09.05.23
22-ц/812/582/23
Провадження № 22-ц/812/582/2023
09 травня 2023 року м. Миколаїв
справа № 487/6937/20
Миколаївський апеляційний суд у складі колегії суддів:
головуючого - Тищук Н.О.,
суддів - Крамаренко Т.В., Темнікової В.І.,
вивчивши апеляційну скаргу ОСОБА_1 , подану її представником адвокатом Гайдаржий Андрієм Валерійовичем на рішення Заводського районного суду м. Миколаєва від 16 січня 2023 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по аліментам,
Рішенням Заводського районного суду м. Миколаєва від 16 січня 2023 року ОСОБА_1 відмовлено у задоволенні позовних вимог до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по аліментам.
04 травня 2023 року ОСОБА_1 , діючи через свого представника, подала апеляційну скаргу на судове рішення, з клопотанням про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Клопотання мотивоване тим, що копії судового рішення апелянта не отримувала, а в ЄДРСР судове рішення оприлюднене тільки 11 квітня 2023 року.
За приписами статті 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня проголошення або виготовлення повного тексту. У випадках, коли копія рішення не була вручена стороні в день проголошення чи виготовлення повного тексту, строк на апеляційне оскарження може бути поновлено, якщо апеляційну скаргу подано протягом тридцяти днів з дня вручення.
Оскільки доводи апелянта підтверджуються інформацією з ЄДРСР та не спростовуються Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою Д-З, строк на апеляційне оскарження підлягає поновленню.
За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам статті 356 ЦПК України.
Недоліків, які перешкоджали б відкриттю апеляційного провадження, не встановлено.
Керуючись статями 359, 360, 361 ЦПК України, суд
Поновити ОСОБА_1 строк на апеляційне оскарження рішення Заводського районного суду м. Миколаєва від 16 січня 2023 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою.
Витребувати з Заводського районного суду м. Миколаєва матеріали справи № 487/6937/20.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати сторонам та Заводському районному суду м. Миколаєва.
Відповідачу надіслати копію апеляційної скарги.
Інформацію щодо подальшого руху справи можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою сторінки Миколаївського апеляційного суду: https://mka.court.gov.ua.
Головуючий Н.О.Тищук
Судді: Т.В.Крамаренко
В.І.Темнікова