25 травня 2023 року м. ЧернівціСправа № 926/1874/23
Суддя Господарського суду Чернівецької області Дутка В.В., розглянувши матеріали справи
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, м. Київ
до державної установи “Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України”, м. Чернівці
про стягнення заборгованості в сумі 141497,37 грн
Представники сторін - не з'явилися
Товариство з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” звернулося до Господарського суду Чернівецької області з позовом до державної установи “Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України” про стягнення заборгованості за спожитий природний газ в сумі 141497,37 грн, з яких: основний борг - 99987,98 грн; 23212,25 грн - інфляційні втрати; 15904,74 грн - пені та 2392,40 грн - 3 % річних.
Ухвалою від 04.05.2023 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження. Розгляд справи призначено на 25.05.2023.
У судове засідання 25.05.2023 сторони не з'явилися, хоча належним чином повідомленні про дату, час та місце судового засідання. Про причини неявки суд не повідомили. Відзив на позов та відповідь на відзив сторони не надали.
Відповідно до ч. ч. 2, 3 ст. 216 ГПК України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі. Про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Враховуючи неможливість вирішення судом спору в даному судовому засіданні, приймаючи до уваги неявку сторін, не подання ними відзиву та відповіді на відзив, суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Відкласти розгляд справи на 13 червня 2023 року о 10:30. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Чернівецької області, зал судових засідань № 1.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Ухвала підписана 25.05.2023.
Суддя В.В. Дутка