Номер провадження: 22-ц/813/6348/23
Справа № 947/27975/22
Головуючий у першій інстанції Бескровний Я.В.
Доповідач Сєвєрова Є. С.
про залишення апеляційної скарги без руху та витребування справи
01.06.2023 м. Одеса
Одеський апеляційний суд в складі судді Сєвєрової Є.С., перевіривши в порядку вирішення питання про відкриття апеляційного провадження апеляційну скаргу ОСОБА_1 на заочне рішення Київського районного суду м. Одеси від 02.05.2023,
встановив:
Надані суду відомості не є достатніми для визначення розміру судового збору, перевірки відповідності форми і змісту апеляційної скарги матеріалам справи, а також, чи скаржником порушено порядок звернення до суду, що може бути з'ясовано після отримання цивільної справи.
Апеляційна скарга подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції, тому слід витребувати матеріали справи з суду першої інстанції.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України,
ухвалив:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на заочне рішення Київського районного суду м. Одеси від 02.05.2023 залишити без руху.
Витребувати з Київського районного суду м. Одеси матеріали цивільної справи № 947/27975/22.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.С. Сєвєрова