ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ (вступна та резолютивна частини)
22 травня 2023 року Справа № 160/20002/22
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Озерянської С.І.
за участі секретаря судового засідання Натхи В.С.
за участю:
представника позивача (ВКЗ) Цукренко О.О.
представника відповідача Шпак В.І.
представника третьої особи Плахтій О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпрі адміністративну справу №160/20002/22 за позовною заявою Державного агентства водних ресурсів України до Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради», третя особа: Головне управління ДПС у Дніпропетровській області про анулювання дозволу, -
Відповідно до статті 243 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв'язку зі складністю справи, суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись статтями 243, 245-247, 250, 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
В задоволенні позовної заяви Державного агентства водних ресурсів України до Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради», третя особа: Головне управління ДПС у Дніпропетровській області про анулювання дозволу- відмовити.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в порядку та у строки, передбачені статтями 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст судового рішення буде складено до 01.06.2023 року.
Суддя С.І. Озерянська