Ухвала від 01.09.2010 по справі 6-74/10

№-6-74/10

УХВАЛА

01 вересня 2010 року Жовтневий районний суд

м. Дніпропетровська

у складі:

головуючого судді: Башмакова Є.А.,

при секретарі: Жук Ю.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську подання Амур-Нижньодніпровського відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції про видачу дублікату виконавчого листа по цивільній справі № 2-2010/07 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська перебувала цивільна справа № 2-2010/07 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

25 серпня 2010 року до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшла заява АНД відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції щодо видачі дублікату виконавчого листа № 2-2010, виданого 18.04.2007 року Жовтневим районним судом м. Дніпропетровська про стягнення з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 аліментів на утримання сина ОСОБА_4 в розмірі ј частини з усіх видів його доходів щомісячно, до досягнення ним повноліття. В даній заяві посилався на те, що виконавчий лист було направлено за місцем роботи боржника, але його було втрачено при пересилці, у зв'язку з чим проводити виконавчі дії зі стягнення аліментів не вбачається можливим.

В судове засідання сторони не з'явилися, про дату та час судового засідання були повідомлені належним чином, про причини не явки суд не сповістили, згідно ст. 370 ЦПК України їхня неявка не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката.

Суд, ознайомившись з матеріалами справи, приходить до наступного висновку з таких підстав.

Судом встановлено, що рішенням Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 16 травня 2007 року по цивільній справі № 2-2010/07 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів з ОСОБА_3 стягнуто аліменти на утримання його неповнолітньої дитини - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, до досягнення ним повноліття, в розмірі ј від всіх видів заробітку (доходу) боржника, але не менше, ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, стягуючи аліменти на користь матері дитини ОСОБА_1, починаючи стягнення з дня пред'явлення позову, а саме з 02 квітня 2007 року.

Також судом встановлено, що 18 та 21 травня 2007 року ОСОБА_1 отримала два виконавчих листа, що підтверджується її розпискою, наявною в матеріалах цивільної справи № 2-2010/07.

У поданні АНД відділу ДВС Дніпропетровського МУЮ зазначено, що 16 серпня 2007 року виконавчий лист було направлено за місцем роботи божника - ОСОБА_3, але при пересилці його було втрачено.

Згідно з ч.2 ст. 370 ЦПК України заява про видачу дубліката розглядається в судовому засіданні з викликом сторін і заінтересованих осіб. Їхня неявка не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката.

Відповідно до ч.1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа або судового наказу суд, який видав виконавчий лист або судовий наказ, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.

На підставі викладеного, враховуючи, що оригінал виконавчого листа був втрачений, на виконанні у АНД ВДВС Дніпропетровського МУЮ не перебуває і його місцезнаходження невідоме, суд приходить до висновку, що заяву АНД відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа необхідно задовольнити.

Враховуючи зазначене, керуючись ст.ст. 208-210, 370 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Подання в.о. заступника начальника управління начальника Амур-Нижньодніпровського відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції про видачу дублікату виконавчого листа по цивільній справі № 2-2010/07 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - задовольнити .

Видати дублікат виконавчого листа № 2-2010 від 18.05.2007 року про стягнення з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 аліментів на утримання неповнолітньої дитини - ОСОБА_4 в розмірі ј частини з усіх видів його доходів щомісячно, але не менше, ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення ним повноліття .

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Суддя Є.А. Башмаков

Попередній документ
11082054
Наступний документ
11082056
Інформація про рішення:
№ рішення: 11082055
№ справи: 6-74/10
Дата рішення: 01.09.2010
Дата публікації: 13.09.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Соборний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: