Ухвала від 08.05.2023 по справі 910/10324/22

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"08" травня 2023 р. Справа№ 910/10324/22

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Алданової С.О.

суддів: Євсікова О.О.

Корсака В.А.

розглянувши клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2Д" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції

за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2Д"

на додаткове рішення Господарського суду міста Києва від 29.03.2023

у справі № 910/10324/22 (суддя: Трофименко Т.Ю.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2Д"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕЙ ДЖІ СІ ФЛЕТ ГЛАС УКРАЇНА"

про зобов'язання виконати умови договору в натурі

ВСТАНОВИВ:

У провадженні колегії суддів Північного апеляційного господарського суду у складі: Алданова С.О. (головуючий), Євсіков О.О., Корсак В.А. перебуває апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2Д" на додаткове рішення Господарського суду міста Києва від 29.03.2023 у справі № 910/10324/22, розгляд якої призначено на 29.05.2023.

До Північного апеляційного господарського суду від представника позивача надійшло клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Приписами ч. 1 ст. 197 ГПК України встановлено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом з метою забезпечення своєчасного розгляду даної справи, суд вважає за необхідне задовольнити вищевказане клопотання та провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».

При проведенні судового засідання поза межами приміщення суду заявник повинен дотримуватись вимог Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом ДСА України від 23.04.2020 № 196.

Відповідно до ч. 2 ст. 281 ГПК України процедурні питання, пов'язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.

Керуючись статтями 234, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2Д" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

2. Розгляд апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2Д" на додаткове рішення Господарського суду міста Києва від 29.03.2023 у справі № 910/10324/22 призначити в режимі відеоконференції на раніше визначені дату та час: 29.05.2023 об 11 год. 00 хв.

3. Представник позивача - адвокат Мороз Віктор Павлович (електронна пошта - ІНФОРМАЦІЯ_1 , контактний номер телефону: НОМЕР_1 ) братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням сервісу «EasyCon».

4. Представники інших учасників справи братимуть участь у судовому засіданні в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера А (зал судових засідань № 5, I поверх).

5. Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

6. Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EASYCON, який може бути встановлений за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

7. Попередити заявника, що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов'язаний зайти та авторизуватися в Системі «EasyCon» за 10 хвилин до початку судового засідання.

8. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду заявнику необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

9. Звернути увагу учасників справи на можливості розгляду справи за відсутності їх представників за наявними у справі матеріалами у разі подання відповідного клопотання учасниками справи.

10. Роз'яснити особі, яка подала клопотання/заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі її явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання у приміщення Північного апеляційного господарського суду, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

11. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя С.О. Алданова

Судді О.О. Євсіков

В.А. Корсак

Попередній документ
110740988
Наступний документ
110740990
Інформація про рішення:
№ рішення: 110740989
№ справи: 910/10324/22
Дата рішення: 08.05.2023
Дата публікації: 11.05.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Північний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань; спонукання виконати або припинити певні дії
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (29.08.2023)
Дата надходження: 20.06.2023
Предмет позову: про зобов’язання виконати умови договору в натурі
Розклад засідань:
14.11.2022 10:00 Господарський суд міста Києва
07.12.2022 10:10 Господарський суд міста Києва
11.01.2023 10:10 Господарський суд міста Києва
22.02.2023 10:45 Господарський суд міста Києва
15.03.2023 09:50 Господарський суд міста Києва
29.03.2023 10:30 Господарський суд міста Києва
29.05.2023 11:00 Північний апеляційний господарський суд
29.08.2023 10:30 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
АЛДАНОВА С О
ВОЛКОВИЦЬКА Н О
суддя-доповідач:
АЛДАНОВА С О
ВОЛКОВИЦЬКА Н О
ТРОФИМЕНКО Т Ю
ТРОФИМЕНКО Т Ю
відповідач (боржник):
ТОВ "ЕЙ ДЖІ СІ ФЛЕТ ГЛАС УКРАЇНА"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ей Джі Сі Флет Глас Україна"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЙ ДЖІ СІ ФЛЕТ ГЛАС УКРАЇНА"
заявник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2-Д"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма"2Д"
заявник касаційної інстанції:
ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "2Д"
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма"2Д"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма"2Д"
позивач (заявник):
ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "2Д"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "2-Д"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма"2Д"
представник:
Українець Ольга Борисівна
представник скаржника:
Адвокат Мороз В.П.
суддя-учасник колегії:
ЄВСІКОВ О О
КОРСАК В А
МОГИЛ С К
СЛУЧ О В