Справа № 638/4907/23
Провадження № 1-кс/638/1001/23
Іменем України
26 травня 2023 року м. Харків
Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань у м. Харкові клопотання старшого слідчого слідчого відділу ХРУП №3 ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_4 , про тимчасовий досту до речей і документів у кримінальному провадженні №42022222060000231 від 15.12.2022 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, -
встановив:
Старший слідчий слідчого відділу ХРУП №3 ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Дзержинського районного суду м. Харкова з клопотанням про надання тимчасового доступу до речей та документів по кримінальному провадженню №42022222060000231 від 15.12.2022 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
У провадженні слідчого відділу ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 15 грудня 2022 року за № 42022222060000231, за ознаками кримінального правопорушення - злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
Встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , проведено процедуру закупівлі UA-2021-04-28-003509-с щодо закупівлі послуг «Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (надання консалтингових послуг з проведення закупівель (консультаційні послуги з питань закупівель)» ДК 021:2015: 79418000-7 Консультаційні послуги з питань закупівель. Очікувана вартість предмета закупівлі 2 млн гривень.
У відкритих торгах приймало участь двоє учасників: ФОП ОСОБА_5 з ціновою пропозицією 1 990 000,00 грн. та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з ціновою пропозицією 2 000 000, 00 грн. Переможцем процедури закупівлі обрано ФОП ОСОБА_5 та в подальшому з ним укладено договір на закупівлю.
Вивченням інформації з офіційного веб-сайту « ІНФОРМАЦІЯ_3 » встановлено, що відповідно до наказу №222 від 20.05.2021 Північно-східним офісом Держаудитслужби здійснено моніторинг закупівлі UA-2021-04-28-003509-с та опубліковано висновок моніторингу з описом виявлених порушень законодавства в сфері публічних закупівель.
Під час моніторингу ІНФОРМАЦІЯ_4 проаналізовано річний план закупівель на 2021 рік ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію затверджену протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника від 28.04.2021 № 3, тендерна пропозиція фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 (далі - ФОП ОСОБА_5 , учасник-переможець), протокол розкриття тендерних пропозицій від 17.05.2021, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 21.05.2021 № 6, повідомлення про намір укласти договір від 21.05.2021 року.
За результатами моніторингу Північно-східним офісом Держаудитслужби встановлено, що Додаток 2 до тендерної документації містить перелік консультаційних послуг, які повинен надавати учасник-переможець, а саме: зміни до плану закупівель, протокол уповноваженої особи (далі - протокол) щодо внесення змін до плану закупівель, Звіти про договір про закупівлю, укладені без використання електронної системи закупівель, протоколи щодо вибору закупівлі, протоколи щодо затвердження оголошення, вимог до предмета закупівлі та проекту договору про закупівлю, оголошення про проведення спрощеної закупівлі, оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерні документації, проекти договорів про закупівлю, зміни до тендерної документації та роз'яснень до неї, відповідні протоколи, розгляд пропозицій учасників на відповідність умовам, визначеним в тендерній документації, попередній рекомендаційний висновок щодо розгляду пропозицій учасників.
Проте, відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю.
Крім того, відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником одним з таких способів:
1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи з відповідною доплатою згідно із законодавством;
2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов'язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб);
3) шляхом укладення трудового договору (контракту) згідно із законодавством.
Замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель.
Уповноважена особа:
1) планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель;
2) здійснює вибір процедури закупівлі;
3) проводить процедури закупівель/спрощені закупівлі;
3-1) оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, у випадку здійснення закупівель відповідно до частини сьомої статті 3 цього Закону;
4) забезпечує рівні умови для всіх учасників, об'єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
5) забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом;
6) забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону;
7) здійснює інші дії, передбачені цим Законом.
Для підготовки тендерної документації та/або оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі за рішенням замовника уповноважена особа може залучати інших працівників замовника.
Тобто, консультаційні послуги, які надавав ФОП ОСОБА_5 за договором про закупівлю послуг №КП1-0106/21 від 01.06.2021 дублюють повноваження Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_1 . Крім того, вартість консультаційних послуг не відповідає ринковим цінам та є завищеною в декілька разів.
Таким чином, в діях посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_5 вбачаються ознаки кримінального правопорушення-злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.
Вищевказані обставини свідчать про необхідність проведення ряду слідчих та процесуальних дій в межах досудового розслідування по вказаному кримінальному провадженню, спрямовані на встановлення перевірки додержання усіх вимог.
З метою повного та всебічного проведення досудового розслідування виникла необхідність в отриманні ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме: договір про закупівлю послуг № КП1-0106/21 разом із специфікацією до договору та всіма укладеними додатковими угодами; всі письмові замовлення, надіслані ІНФОРМАЦІЯ_1 до ФОП « ОСОБА_6 » про встановлення обсягу та вартості замовлених послуг в рамках договору № КП1-0106/21 від 01.06.2021; акти приймання-передачі про надання консультаційних послуг за договором № КП1-0106/21; копія наказу про призначення Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_1 за 2021 рік, копія посадової інструкції та положення Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_6 ; платіжні доручення, накладні та квитанції про оплату на підставі яких було здійснено оплату консультаційних послуг за договором № КП1-0106/21 та інші документи, які складалися під час виконання обов'язків за договором № КП1-0106/21.
Так, прокурором Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова - процесуальним керівником ОСОБА_4 в порядку ст.ст. 36, 93КПК України було надіслано вимогу до ІНФОРМАЦІЯ_1 про надання належним чином завірених копій вищезазначених документів у якості доказів. Станом на час подання клопотання відповіді на дану вимогу отримано не було. Тому, орган досудового розслідування вимушений звернутись до слідчого судді із клопотання про надання тимчасового доступу до вищезазначених документів для повного та всебічного досудового розслідування.
Під час проведення досудового розслідування в рамках вказаного кримінального провадження планується проведення перевірки усіх вимог законодавства щодо повноти, об'єму та якості наданих послуг, у тому числі шляхом проведення відповідних експертиз, для чого необхідно отримати первісні документи щодо закупівлі.
У зв'язку з викладеним, а також тим, що документи щодо вище перелічених послуг містять у собі, у тому числі, і комерційну таємницю та доступ до таких документів в силу ст. 155 Господарського кодексу України та ст. 862 Цивільного кодексу України є обмежений, під час досудового розслідування у кримінальному провадженні виникла необхідність в отриманні ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Таким, чином орган досудового розслідування та прокуратура вимушені звернутися до слідчого судді з клопотанням про отримання тимчасового доступу до документів, що перебуває у віданні іншої самостійної юридичної особи.
Одночасно з цим існує достатній, обґрунтований ризик знищення, чи спотворення обумовлених документів, оскільки в разі наявності достатніх даних за результатами опрацювання вилучених документів може бути повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тому існують обґрунтовані підстави звертатися для розгляду клопотання про тимчасовий доступ без виклику представника юридичної особи, у володінні якої знаходяться обумовленні у клопотанні документи.
Приймаючи до уваги те, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 мають суттєве значення для встановлення важливих обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, в результаті чого необхідно отримати тимчасовий доступ до завірених належним чином копій зазначених документів, які перебувають у ІНФОРМАЦІЯ_1 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій, так як в інший спосіб отримати їх не має можливим.
У судове засідання слідчий не з'явився. До суду надав заяву про розгляд клопотання за його відсутністю. Клопотання підтримав.
Відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.
Суд, вивчивши документи та матеріали, якими останній обґрунтовує доводи клопотання, дійшов наступного висновку.
Судом встановлено, що у провадженні слідчого відділу ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 15 грудня 2022 року за № 42022222060000231, за ознаками кримінального правопорушення - злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
Встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , проведено процедуру закупівлі UA-2021-04-28-003509-с щодо закупівлі послуг «Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (надання консалтингових послуг з проведення закупівель (консультаційні послуги з питань закупівель)» ДК 021:2015: 79418000-7 Консультаційні послуги з питань закупівель. Очікувана вартість предмета закупівлі 2 млн гривень.
У відкритих торгах приймало участь двоє учасників: ФОП ОСОБА_5 з ціновою пропозицією 1 990 000,00 грн. та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з ціновою пропозицією 2 000 000, 00 грн. Переможцем процедури закупівлі обрано ФОП ОСОБА_5 та в подальшому з ним укладено договір на закупівлю.
Вивченням інформації з офіційного веб-сайту « ІНФОРМАЦІЯ_3 » встановлено, що відповідно до наказу №222 від 20.05.2021 Північно-східним офісом Держаудитслужби здійснено моніторинг закупівлі UA-2021-04-28-003509-с та опубліковано висновок моніторингу з описом виявлених порушень законодавства в сфері публічних закупівель.
Під час моніторингу ІНФОРМАЦІЯ_4 проаналізовано річний план закупівель на 2021 рік ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію затверджену протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника від 28.04.2021 № 3, тендерна пропозиція фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 (далі - ФОП ОСОБА_5 , учасник-переможець), протокол розкриття тендерних пропозицій від 17.05.2021, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 21.05.2021 № 6, повідомлення про намір укласти договір від 21.05.2021 року.
За результатами моніторингу Північно-східним офісом Держаудитслужби встановлено, що Додаток 2 до тендерної документації містить перелік консультаційних послуг, які повинен надавати учасник-переможець, а саме: зміни до плану закупівель, протокол уповноваженої особи (далі - протокол) щодо внесення змін до плану закупівель, Звіти про договір про закупівлю, укладені без використання електронної системи закупівель, протоколи щодо вибору закупівлі, протоколи щодо затвердження оголошення, вимог до предмета закупівлі та проекту договору про закупівлю, оголошення про проведення спрощеної закупівлі, оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерні документації, проекти договорів про закупівлю, зміни до тендерної документації та роз'яснень до неї, відповідні протоколи, розгляд пропозицій учасників на відповідність умовам, визначеним в тендерній документації, попередній рекомендаційний висновок щодо розгляду пропозицій учасників.
Проте, відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю.
Крім того, відповідно до ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником одним з таких способів:
1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи з відповідною доплатою згідно із законодавством;
2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов'язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб);
3) шляхом укладення трудового договору (контракту) згідно із законодавством.
Замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель.
Уповноважена особа:
1) планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель;
2) здійснює вибір процедури закупівлі;
3) проводить процедури закупівель/спрощені закупівлі;
3-1) оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, у випадку здійснення закупівель відповідно до частини сьомої статті 3 цього Закону;
4) забезпечує рівні умови для всіх учасників, об'єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
5) забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом;
6) забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону;
7) здійснює інші дії, передбачені цим Законом.
Для підготовки тендерної документації та/або оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі за рішенням замовника уповноважена особа може залучати інших працівників замовника.
Тобто, консультаційні послуги, які надавав ФОП ОСОБА_5 за договором про закупівлю послуг №КП1-0106/21 від 01.06.2021 дублюють повноваження Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_1 . Крім того, вартість консультаційних послуг не відповідає ринковим цінам та є завищеною в декілька разів.
Таким чином, в діях посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_5 вбачаються ознаки кримінального правопорушення-злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.
Вищевказані обставини свідчать про необхідність проведення ряду слідчих та процесуальних дій в межах досудового розслідування по вказаному кримінальному провадженню, спрямовані на встановлення перевірки додержання усіх вимог.
З метою повного та всебічного проведення досудового розслідування виникла необхідність в отриманні ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме: договір про закупівлю послуг № КП1-0106/21 разом із специфікацією до договору та всіма укладеними додатковими угодами; всі письмові замовлення, надіслані ІНФОРМАЦІЯ_1 до ФОП « ОСОБА_6 » про встановлення обсягу та вартості замовлених послуг в рамках договору № КП1-0106/21 від 01.06.2021; акти приймання-передачі про надання консультаційних послуг за договором № КП1-0106/21; копія наказу про призначення Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_1 за 2021 рік, копія посадової інструкції та положення Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_6 ; платіжні доручення, накладні та квитанції про оплату на підставі яких було здійснено оплату консультаційних послуг за договором № КП1-0106/21 та інші документи, які складалися під час виконання обов'язків за договором № КП1-0106/21.
Так, прокурором Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова - процесуальним керівником ОСОБА_4 в порядку ст.ст. 36, 93КПК України було надіслано вимогу до ІНФОРМАЦІЯ_1 про надання належним чином завірених копій вищезазначених документів у якості доказів. Станом на час подання клопотання відповіді на дану вимогу отримано не було. Тому, орган досудового розслідування вимушений звернутись до слідчого судді із клопотання про надання тимчасового доступу до вищезазначених документів для повного та всебічного досудового розслідування.
Під час проведення досудового розслідування в рамках вказаного кримінального провадження планується проведення перевірки усіх вимог законодавства щодо повноти, об'єму та якості наданих послуг, у тому числі шляхом проведення відповідних експертиз, для чого необхідно отримати первісні документи щодо закупівлі.
У зв'язку з викладеним, а також тим, що документи щодо вище перелічених послуг містять у собі, у тому числі, і комерційну таємницю та доступ до таких документів в силу ст. 155 Господарського кодексу України та ст. 862 Цивільного кодексу України є обмежений, під час досудового розслідування у кримінальному провадженні виникла необхідність в отриманні ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Таким, чином орган досудового розслідування та прокуратура вимушені звернутися до слідчого судді з клопотанням про отримання тимчасового доступу до документів, що перебуває у віданні іншої самостійної юридичної особи.
Одночасно з цим існує достатній, обґрунтований ризик знищення, чи спотворення обумовлених документів, оскільки в разі наявності достатніх даних за результатами опрацювання вилучених документів може бути повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тому існують обґрунтовані підстави звертатися для розгляду клопотання про тимчасовий доступ без виклику представника юридичної особи, у володінні якої знаходяться обумовленні у клопотанні документи.
Як зазначено у ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходиться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії, та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Відповідно до ч. 5, 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Подане слідчим клопотання відповідає вимогам ст.160 КПК України, матеріали клопотання містять достатні дані про те, що інформація, яка знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, про тимчасовий доступ, до якої просить надати дозвіл лейтенант поліції, має суттєве значення для встановлення важливих обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.
З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про задоволення клопотання слідчого про надання тимчасового доступу до речей та документів, оскільки зазначені відомості можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні, та іншим способом неможливо довести вказані обставини.
Керуючись ст. ст. 107, 159, 163, 164, 165, 309, 372 КПК України,
постановив:
клопотання старшого слідчого слідчого відділу ХРУП №3 ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_4 , про тимчасовий досту до речей і документів у кримінальному провадженні №42022222060000231 від 15.12.2022 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, - задовольнити.
Надати слідчому СВ ХРУП № 3 ГУНП в Харківській області: ОСОБА_3 , прокурорам Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова: ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , тимчасовий доступ до документів ІНФОРМАЦІЯ_1 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 з можливістю їх вилучення завірених належним чином копій, а саме: договір про закупівлю послуг № КП1-0106/21 разом із специфікацією до договору та всіма укладеними додатковими угодами; всі письмові замовлення, надіслані ІНФОРМАЦІЯ_1 до ФОП « ОСОБА_6 » про встановлення обсягу та вартості замовлених послуг в рамках договору № КП1-0106/21 від 01.06.2021; акти приймання-передачі про надання консультаційних послуг за договором №КП1-0106/21; копія наказу про призначення Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_1 за 2021 рік, копія посадової інструкції та положення Уповноваженої особи з питань закупівель ІНФОРМАЦІЯ_6 ; платіжні доручення, накладні та квитанції про оплату на підставі яких було здійснено оплату консультаційних послуг за договором № КП1-0106/21 та інші документи, які складалися під час виконання обов'язків за договором №КП1-0106/21.
Строк дії ухвали - 1 (один) місць із дня її постановлення.
Роз'яснити посадовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторін кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала слідчого судді оскарженню в апеляційному порядку не підлягає. Заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1