Ухвала від 29.05.2023 по справі 398/775/23

Справа №: 398/775/23

провадження №: 2/398/1239/23

УХВАЛА

"29" травня 2023 р. м. Олександрія

суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Стручкова Л.І., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Кормушина В.О. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням системи відеоконференцзв'язку «EASYCON» у цивільній справі №398/775/23 за позовом ОСОБА_2 , в інтересах якого діє представник - адвокат Гулий Андрій Васильович, до ОСОБА_1 про виключення запису, як батька з актового запису про народження дитини,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області знаходиться цивільна справа №398/775/23 за позовом ОСОБА_2 , в інтересах якого діє представник - адвокат Гулий Андрій Васильович, до ОСОБА_1 про виключення запису, як батька з актового запису про народження дитини.

До суду надійшло клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Кормушина В.О. про проведення судового засідання, призначеного на 30 травня 2023 року о 13.00 год. та всіх інших судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням системи відеоконференцзв'язку «EASYCON».

Згідно вимог ст. 11 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Відповідно ч.ч. 3, 4, 5 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України"Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Дослідивши заяву представника відповідача, прихожу до висновку, що з метою забезпечення права відповідача та її представника приймати безпосередню участь у судовому засіданні, клопотання щодо проведення судового засідання, призначеного на 30 травня 2023 року о 13.00 год. та всіх інших засідань у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням системи відеоконференцзв'язку «EASYCON» підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212, 260 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Кормушина В.О.про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням системи відеоконференцзв'язку «EASYCON» у цивільній справі №398/775/23 за позовом ОСОБА_2 , в інтересах якого діє представник - адвокат Гулий Андрій Васильович, до ОСОБА_1 про виключення запису, як батька з актового запису про народження дитини, задовольнити.

Судове засідання, призначене на 30 травня 2023 року о 13.00 год. та всі наступні засідання провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із застосуванням системи відеоконференцзв'язку «EASYCON».

Роз'яснити представнику відповідача ОСОБА_1 - адвокату Кормушину В.О.про необхідність використання технічних засобів і технологій, які забезпечать належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя: Л.І. Стручкова

Попередній документ
111144617
Наступний документ
111144619
Інформація про рішення:
№ рішення: 111144618
№ справи: 398/775/23
Дата рішення: 29.05.2023
Дата публікації: 30.05.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Закрито проваджененя: рішення набрало законної сили (04.08.2023)
Дата надходження: 17.02.2023
Предмет позову: про виключення запису, як батька з актового запису про народження дитини
Розклад засідань:
12.04.2023 10:30 Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
17.05.2023 09:00 Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
30.05.2023 13:00 Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
04.08.2023 13:00 Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
СТРУЧКОВА ЛІЛІЯ ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
СТРУЧКОВА ЛІЛІЯ ІВАНІВНА
відповідач:
Бурлака Анастасія Андріївна
позивач:
Подуст Денис Григорович
представник відповідача:
Кормушин Владислав Олександрович
представник позивача:
Гулий Андрій Васильович