24 травня 2023 року
м. Київ
справа №480/7238/21
адміністративне провадження №К/990/16831/23
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача - Ханової Р. Ф.,
суддів - Бившевої Л. І., Хохуляка В. В.,
перевіривши касаційну скаргу Головного управління ДПС у Сумській області
на ухвалу Другого апеляційного адміністративного суду від 7 лютого 2023 року
у справі №480/7238/21
за позовом Головного управління ДПС у Сумській області
до Дочірнього підприємства «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», Товариства з обмеженою відповідальністю «Брухтпостач»
про визнання недійсним договору та стягнення коштів,
9 травня 2023 року до Верховного Суду надійшла касаційна Головного управління ДПС у Сумській області на ухвалу Другого апеляційного адміністративного суду від 7 лютого 2023 року у справі №480/7238/21.
Ухвалою Верховного Суду від 10 травня 2023 року касаційну скаргу залишено без руху з підстав відсутності документа про сплату судового збору.
22 травня 2023 року до Верховного Суду від Головного управління ДПС у Сумській області, надійшло клопотання про усунення недоліків разом із платіжним дорученням про сплату судового збору.
Під час перевірки клопотання встановлено, що скаржником усунуті недоліки в повному обсязі.
Підставою для відкриття касаційного провадження у вказаній справі є оскарження ухвали суду апеляційної інстанції, перелік яких визначений у частині третій статті 328 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Касаційна скарга відповідає вимогам статті 330 КАС України, підстав її повернення чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 329- 331, 334, 335, 338 Кодексу адміністративного судочинства України, Суд, -
Відкрити касаційне провадження за касаційною скарою Головного управління ДПС у Сумській області на ухвалу Другого апеляційного адміністративного суду від 7 лютого 2023 року у справі №480/7238/21 за позовом Головного управління ДПС у Сумській області до Дочірнього підприємства «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», Товариства з обмеженою відповідальністю «Брухтпостач» про визнання недійсним договору та стягнення коштів.
Витребувати із Сумського окружного адміністративного суду/ Другого апеляційного адміністративного суду справу №480/7238/21.
Надіслати скаржнику копію цієї ухвали, а іншим учасникам справи - копію цієї ухвали разом із копією касаційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Установити десятиденний строк для подання відзиву на касаційну скаргу з дня вручення копії цієї ухвали та роз'яснити, що до відзиву додаються докази надіслання (надання) відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, є остаточною та не може бути оскаржена.
Судді Р. Ф. Ханова
Л. І. Бившева
В.В. Хохуляк