Справа № 2-1098
2009 рік
01 квітня 2009 року Солом'янський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді - Шереметьєвої Л.А.
при секретарі - Волковій В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом КП УЖГ Солом"янського р-ну м. Києва до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
Позивач звернувся до суду і просить стягнути з відповідача 1391гр.22коп. 3аборгованості по квартплаті та комунальних послугах.
Посилається в позові на те, що відповідач є власником квартири АДРЕСА_1 і на протязі тривалого часу не вносить плату за квартиру та комунальні послуги, в зв'язку з чим утворилась заборгованість в розмірі 1391р. 11 коп.
Т.я. добровільно сплатити борг він відмовляється, просить задовольнити позов.
В судовому засіданні представник позивача підтримала позов повністю.
Відповідач в судове засідання 13.03.2009 року з'явився, проти позову заперечував частково. Посилається на те, що оплачував заборгованість по квитанціям, але суму боргу за минулі часи не платив, оскільки вважає що її немає.
В подальше судове засідання, 19.03.2009 p., відповідач не з'явився, хоча про розгляд справи був повідомлений належним чином. Про причину неявки суд до відома не поставав.
Виходячи з цього, суд вважає за можливе розглядати справу в його відсутності.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обгрунтованим, виходячи з наступного.
Встановлено, що відповідач є власником квартири АДРЕСА_1 і на протязі тривалого часу не вносить плату за квартиру та комунальні послуги, в зв'язку з чим утворилась заборгованість в розмірі 1391гр.11 коп.
Відповідно до ст. 162 ЖК України наймачі зобов'язані своєчасно вносити плату за квартиру та комунальні послуги.
Виходячи з того, що відповідач такі платежі на протязі тривалого часу не вносить, утворилась заборгованість, суд вважає вимоги позивача обгрунтованими.
Керуючись ст. 162ЖК України, ст. ст. 57-60, 212-214, 224 ЦПК України, суд, -
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП УЖГ Солом"янського р-ну м. Києва 1391гр.11 коп. 3аборгованості, 51гр.судового збору та 30 гр. витрат на інформаційно-технічне забезпечення, а всього 1472гр. 11 коп.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, який його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня його отримання.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.