Постанова від 29.07.2010 по справі 5-43

ПОСТАНОВА № 5-43

м. Зіньків 29 липня 2010 р.

Зіньківський районний суд Полтавської області, в складі : головуючого-судді Должко С.Р., при секретарі Шаблій М.М. з участю прокурора Чубенко А.І. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Зіньків повідомлення із Полтавського слідчого ізолятора управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області відносно:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Холмськ, Сахалінська область, Російської Федерації, українця, громадянина України, освіта неповна середня, неодруженого, не працюючого, проживаючого в с. В.Пожарня, Зіньківського району, Полтавської області, раніше судимого, -

ВСТАНОВИВ:

В Зіньківський районний суд Полтавської області звернувся начальник Полтавського слідчого ізолятора управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області ОСОБА_2 і просить направити постанову про обрання запобіжного заходу відносно ОСОБА_1 так як в постанові від 2.06.2010 року скасовано звільнення від відбування покарання з випробуванням, але не вказана міра запобіжного заходу.

За вироком Зіньківського районного суду від 12 жовтня 2009 року ОСОБА_1, за скоєння злочину передбаченого ч.1 ст.187, 162 ч.1, 125 ч.1,2,72,70 КК України засуджений до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

Відповідно до постанови Зіньківського районного суду Полтавської області від 2.06.2010 року було скасовано звільнення засудженого ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням і направлено його в місця позбавлення волі для відбування реального покарання. В зв'язку з цим міру запобіжного заходу ОСОБА_1, необхідно змінити із підписка про невиїзд на взяття під варту.

Керуючись ст. 78 КК України, ст. ст. 408-2 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 змінити із підписка про невиїзд на взяття під варту.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Полтавської області протягом 7 діб.

Написано власноручно.

Суддя Зіньківського

районного суду С.Р.Должко

Попередній документ
11093403
Наступний документ
11093405
Інформація про рішення:
№ рішення: 11093404
№ справи: 5-43
Дата рішення: 29.07.2010
Дата публікації: 21.12.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Зіньківський районний суд Полтавської області
Категорія справи: