Ухвала від 31.05.2023 по справі 380/11824/23

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 380/11824/23

УХВАЛА

про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі

31 травня 2023 року

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Крутько Олена Василівна, перевіривши матеріали позовної заяви ТОВ «Альфа Тіда» (адреса: вул. Шевченка, 317, м. Львів, 79069, код ЄДРПОУ: 42043701) до Відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті (адреса: вул. Львівська, 659А/2, м. Городок, Городоцький район, Львівська область, 81500, код ЄДРПОУ: 39816845) про визнання протиправною та скасування постанови

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ТОВ «Альфа Тіда», в якій позивач просить суд:

визнати протиправною та скасувати постанову від 03.05.2023 р. №ПШ015598 про застосування до ТОВ «Альфа Тіда» (код ЄДРПОУ: 42043701) адміністративно-господарського штрафу у розмірі 17 000,00 грн.

Позовна заява подана з дотриманням вимог ст. ст. 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі не встановлено.

Відповідно до ст. 257 Кодексу адміністративного судочинства України, дана справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст.ст.171, 257, 258, 260, 261, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити спрощене позовне провадження в адміністративній справі.

Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання, за наявними матеріалами.

Розгляд справи здійснюватиме суддя Крутько О.В. одноособово.

Відповідачу подати до суду відзив на позовну заяву протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 162 КАС України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи, що позивач вправі подати до суду відповідь на відзив, а відповідач заперечення (вимоги до змісту та форми цих заяв по суті справи викладено в статтях 163-164 КАС України). Для подання суду цих заяв суддя встановлює учасникам справи п'ятиденний строк, який обчислюється: для позивача від дати отримання відзиву на позов, а для відповідача від дати отримання відповіді на відзив.

Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 1 ст. 258 КАС України суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Визначенні КАС України строки обчислюються з урахуванням пункту 3 Розділу VI "Прикінцевих положень" КАС України.

Копію ухвали надіслати учасникам справи. Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за адресою http://adm.lv.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Крутько О.В.

Попередній документ
111228597
Наступний документ
111228599
Інформація про рішення:
№ рішення: 111228598
№ справи: 380/11824/23
Дата рішення: 31.05.2023
Дата публікації: 02.06.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (19.12.2023)
Дата надходження: 07.11.2023
Предмет позову: визнання протиправною постанови