного газу»).

Приписами ч.ч. 1, 2 ст. 40 Закону України «Про ринок природного газу» визначено, що розподіл природного газу здійснюється на підставі та умовах договору розподілу природного газу в порядку, передбаченому Кодексом газорозподільних систем та іншими нормативно-правовими актами. За договором розподілу природного газу оператор газорозподільної системи зобов'язується забезпечити замовнику послуги розподілу природного газу на період та умовах, визначених договором розподілу природного газу, а замовник зобов'язується сплатити оператору газорозподільної системи вартість послуг розподілу природного газу. Типовий договір розподілу природного газу затверджується Регулятором.

Згідно з пунктом 1 глави 3 розділу 6 Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 року №2494, договір розподілу природного газу має бути укладений Оператором ГРМ з усіма споживачами, у тому числі побутовими споживачами, об'єкти яких в установленому порядку підключені до/через ГРМ, що на законних підставах перебуває у власності чи користуванні Оператора ГРМ.

Споживачі, у тому числі побутові споживачі, для здійснення ними санкціонованого відбору природного газу з ГРМ та можливості забезпечення постачання їм природного газу їх постачальниками зобов'язані укласти договір розподілу природного газу з Оператором ГРМ, до газорозподільної системи якого в установленому законодавством порядку підключений їх об'єкт.

Здійснення відбору (споживання) природного газу споживачем за відсутності укладеного договору розподілу природного газу не допускається.

Відповідно до пункту 2 глави 9 розділу 10 Кодексу газорозподільних систем, перевірка комерційного ВОГ, а також контрольний огляд вузла обліку здійснюються у будь-який час доби та у присутності споживача (суміжного суб'єкта природного газу) або його представника, крім випадків, передбачених цим розділом.

Споживач (суміжний суб'єкт ринку природного газу), на території якого знаходиться комерційний ВОГ, має забезпечити безперешкодний доступ представникам Оператора ГРМ (іншого суб'єкта ринку природного газу, а саме ініціатора перевірки) за їх посвідченнями (документами, які уповноважують особу) до комерційного ВОГ та його складових для проведення їх перевірки або контрольного огляду вузла обліку.

За збереження і цілісність комерційних та дублюючих ВОГ та пломб (відбитків їх тавр) відповідає власник (користувач), на території або у приміщенні якого вони встановлені, що має бути зафіксовано у відповідному акті про пломбування (п. 4 гл. 6 розд. 10 Кодексу ГРС).

Відповідно до пп. 3 п. 1 глави 2 розділу 11 Кодексу газорозподільної системи визначено, що до порушень споживача та несанкціонованого споживача, які кваліфікуються як несанкціонований відбір природного газу з ГРМ (крадіжка газу) та внаслідок яких щодо них здійснюється нарахування необлікованих об'ємів (обсягів) природного газу, належить несанкціоноване втручання в роботу ЗВТ (комерційного ВОГ, зокрема, лічильника газу).

Згідно з пунктами 1, 8 глави 10 розділу X Кодексу ГРС якщо під час перевірки (обстеження) комерційного ВОГ або при контрольному огляді вузла обліку за домовленістю сторін або ініціативою Оператора ГРМ чи споживача (суміжного суб'єкта ринку природного газу) буде ініційована експертиза щодо перевірки пошкодження пломб/ЗВТ чи несанкціонованого втручання в роботу ЗВТ, вони мають діяти з урахуванням положень цієї глави. Результати огляду фіксуються в акті експертизи. Акт експертизи підписується всіма членами комісії, а також споживачем (суміжним суб'єктом ринку природного газу) або його уповноваженою особою. Якщо споживач (суміжний суб'єкт ринку природного газу) або його уповноважена особа чи член комісії мають окрему думку з приводу експертизи, вона має бути відображена в акті експертизи. У разі відмови від підпису будь-кого з членів комісії або споживача (суміжного суб'єкта ринку природного газу) чи уповноваженої ним особи в акті експертизи про це робиться відповідний запис.

Відповідно до пункту 8 глави 5 розділу ХІ Кодексу ГРС акт про порушення має бути розглянутий комісією з розгляду актів про порушення Оператора ГРМ, яка визначає його правомірність та приймає щодо них відповідне рішення.

За результатами розгляду акта про порушення на засіданні комісії може бути прийнято рішення про його задоволення (повністю або частково), або необхідність додаткового обстеження чи перевірки, або додаткових пояснень тощо, або скасування акта про порушення. При задоволенні комісією акта про порушення складається акт-розрахунок необлікованого (донарахованого) об'єму та обсягу природного газу і його вартості (п. 11 глави 5 розділу 11 Кодексу газорозподільних систем).

Відповідно до пункту 1 глави 3 розділу 11 Кодексу ГРС, у разі виявлення Оператором ГРМ несанкціонованого газопроводу або несанкціонованого втручання в роботу лічильника газу розрахунок об'єму необлікованого природного газу здійснюється за граничними об'ємами споживання природного газу населенням (додаток 19 цього Кодексу) з урахуванням усіх газових приладів і пристроїв споживача (фізичної особи) за період з дня останнього контрольного зняття показань лічильника (контрольного огляду вузла обліку або його перевірки) до дня виявлення порушення (але не більше ніж за 6 місяців) та з урахуванням строку на його усунення.

Вартість необлікованого (донарахованого) об'єму природного газу, яка пред'являється до сплати споживачу (несанкціонованому споживачу) в результаті задоволення акта про порушення, зазначається в окремому платіжному рахунку Оператора ГРМ, який надається під особистий підпис споживача (несанкціонованого споживача) або надсилається йому рекомендованим поштовим відправленням разом із супровідним листом, що оформлюється у довільній формі (п. 12 глави 5 розділу 11 Кодексу газорозподільних систем).

Згідно зі ст. 525 ЦК України одностороння відмова від виконання зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом

Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Згідно з вимогами ст. 12, 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Разом з тим, надавши оцінку наявному у матеріалах справи довідки про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки №02/50-08-22/121 від 23.02.2022 року позивачем не доведено обставини, які необхідно встановити для несанкціонованого втручання в роботу ЗВТ/лічильника газу - втручання в конструкцію лічильника.

Згідно ст.49 ЦПК України, сторони користуються рівними процесуальними правами.

Оскільки позивачем не доведено, що саме з вини відповідача лічильник газу став не придатним для використання. А відповідач самостійно виявила непрацездатність приладу, про що одразу повідомила позивача 12.01.2022 року, але представниками позивача складено акт про демонтаж засобу вимірювальної техніки (лічильника газу) №0320470762 лише 01.02.2022 року та проведено засідання комісії 23.02.2022 року згідно якого відповідачу нараховано перерахунок розподіленого(спожитого) об'єму природного газу з 12.01.2022 р. по 31.01.2022 р.Тому судом не вбачається вини відповідача у використанні необлікованого газу та підстав для стягнення його вартості.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що надані позивачем докази не можна вважати достатніми для підтвердження обставин, на які він посилається як на підставу своїх вимог, а тому позов задоволенню не підлягає.

Згідно ч.1 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. У зв'язку з тим, що в задоволенні позову відмовлено в повному обсязі, то судовий збір не підлягає відшкодуванню.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 12; 13; 81; 141; 264; 265 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

В задоволенні позову Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Дніпропетровськгаз» до ОСОБА_1 про стягнення вартості не облікованого (донарахованого) об'єму та обсягу природного газу, - відмовити.

Судові витрати по справі залишити по фактично понесеним.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено вступну та резолютивну частину рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Сторони по справі:

Позивач - Акціонерне товариствао «Оператор газорозподільної системи «Дніпропетровськгаз», місцезнаходження: 49000, м. Дніпро, вул. Шевченка, 2, ЄДРПОУ 03340920.

Відповідач - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Повний текст рішення виготовлено 29.05.2023 року.

Суддя П'ятихатського районного суду

Дніпропетровської області Ю.В.Кудрявцева