Справа № 127/13295/23
Провадження № 2-о/127/244/23
09 травня 2023 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі судді Антонюка В.В., ознайомившись із заявою Комунального закладу «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», в інтересах підопічного ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи: Орган опіки та піклування Виконавчого комітету Вінницької міської ради, про скасування судового рішення щодо визнання особи недієздатною та встановлення обмежено дієздатною особою,-
КЗ «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку», в інтересах підопічного ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи: Орган опіки та піклування Виконавчого комітету Вінницької міської ради, звернувся до суду із заявою про скасування судового рішення щодо визнання особи недієздатною та встановлення обмежено дієздатною особою.
Заява подана і оформлена з додержанням вимог ст. ст. 175,177 ЦПК України.
Справа підсудна Вінницькому міському суду Вінницької області.
Підстав для залишення заяви без руху, або її повернення немає.
Визначено, що справа буде розглядатися за правилами окремого провадження.
Заяв та клопотань, які розглядаються без виклику сторін суду не надходили.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175-181, 187, 197 ЦПК України ,-
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою Комунального закладу «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» в інтересах підопічного ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи: Орган опіки та піклування Виконавчого комітету Вінницької міської ради про скасування судового рішення щодо визнання особи недієздатною та встановлення обмежено дієздатною особою.
Призначити судове засідання на 23.05.2023 року - 11.30 год. у залі судових засідань Вінницького міського суду Вінницької області, зал судових засідань № 26.
Направити заінтересованій особі копію заяви з копіями доданих документів та запропонувати подати протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі письмовий відзив проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Відзив разом з доданими документами надсилається учасникам судового процесу разом з надсиланням відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважної причини, суд вирішує справу на підставі наданих матеріалів.
Встановити заявнику строк для подання відповіді на відзив протягом трьох днів з дня отримання відзиву.
Встановити заінтересованій особі строк подання заперечення протягом трьох днів з дня отримання відповіді на відзив.
В судове засідання викликати сторони.
Копію ухвали направити сторонам по справі .
Інформація щодо розгляду справи може бути отримана учасниками судового процесу на офіційному веб порталі http://court.gov.ua/sud0232/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: