печерський районний суд міста києва
Справа № 757/19380/23-к
Примірник № ___
17 травня 2023 року
Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 ,
при секретарі: ОСОБА_2 ,
за участю:
слідчого: не з'явився,
представника особи у володінні якої знаходяться речі і документи: не з'явився,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів при проведенні досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022000000000415 від 04.04.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 201-2, ч. 2 ст. 332, ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368 КК України,-
Старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_3 , за погодженням прокурора відділу Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 , звернувся до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів, які знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) адреса: АДРЕСА_1 .
В обґрунтування вказаного клопотання слідчий зазначає, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022000000000415 від 04.04.2022 за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 332, ч. 3 ст. 362 КК України, під час якого для встановлення обставин у кримінальному провадженні виникла необхідність в одержані доступу до документів, які знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) адреса: АДРЕСА_1 . В інший спосіб довести вказані обставини неможливо.
В судове засідання слідчий не з'явився. Подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, в якій підтримав клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів з викладених у ньому підстав та просив його задовольнити. Представник особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, в судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, причини неявки суду невідомі.
Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності представника особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснювалась.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, зважаючи на наступне.
Слідчим суддею встановлено, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022000000000415 від 04.04.2022 за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 332, ч. 3 ст. 362 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що Відповідно до статті 33 Конституції України закріплено право кожного, хто на законних підставах перебуває на території України, вільно залишати її територію, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Утім, таке право, відповідно до статті 64 Конституції України, може обмежуватися в умовах воєнного або надзвичайного стану із зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в Україні із 05 год 30 хв 24.02.2022 введено воєнний стан.
Указом Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 «Про загальну мобілізацію» у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до ч. 2 ст. 102, п. п. 1, 17, 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, оголошено проведення загальної мобілізації на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.
Згідно ст. 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
Частиною 1 статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», передбачено на територіях, на яких введено воєнний стан, для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян утворення - військових адміністрацій. Частиною 7 цієї статті, передбачено, що спрямування, координацію та контроль за діяльністю обласних військових адміністрацій з питань забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, здійснення заходів правового режиму воєнного стану, здійснює Генеральний штаб Збройних Сил України (далі ІНФОРМАЦІЯ_2 ).
Пунктом 6 частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», передбачено, що в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених Указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану, зокрема встановлювати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, особливий режим в'їзду і виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів.
Частиною 3 статті 14 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» ІНФОРМАЦІЯ_2 уповноважено організовувати діяльність військових адміністрацій, командувань видів Збройних Сил України, управлінь оперативних командувань, командувань військових з'єднань та частин Збройних Сил України на території, на якій введено воєнний стан.
Крім того, Положенням про ІНФОРМАЦІЯ_2 , затвердженим Указом Президента України від 31.01.2019 № 23/2019 ГШ ЗСУ визначено головним органом військового управління з планування оборони держави, стратегічного планування застосування Збройних Сил України (далі - Збройні Сили) та визначених сил і засобів інших складових сил оборони (далі - інші складові сил оборони), координації і контролю за виконанням завдань у сфері оборони органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та силами оборони у межах, визначених законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.
Водночас ІНФОРМАЦІЯ_2 уповноважено координувати та забезпечувати організацію мобілізаційних заходів.
Статтею 1 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу», встановлено, що військовий обов'язок громадян України поділено на такі категорії: - допризовники - особи, які підлягають приписці до призовних дільниць; - призовники - особи, приписані до призовних дільниць; - військовослужбовці - особи, які проходять військову службу; -військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави; - резервісти - особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний час та в особливий період.
Відповідно до статті 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку). Поряд з цим, згідно ст. 22 даного Закону, передбачено, що граничний вік перебування на військовій службі ( в тому числі в резерві), встановлюється для військовослужбовців, які проходять військову службу під час особливого періоду - до 60 років.
Частиною 1 статті 37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» визначено, що взяттю на військовий облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, підлягають громадяни України: 1) на військовий облік призовників: приписані до призовних дільниць; які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України звільнені зі служби у військовому резерві, які не виконали обов'язків служби у військовому резерві протягом строків першого та другого контрактів, не проходили строкову військову службу та не досягли 27-річного віку; 2) на військовий облік військовозобов'язаних: звільнені з військової служби в запас; зняті з військового обліку ІНФОРМАЦІЯ_3 ; які відповідно до статті 18 цього Закону звільнені від призову на строкову військову службу; які досягли 27-річного віку під час перебування на військовому обліку призовників; які звільнені зі служби у військовому резерві та не досягли граничного віку перебування у запасі; 3) на військовий облік резервістів: які зараховані в особливий період на службу у військовому оперативному резерві; які уклали контракт про проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань; які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України або з-за кордону на нове місце проживання, інше.
Частиною 4 статті 37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу», визначено, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов'язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного районного (міського) ІНФОРМАЦІЯ_4 (військовозобов'язаних та резервістів Служби безпеки України, ІНФОРМАЦІЯ_5 - без дозволу відповідного керівника).
Пунктом 3 частини 1 статті 1 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», визначено, що мобілізація - комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу. Мобілізація може бути загальною або частковою та проводиться відкрито чи приховано.
Частиною 1 статті 3 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», визначено, що мобілізаційна підготовка та мобілізація є складовими частинами комплексу заходів, які здійснюються з метою забезпечення оборони держави, за винятком цільової мобілізації. Частиною 2 визначено, що мобілізація здійснюються на основі таких принципів: централізоване керівництво, завчасність, плановість, комплексність і погодженість. Частиною 3 визначено, що зміст мобілізаційної підготовки становить: створення, розвиток та утримання мобілізаційних потужностей для задоволення потреб держави в особливий період, створення мобілізаційного резерву, військовий облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, підготовка та накопичення військово-навчених людських ресурсів призовників, військовозобов'язаних та резервістів для комплектування посад, передбачених штатами воєнного часу, бронювання військовозобов'язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час.
Частиною 2 статті 4 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», передбачено, що загальна мобілізація проводиться одночасно на всій території України і стосується національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.
Частинами 1, 2 статті 25 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», визначено, що бронюванню підлягають військовозобов'язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень). Такі військовозобов'язані не підлягають прийняттю на службу у військовому резерві.
Організація, порядок, обсяги та переліки посад і професій військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, визначаються цим Законом, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.
Відповідно до частини 8 статті 1 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» та п.п. 9, 11, 15 Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2022 № 154, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених на них завдань: - здійснюють контроль за проведенням на підприємствах, у закладах освіти роботи з ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час; - беруть у межах своїх повноважень участь у здійсненні контролю за виконанням мобілізаційних заходів у місцевих держадміністраціях, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, а також на підприємствах, здійснюють заходи, спрямовані на задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецзв'язку у людських і транспортних ресурсах.
Районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, крім функцій, зазначених у пункті 9 цього Положення, зокрема: оформляють для військовозобов'язаних, резервістів відстрочки від призову під час мобілізації та в особливий період і воєнний час, які надаються в установленому порядку, а також ведуть їх спеціальний облік.
Керівник ІНФОРМАЦІЯ_4 , зокрема зобов'язаний: проводити перевірки готовності підприємств до оповіщення та забезпечення явки громадян, що підлягають призову на військову службу під час мобілізації та у воєнний час, на пункти збору або у військові частини, стану бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час і виконання військово-транспортного обов'язку.
24.02.2022 Адміністрацією Державної прикордонної служби з метою забезпечення оборони України захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості, проведення своєчасної та повної мобілізації, заборонено, на період дії правового режиму воєнного стану, виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років.
Кабінетом Міністрів України 03.03.2022 прийнято постанову № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану».
Згадану постанову доповнено пунктом 7 згідно з постановою Уряду від 07.03.2022 № 218, яким передбачено, що дія пунктів 2?6, першого із зазначених рішень не поширюється на військовозобов'язаних водіїв, які здійснюють перевезення для потреб ІНФОРМАЦІЯ_3 , інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів та вантажів гуманітарної допомоги, військовозобов'язаних працівників підприємств залізничного транспорту, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці, бронювання яких здійснюється відповідно до цього пункту.
Рішення стосовно бронювання зазначених в абзаці першому вказаного п. 7 військовозобов'язаних приймає Мінінфраструктури або обласні, ІНФОРМАЦІЯ_6 , зазначаючи строк дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час, який не може перевищувати шість місяців.
Мінінфраструктури або обласні, ІНФОРМАЦІЯ_6 , надсилають до Адміністрації Державної прикордонної служби рішення про бронювання відповідних військовозобов'язаних громадян України для врахування під час виїзду з України і в'їзду в Україну.
Додатком до постанови від 03.03.2022 № 194 передбачено відображення органом державної влади у Пропозиціях щодо бронювання військовозобов'язаних, яким надається відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час, військового звання, військово-облікова спеціальності, назви територіального центру та соціальної підтримки за місцем розташування органу державної влади та окремо за місцем перебування військовозобов'язаного на військовому обліку.
Згідно частини 1 статті 15 ЗУ «Про правовий режим воєнного стану», частини 1 статті 6 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» рішення обласних військових адміністрацій (акти місцевих державних адміністрацій) приймаються в формі розпорядження чи наказу.
Згідно п. 2-6 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2 (інвалідність, супровід хворих), також мають інші військовозобов'язані особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.
Пунктом 1 частини 1 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», визначено, що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані: заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, інші.
Крім того, листом Головнокомандувача ЗСУ від 06.03.2022 визначено перелік дефіцитних спеціальностей та військовозобов'язаних, які не підлягають бронюванню, який до 08.03.2022 скеровано для доведення до ТЦК та СП.
23.03.2022 Генеральним штаб Збройних Сил України затверджено Порядок оформлення бронювання військовозобов'язаних ТЦК та СП в умовах правового режиму воєнного стану, де передбачено ТЦК та СП оформлення бронювання військовозобов'язаних, відповідно до рішень про бронювання, прийнятих повноважними органами та запобігання ТЦК та СП бронюванню призовників, невійськовозобов'язаних, громадян інших держав, військовослужбовців, резервістів військового оперативного резерву, військовозобов'язаних, які мають дефіцитні ВОС, який 31.03.2022 надіслано для врахування виконавчим органам та державної влади, у т.ч. Мінекономіки, Мінінфраструктури, обласним, Київській міській військовим адміністраціям.
Листом заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій від 14.03.2022 № 1076/32-2/14-22 поінформовано обласні військово-цивільні адміністрації України, що з метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками - громадянами України, віком від 18 до 60 років, які задіяні для перевезення гуманітарної допомоги, в телекомунікаційній системі « ІНФОРМАЦІЯ_7 » розробляється автоматизована форма заявки на перетин кордону у разі прийнятого відповідною обласною військово-цивільної адміністрацією рішення, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 194. Дані про осіб у такій заявці будуть в автоматичному режимі передаватися до ІНФОРМАЦІЯ_8 .
Для надання доступу до системи «ШЛЯХ», передбачено визначення відповідальної особи від адміністрації для заповнення таких заявок.
Обов'язковою умовою доступу до системи «ШЛЯХ» є наявність у відповідальної особи електронного цифрового підпису (далі ІНФОРМАЦІЯ_9 ) посадової особи ІНФОРМАЦІЯ_10 .
На підставі наказу від 15.03.2022 начальника ІНФОРМАЦІЯ_11 керівника апарату ІНФОРМАЦІЯ_11 ОСОБА_5 уповноважено на прийняття рішень щодо внесення до системи «Шлях» відомостей про заброньованих водіїв, на підставі п. 7 постанови Уряду № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану». Для виконання згаданих завдань ОСОБА_5 отримала в ІНФОРМАЦІЯ_9 .
У невстановленому місці та час ОСОБА_5 , вступила у попередню змову з невстановленими особами, з метою сприяння переправленню осіб через державний кордон України службовою особою з використанням службового становища шляхом несанкціонованої зміни інформації яка оброблюється в електронній інформаційній системі «Шлях».
Так, ОСОБА_5 у період часу з 18.03.2022 по 25.05.2022 перебуваючи в приміщенні керівника апарату ІНФОРМАЦІЯ_11 за адресою: АДРЕСА_2 , достовірно знаючи про введення із 24 лютого 2022 року на всій території України воєнного стану у відповідності до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, затвердженого Законом України № 2102-ІХ, будучи обізнаною про проведення загальної мобілізації на підставі Указу Президента України № 65/2022 «Про загальну мобілізацію», у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та забезпеченням оборони держави, підтриманням бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України, інших військових формувань, а також про наявність діючих обмежень на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років, діючи за попередньою змовою групою осіб, умисно, у порушення наведених вище вимог законів України: «Про правовий режим воєнного стану», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указів Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та Указу Президента України №69/2022 «Про загальну мобілізацію», «Про військовий обов'язок і військову службу», Постанови Уряду від 03.03.2022 № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану», Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, а також Порядку оформлення бронювання військовозобов'язаних територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в умовах правового режиму воєнного стану, затвердженого ІНФОРМАЦІЯ_2 від 23.03.2022, без прийняття у встановлений спосіб рішення Чернівецькою обласною військовою адміністрацією про бронювання, внесла до електронної інформаційної системи « ІНФОРМАЦІЯ_7 », а саме до розділу «18-60» відомості про право виїзду за кордон 53 особи.
Таким чином було усунені перешкоди, які унеможливлюють незаконне перетинання державного кордону 53 осіб, які у період часу з 18.03.2022 по 25.05.2022 виїхали або вийшли за межі України та під час воєнного стану до України не повернувся до 22.09.2022.
Крім того, ОСОБА_5 у період часу з 18.03.2022 по 25.05.2022 перебуваючи в приміщенні керівника апарату ІНФОРМАЦІЯ_11 за адресою: АДРЕСА_2 , з метою сприяння переправлення осіб через державний кордон України, будучи службовою особою визначеною відповідальною особою від адміністрації за заповнення автоматизованої форми заявки на перетин кордону та надати їй доступ до електронній інформаційній системі « ІНФОРМАЦІЯ_7 », достовірно знаючи про введення із 24 лютого 2022 року на всій території України воєнного стану у відповідності до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, затвердженого Законом України № 2102-ІХ, будучи обізнаною про проведення загальної мобілізації на підставі Указу Президента України № 65/2022 «Про загальну мобілізацію», у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та забезпеченням оборони держави, підтриманням бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України, інших військових формувань, а також про наявність діючих обмежень на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років, діючи за попередньою змовою групою осіб, умисно, у порушення наведених вище вимог законів України: «Про правовий режим воєнного стану», «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указів Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та Указу Президента України №69/2022 «Про загальну мобілізацію», «Про військовий обов'язок і військову службу», Постанови Уряду від 03.03.2022 № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану», Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, а також Порядку оформлення бронювання військовозобов'язаних територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в умовах правового режиму воєнного стану, затвердженого ІНФОРМАЦІЯ_2 від 23.03.2022, без прийняття у встановлений спосіб рішення Чернівецькою обласною військовою адміністрацією про бронювання, повторно, несанкціоновано змінила інформацію, яка оброблюється в автоматизованих системах, а саме до розділу «18-60» електронній інформаційній системі « ІНФОРМАЦІЯ_7 » внесла відомості про право виїзду за кордон 53 осіб.
18.08.2022 за вих № 09/2/1-5087-22, 15.03.2023 за вих. № 9994кл/24/9/1-2023/вс та 14.04.2023 за вих. № 14099кл/24/9/1-2023/вс до ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) спрямовано запит з метою отримання актуальну інформацію про перебуванні на обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, військово-облікову спеціальність, прибуття за викликом та самостійно, отримання дозволу на зміну місця проживання з моменту оголошення мобілізації, отримання відстрочки від призиву на підставі бронювання військовозобов'язаних, щодо наступних осіб:
1. ОСОБА_6 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_2 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 , тел. НОМЕР_3 , виїхав 24.06.2022 15:19, пункт пропуску Устилуг;
2. ОСОБА_7 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_4 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , виїхав 19.03.2022 17:28, тел. НОМЕР_5 , пункт пропуску Грушів;
3. ОСОБА_8 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_6 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , тел. НОМЕР_7 , виїхав 20.03.2022 19:38, пункт пропуску Краківець;
4. ОСОБА_9 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_8 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , тел. НОМЕР_9 , виїхав 22.03.2022 11:45, пункт пропуску Грушів;
5. ОСОБА_10 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_10 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_7 , тел. НОМЕР_11 , виїхав 22.03.2022 16:29, пункт пропуску Шегині;
6. ОСОБА_11 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_12 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_8 , тел. НОМЕР_13 , виїхав 22.03.2022 22:07, пункт пропуску Смільниця;
7. ОСОБА_12 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_14 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_9 , тел. НОМЕР_15 , виїхав 24.03.2022 14:47, пункт пропуску Шегині;
8. ОСОБА_13 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_16 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_10 , тел. НОМЕР_17 , виїхав 23.03.2022 20:14, пункт пропуску Грушів;
9. ОСОБА_14 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_18 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_11 , виїхав 24.03.2022 21:33, пункт пропуску Шегині;
10. ОСОБА_15 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_19 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_12 , тел. НОМЕР_20 , виїхав 27.03.2022 16:24, пункт пропуску Смільниця;
11. ОСОБА_16 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_21 , ІНФОРМАЦІЯ_22 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_13 , тел. НОМЕР_22 , виїхав 29.03.2022 10:54, пункт пропуску Грушів;
12. ОСОБА_17 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_23 , ІНФОРМАЦІЯ_23 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_14 , тел. НОМЕР_24 , виїхав 29.03.2022 20:13, пункт пропуску Лужанка;
13. ОСОБА_18 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_25 , ІНФОРМАЦІЯ_24 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_14 , тел. НОМЕР_24 , виїхав 29.03.2022 20:13 пункт пропуску Лужанка;
14. ОСОБА_19 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_26 , ІНФОРМАЦІЯ_25 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_15 , тел. НОМЕР_27 , виїхав 29.03.2022 21:42, пункт пропуску Лужанка;
15. ОСОБА_20 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_28 , ІНФОРМАЦІЯ_26 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_16 , тел. НОМЕР_29 , виїхав 21.04.2022 18:50, пункт пропуску Смільниця;
16. ОСОБА_21 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_30 , ІНФОРМАЦІЯ_27 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_17 , тел. НОМЕР_31 , виїхав 07.04.2022 7:38, пункт пропуску Порубне;
17. ОСОБА_22 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_32 , ІНФОРМАЦІЯ_28 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_18 , виїхав 23.03.2022 21:30, пункт пропуску Порубне;
18. ОСОБА_23 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_33 , ІНФОРМАЦІЯ_29 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_19 , тел. НОМЕР_34 , виїхав 11.05.2022 18:58, пункт пропуску Порубне;
19. ОСОБА_24 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_35 , ІНФОРМАЦІЯ_30 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_20 , тел. НОМЕР_36 , виїхав 14.04.2022 0:14, пункт пропуску Порубне;
20. ОСОБА_25 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_37 , ІНФОРМАЦІЯ_29 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_21 , виїхав 10.04.2022 9:49,пункт пропуску Порубне;
21. ОСОБА_26 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_38 , ІНФОРМАЦІЯ_31 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_22 , тел. НОМЕР_39 , виїхав 08.04.2022 8:42, пункт пропуску Порубне;
22. ОСОБА_27 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_40 , ІНФОРМАЦІЯ_32 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_23 , тел. НОМЕР_41 , виїхав 25.03.2022 12:57, пункт пропуску Порубне;
23. ОСОБА_28 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_42 , ІНФОРМАЦІЯ_33 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_24 , тел. НОМЕР_43 , виїхав 28.04.2022 10:27, пункт пропуску Порубне;
24. ОСОБА_29 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_44 , ІНФОРМАЦІЯ_34 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_25 , тел. НОМЕР_45 , виїхав 21.07.2022 14:21, пункт пропуску Угринів;
25. ОСОБА_30 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_46 , ІНФОРМАЦІЯ_35 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_26 , тел. НОМЕР_47 , виїхав 04.05.2022 17:13, пункт пропуску Порубне;
26. ОСОБА_31 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_48 , ІНФОРМАЦІЯ_36 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_27 , тел. НОМЕР_49 , виїхав 14.03.2022 9:09, пункт пропуску Порубне;
27. ОСОБА_32 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_50 , ІНФОРМАЦІЯ_37 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_28 , тел. НОМЕР_51 , виїхав 15.03.2022 12:26, пункт пропуску Мамалига;
28. ОСОБА_33 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_52 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_29 , виїхав 31.03.2022 12:25, пункт пропуску Порубне;
29. ОСОБА_34 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_53 , ІНФОРМАЦІЯ_38 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_30 , тел. НОМЕР_54 , виїхав 23.03.2022 21:30, пункт пропуску Порубне;
30. ОСОБА_35 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_55 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_31 , виїхав 16.03.2022 14:33, пункт пропуску Мамалига (проживав у місті Києві);
31. ОСОБА_36 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_56 , ІНФОРМАЦІЯ_39 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_32 , тел. НОМЕР_57 , виїхав 22.03.2022 13:02, пункт пропуску Порубне;
32. ОСОБА_37 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_58 , ІНФОРМАЦІЯ_40 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_33 , тел. НОМЕР_59 , виїхав 23.03.2022 12:39, пункт пропуску Смільниця;
33. ОСОБА_38 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_60 , ІНФОРМАЦІЯ_22 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_34 , тел. НОМЕР_61 , виїхав 29.04.2022 13:13, пункт пропуску Краківець;
34. ОСОБА_39 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_62 , ІНФОРМАЦІЯ_41 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_35 , тел. НОМЕР_63 , виїхав 29.04.2022 13:14, пункт пропуску Краківець;
35. ОСОБА_40 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_64 , ІНФОРМАЦІЯ_42 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_36 , тел. НОМЕР_65 , виїхав 09.04.2022 20:49, пункт пропуску Мамалига;
36. ОСОБА_41 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_66 , ІНФОРМАЦІЯ_43 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_37 , тел. НОМЕР_67 , виїхав 14.05.2022 18:50, пункт пропуску Порубне;
37. ОСОБА_42 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_68 , ІНФОРМАЦІЯ_44 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_38 , тел. НОМЕР_69 , виїхав 19.03.2022 22:23, пункт пропуску Порубне;
38. ОСОБА_43 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_70 , ІНФОРМАЦІЯ_45 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_39 , тел. НОМЕР_71 , виїхав 13.05.2022 12:44, пункт пропуску Чоп (Тиса);
39. ОСОБА_44 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_72 , ІНФОРМАЦІЯ_46 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_40 , виїхав 30.04.2022 14:13, пункт пропуску Солотвино;
40. ОСОБА_45 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_73 , ІНФОРМАЦІЯ_47 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_41 , тел. НОМЕР_74 , виїхав 19.03.2022 9:46, пункт пропуску Порубне;
41. ОСОБА_46 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_75 , ІНФОРМАЦІЯ_48 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_42 , виїхав 19.05.2022 14:33, пункт пропуску Порубне;
42. ОСОБА_47 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_76 , ІНФОРМАЦІЯ_49 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_43 , тел. НОМЕР_77 , виїхав 23.03.2022 16:43, пункт пропуску Краківець;
43. ОСОБА_48 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_78 , ІНФОРМАЦІЯ_50 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_44 , тел. НОМЕР_79 , виїхав 23.03.2022 о 19:14 пункт пропуску Порубне.
Згідно відповідей №03-3931 від 20.03.2023 та №03-7837 від 24.04.2023 ІНФОРМАЦІЯ_1 вказані в запиті відомості наддадуть тільки за ухвалою суду.
На теперішній час виникла необхідність у тимчасовому доступі до інформації про перебуванні на обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, військово-о блікову спеціальність, прибуття за викликом та самостійно, отримання дозволу на зміну місця проживання з моменту оголошення мобілізації, отримання відстрочки від призиву на підставі бронювання військовозобов'язаних осіб.
Зазначені документи, перебуває у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) адреса: АДРЕСА_1 та має суттєве значення для встановлення важливих обставин вчинення кримінальних правопорушень і в подальшому може бути використана, як доказ протиправної діяльності осіб злочинців.
Згідно ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Згідно ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Аналізуючи викладене, беручи до уваги, що у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , містяться відомості, які можуть мати суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню в кримінальному провадженні, та становлять охоронювану законом таємницю, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання про надання доступу до документів є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Щодо надання дозволу на вилучення запитуваних документів, то слідчий суддя зазначає наступне.
Відповідно до ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Оскільки слідчим не обґрунтовано необхідності вилучення таких документів та не доведено наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення вказаних документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів, слідчий суддя не вбачає правових підстав для вилучення документів, щодо яких ставиться питання про надання доступу. Орган досудового розслідування не позбавлений можливості ознайомитися з запитуваними документами, після чого, за наявності підстав, ініціювати питання про вилучення необхідних документів, вказавши на їх родові та індивідуальні ознаки.
Отже, в частині вилучення документів, доступ до яких просить надати слідчий, клопотання задоволенню не підлягає.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 107, 132, 159, 160, 162, 163, 164, 166, 309 Кримінального процесуального кодексу України, -
Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів при проведенні досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022000000000415 від 04.04.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 201-2, ч. 2 ст. 332, ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368 КК України - задовольнити частково.
Надати старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України ОСОБА_3 , іншим слідчим, які входять у групу слідчих у кримінальному провадженні № 42022000000000415, зокрема: старшим слідчим в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_49 , ОСОБА_50 , ОСОБА_51 , ОСОБА_52 , ОСОБА_53 , ОСОБА_54 , ОСОБА_55 , ОСОБА_56 , ОСОБА_57 та іншим слідчим групи слідчих, дозвіл на тимчасовий доступ до інформації та вилучення належним чином завірених копій документів, що знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) адреса: АДРЕСА_1 , а саме:
?актуальну інформацію про перебуванні на обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, військово-облікову спеціальність, прибуття за викликом та самостійно, отримання дозволу на зміну місця проживання з моменту оголошення мобілізації, отримання відстрочки від призиву на підставі бронювання військовозобов'язаних, щодо наступних осіб:
1)ОСОБА_6 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_2 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 , тел. НОМЕР_3 , виїхав 24.06.2022 15:19, пункт пропуску Устилуг;
2)ОСОБА_7 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_4 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , виїхав 19.03.2022 17:28, тел. НОМЕР_5 , пункт пропуску Грушів;
3)ОСОБА_8 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_6 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , тел. НОМЕР_7 , виїхав 20.03.2022 19:38, пункт пропуску Краківець;
4)ОСОБА_9 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_8 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , тел. НОМЕР_9 , виїхав 22.03.2022 11:45, пункт пропуску Грушів;
5)ОСОБА_10 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_10 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_7 , тел. НОМЕР_11 , виїхав 22.03.2022 16:29, пункт пропуску Шегині;
6)ОСОБА_11 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_12 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_8 , тел. НОМЕР_13 , виїхав 22.03.2022 22:07, пункт пропуску Смільниця;
7)ОСОБА_12 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_14 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_9 , тел. НОМЕР_15 , виїхав 24.03.2022 14:47, пункт пропуску Шегині;
8)ОСОБА_13 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_16 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_10 , тел. НОМЕР_17 , виїхав 23.03.2022 20:14, пункт пропуску Грушів;
9)ОСОБА_14 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_18 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_11 , виїхав 24.03.2022 21:33, пункт пропуску Шегині;
10)ОСОБА_15 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_19 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_12 , тел. НОМЕР_20 , виїхав 27.03.2022 16:24, пункт пропуску Смільниця;
11)ОСОБА_16 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_21 , ІНФОРМАЦІЯ_22 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_13 , тел. НОМЕР_22 , виїхав 29.03.2022 10:54, пункт пропуску Грушів;
12)ОСОБА_17 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_23 , ІНФОРМАЦІЯ_23 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_14 , тел. НОМЕР_24 , виїхав 29.03.2022 20:13, пункт пропуску Лужанка;
13)ОСОБА_18 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_25 , ІНФОРМАЦІЯ_24 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_14 , тел. НОМЕР_24 , виїхав 29.03.2022 20:13 пункт пропуску Лужанка;
14)ОСОБА_19 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_26 , ІНФОРМАЦІЯ_25 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_15 , тел. НОМЕР_27 , виїхав 29.03.2022 21:42, пункт пропуску Лужанка;
15)ОСОБА_20 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_28 , ІНФОРМАЦІЯ_26 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_16 , тел. НОМЕР_29 , виїхав 21.04.2022 18:50, пункт пропуску Смільниця;
16)ОСОБА_21 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_30 , ІНФОРМАЦІЯ_27 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_17 , тел. НОМЕР_31 , виїхав 07.04.2022 7:38, пункт пропуску Порубне;
17)ОСОБА_22 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_32 , ІНФОРМАЦІЯ_28 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_18 , виїхав 23.03.2022 21:30, пункт пропуску Порубне;
18)ОСОБА_23 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_33 , ІНФОРМАЦІЯ_29 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_19 , тел. НОМЕР_34 , виїхав 11.05.2022 18:58, пункт пропуску Порубне;
19)ОСОБА_24 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_35 , ІНФОРМАЦІЯ_30 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_20 , тел. НОМЕР_36 , виїхав 14.04.2022 0:14, пункт пропуску Порубне;
20)ОСОБА_25 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_37 , ІНФОРМАЦІЯ_29 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_21 , виїхав 10.04.2022 9:49,пункт пропуску Порубне;
21)ОСОБА_26 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_38 , ІНФОРМАЦІЯ_31 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_22 , тел. НОМЕР_39 , виїхав 08.04.2022 8:42, пункт пропуску Порубне;
22)ОСОБА_27 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_40 , ІНФОРМАЦІЯ_32 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_23 , тел. НОМЕР_41 , виїхав 25.03.2022 12:57, пункт пропуску Порубне;
23)ОСОБА_28 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_42 , ІНФОРМАЦІЯ_33 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_24 , тел. НОМЕР_43 , виїхав 28.04.2022 10:27, пункт пропуску Порубне;
24)ОСОБА_29 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_44 , ІНФОРМАЦІЯ_34 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_25 , тел. НОМЕР_45 , виїхав 21.07.2022 14:21, пункт пропуску Угринів;
25)ОСОБА_30 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_46 , ІНФОРМАЦІЯ_35 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_26 , тел. НОМЕР_47 , виїхав 04.05.2022 17:13, пункт пропуску Порубне;
26)ОСОБА_31 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_48 , ІНФОРМАЦІЯ_36 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_27 , тел. НОМЕР_49 , виїхав 14.03.2022 9:09, пункт пропуску Порубне;
27)ОСОБА_32 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_50 , ІНФОРМАЦІЯ_37 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_28 , тел. НОМЕР_51 , виїхав 15.03.2022 12:26, пункт пропуску Мамалига;
28)ОСОБА_33 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_52 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_29 , виїхав 31.03.2022 12:25, пункт пропуску Порубне;
29)ОСОБА_34 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_53 , ІНФОРМАЦІЯ_38 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_30 , тел. НОМЕР_54 , виїхав 23.03.2022 21:30, пункт пропуску Порубне;
30)ОСОБА_35 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_55 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_31 , виїхав 16.03.2022 14:33, пункт пропуску Мамалига (проживав у місті Києві);
31)ОСОБА_36 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_56 , ІНФОРМАЦІЯ_39 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_32 , тел. НОМЕР_57 , виїхав 22.03.2022 13:02, пункт пропуску Порубне;
32)ОСОБА_37 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_58 , ІНФОРМАЦІЯ_40 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_33 , тел. НОМЕР_59 , виїхав 23.03.2022 12:39, пункт пропуску Смільниця;
33)ОСОБА_38 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_60 , ІНФОРМАЦІЯ_22 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_34 , тел. НОМЕР_61 , виїхав 29.04.2022 13:13, пункт пропуску Краківець;
34)ОСОБА_39 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_62 , ІНФОРМАЦІЯ_41 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_35 , тел. НОМЕР_63 , виїхав 29.04.2022 13:14, пункт пропуску Краківець;
35)ОСОБА_40 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_64 , ІНФОРМАЦІЯ_42 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_36 , тел. НОМЕР_65 , виїхав 09.04.2022 20:49, пункт пропуску Мамалига;
36)ОСОБА_41 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_66 , ІНФОРМАЦІЯ_43 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_37 , тел. НОМЕР_67 , виїхав 14.05.2022 18:50, пункт пропуску Порубне;
37)ОСОБА_42 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_68 , ІНФОРМАЦІЯ_44 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_38 , тел. НОМЕР_69 , виїхав 19.03.2022 22:23, пункт пропуску Порубне;
38)ОСОБА_43 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_70 , ІНФОРМАЦІЯ_45 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_39 , тел. НОМЕР_71 , виїхав 13.05.2022 12:44, пункт пропуску Чоп (Тиса);
39)ОСОБА_44 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_72 , ІНФОРМАЦІЯ_46 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_40 , виїхав 30.04.2022 14:13, пункт пропуску Солотвино;
40)ОСОБА_45 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_73 , ІНФОРМАЦІЯ_47 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_41 , тел. НОМЕР_74 , виїхав 19.03.2022 9:46, пункт пропуску Порубне;
41)ОСОБА_46 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_75 , ІНФОРМАЦІЯ_48 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_42 , виїхав 19.05.2022 14:33, пункт пропуску Порубне;
42)ОСОБА_47 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_76 , ІНФОРМАЦІЯ_49 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_43 , тел. НОМЕР_77 , виїхав 23.03.2022 16:43, пункт пропуску Краківець;
43)ОСОБА_48 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон НОМЕР_78 , ІНФОРМАЦІЯ_50 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_44 , тел. НОМЕР_79 , виїхав 23.03.2022 о 19:14 пункт пропуску Порубне.
Визначити строк дії ухвали тривалістю два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Підготовлено в 2 примірниках
Прим. 1 - справа № 757/19380/23-к
Прим. 2 - Старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_3
Копія - ІНФОРМАЦІЯ_51 України
17.05.2023 р.