Ухвала від 24.04.2023 по справі 727/1620/23

Справа № 727/1620/23

Провадження № 2-а/727/33/23

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 квітня 2023 року м. Чернівці

Шевченківський районний суд м. Чернівці

в складі:

головуючого судді Терещенко О.Є.

при секретарі Аниськовій К.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Чернівці справу за адміні-стративним позовом ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті про скасування постанов по справах про адміністративні правопору-шення,-

встановив:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до Шевченківського районного суду м. Чернівці з ад-міністративним позовом про скасування постанов по справах про адміністративні пра-вопорушення.

В позовній заяві вказує, що 06.02.2023 року старшим державним інспектором від-ділу впровадження систем автоматичної фіксації порушень Департаменту реалізації державної політики та нагляду (контролю) за безпекою на наземному транспорті, ОСОБА_2 , було винесено постанову серії АА №00004800 по справі про адміністра-тивне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/пере-бування (місцезнаходження юридичної особи) на території України, якою ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 132-1 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17000 (сімнадцять ти-сяч) гривень.

Також, 06.02.2023 року старшим державним інспектором відділу впровадження систем автоматичної фіксації порушень Департаменту реалізації державної політики та нагляду (контролю) за безпекою на наземному транспорті, Семенченко Л.М., винесено постанову серії АА №00004806 по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/перебування (місцезнаходження юридич-ної особи) на території України, якою ОСОБА_1 притягнуто до адміні-стративної відповідальності за ч.2 ст. 132-1 КУпАП, та накладено адміністративне стяг-нення у вигляді штрафу у розмірі 17000 (сімнадцять тисяч) гривень.

Згідно тексту постанови серії АА №00004800, ОСОБА_1 25.12.2022 року о 13 год. 34 хв., за адресою Н-10, км. 248+935, Чернівецька область, вчинив адміністративне право-порушення, передбачене ч.2 ст.132-1 КУпАП, а саме допустив рух транспортного за-собу MERCEDES-BENZ ACTROS 2545, д.н.з. НОМЕР_1 , із перевищенням норматив-них параметрів зазначених пунктом 22.5 ПДР України: перевищення загальної маси транспортного засобу на 16,876 % (6,751 тон), при дозволеній максимальній фактичній масі 40 тон, навантаження на здвоєні осі транспортного засобу на 7,772% (1,477 тон), при дозволеному максимальному навантаженні на здвоєні осі 19 тон та відстані між осями від 1,3 м. до 1,8 м. при спарених колесах.

Відповідно до постанови серії АА №00004806, ОСОБА_1 25.12.2022 року о 15 год. 35 хв., за адресою Н-03, Житомир-Чернівці, км. 246-654, вчинив адміністративне пра-вопорушення, передбачене ч.2 ст.132-1 КУпАП, а саме допустив рух транспортного за-собу MERCEDES-BENZ ACTROS 2545, д.н.з. НОМЕР_1 , із перевищенням норматив-них параметрів зазначених пунктом 22.5 ПДР України: перевищення загальної маси транспортного засобу на 11,202 % (4,481 тон), при дозволеній максимальній фактичній масі 40 тон.

Позивач доводить до відома суду, що ним було отримано вказані постанови пош-товим відправленням 16.02.2023 року, на підтвердження чого надає копію конверту та роздруківку трекінгу про отримання поштового відправлення, у зв'язку з чим вважає, що ним не пропущено строк для оскарження винесених постанов.

Вважає вказані постанови такими, що підлягають скасуванню, з огляду на на-ступне.

Так, позивач вказує, що він не вчиняв вказані правопорушення. Зазначає, що ос-каржувані постанови стосуються руху великогабаритного транспортного засобу про-тягом одного дня з незначним проміжком часу, який не навантажувався та не розван-тажувався. Проте, в оскаржуваних постановах зазначені різні показники вагових пара-метрів під час зважування на пунктах контролю, які суттєво відрізняються один від од-ного та викликають сумнів у їх достовірності. Позивач також вказує, що вищевказані постанови містять посилання на фото як на підтвердження факту вчинення позивачем адміністративного правопорушення, однак з вказаних фото неможливо встановити га-барити автомобіля, категорію транспортного засобу, ширину, висоту, довжину, розпо-діл навантаження за вісями транспортного засобу, ширину, висоту, довжину, розподіл навантаження за вісями транспортного засобу, фактичне навантаження на вісь, сумарне фактичне навантаження на осі, сукупність осей, фактичну міжосьову відстань, фактич-ну шинність (кількості коліс) на вісі. Зазначає, що на вказаних фото не зафіксовано пов-ністю подію адміністративного правопорушення, зокрема не зафіксовано особу водія, та факт керування транспортним засобом саме ОСОБА_1 , а тому вважає, що вказані фото не свідчать про вчинення ним правопорушення, а лише містять фото фіксацію авто-мобіля та не дозволяють встановити вид та параметри вантажу, який перевозиться.

У зв'язку з вищевикладеним, просить скасувати постанови по справі про адміні-стративне правопорушення серії АА №00004800 від 06.02.2023 року та постанову по справі про адміністративне правопорушення серії АА №00004806 від 06.02.2023 року, якими ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.132-1 КУпАП та закрити провадження по справам, а також стягнути з відповідача су-дові витрати по сплаті судового збору.

Позивач ОСОБА_1 до суду не з'явився, про місце та час розгляду справи був по-відомлений належним чином у встановленому законом порядку.

Представник позивача, адвокат Чабан А.В., направила клопотання, згідно якого просила провести розгляд справи без її участі. Позовні вимоги підтримала у повному обсязі та просила їх задовольнити.

Відповідач, у встановлений судом строк та враховуючи дату отримання ухвали 28.03.2023 року, відзив на позов не надав. Про відкриття провадження та обов'язок по-дати відзив повідомлений.

Відповідно до ч.1 ст.205 КАС України неявка у судове засідання будь-якого учас-ника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цьо-го засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Враховуючи, що всі учасники справи повідомлені про дату, час та місце розгляду справи, суд ухвалив розглянути справу за відсутності сторін.

Відповідно до ч.4 ст.229 КАС України, фіксування розгляду справи технічними засобами не здійснювалось зважаючи на те, що в судове засідання учасники справи не з'явились.

Ознайомившись з матеріали справи, дослідивши письмові докази долучені до по-зовної заяви, суд приходить до наступних висновків.

Як встановлено дослідженими по справі доказами, 06.02.2023 року старшим дер-жавним інспектором відділу впровадження систем автоматичної фіксації порушень Де-партаменту реалізації державної політики та нагляду (контролю) за безпекою на назем-ному транспорті, Семенченко Л.М., винесено постанову серії АА №00004806 по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця прожи-вання/перебування (місцезнаходження юридичної особи) на території України, якою ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 132-1 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17000 (сімнадцять тисяч) гривень (а.с.15).

Також, 06.02.2023 року старшим державним інспектором відділу впровадження систем автоматичної фіксації порушень Департаменту реалізації державної політики та нагляду (контролю) за безпекою на наземному транспорті, Семенченко Л.М., винесено постанову серії АА №00004806 по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/перебування (місцезнаходження юридич-ної особи) на території України, якою ОСОБА_1 притягнуто до адміні-стративної відповідальності за ч.2 ст. 132-1 КУпАП, та накладено адміністративне стяг-нення у вигляді штрафу у розмірі 17000 (сімнадцять тисяч) гривень (а.с.16).

Згідно копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_2 , ОСОБА_1 є власником транспортного засобу Mercedes-Benz Actros 2545, д.н.з. НОМЕР_1 (а.с.17).

Копією свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 під-тверджується, що ОСОБА_1 є власником причіпу ПР-контейнеровозу, марки Krone мо-дель ZZ, номер шасі НОМЕР_4 (а.с.18).

Згідно з частинами 1, 3 статті 122 КАС України позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими зако-нами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Відповідно до частини 2 статті 286 КАС України позовну заяву щодо оскарження рішень суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності може бути подано протягом десяти днів з дня ухвалення відповідного рішення (постанови), а щодо рішень (постанов) по справі про адміністративні правопо-рушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в ав-томатичному режимі, - протягом десяти днів з дня вручення такого рішення (поста-нови).

Оскільки позивач вказує, що ним було отримано копії постанов 14.02.2023 року поштовим відправленням, при цьому відповідач не оспорює даний факт, у суду немає підстав вважати, що позивачем було пропущено строк на оскарження вищевказаних по-станов.

Щодо суті позовних вимог, суд вважає необхідним зазначити наступне.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи міс-цевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За ст.62 Конституції України обвинувачення не може ґрунтуватися на припу-щеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті об-ставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, коли маються підстави для звільнення від доказування. В адміністративних справах про протиправ-ність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо дока-зування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Спірні правовідносини, що склались між сторонами, регулюються Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України Про дорожній рух, Правилами дорожнього руху України, Законом України Про автомо-більних транспорт.

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Ка-бінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади, положення про Державну службу України з без-пеки на транспорті саме на Державну службу України з безпеки на транспорті (Укр-трансбезпеку) покладені повноваження щодо реалізації державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті загального користування, зокрема з метою за-безпечення виконання покладених на неї законодавством завдань щодо здійснення га-баритно-вагового контролю транспортних засобів.

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Ка-бінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади, положення про Державну службу України з безпеки на транспорті саме на Державну службу України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеку) покладені повноваження щодо реалізації державної політики з пи-тань безпеки на автомобільному транспорті загального користування, зокрема з метою забезпечення виконання покладених на неї законодавством завдань щодо здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів.

Згідно з ч. 5 ст. 14 Закону України «Про дорожній рух» учасники дорожнього ру-ху зобов'язані знати і неухильно дотримувати вимог цього Закону, Правил дорожнього руху та інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху, створювати без-печні умови для дорожнього руху, не завдавати своїми діями або бездіяльністю шкоди підприємствам, установам, організаціям і громадянам, виконувати розпорядження орга-нів державного нагляду та контролю щодо дотримання законодавства про дорожній рух, учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил.

Положеннями. 1.10 Правил дорожнього руху затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 (далі - ПДР) визначено, що габарит-но-ваговий контроль - це перевірка габаритних і вагових параметрів транспортного засобу (в тому числі механічного транспортного засобу), причепу і вантажу на предмет відповідності встановленим нормам щодо габаритів (ширина, висота від поверхні доро-ги, довжина транспортного засобу) та щодо навантаження (фактична маса, осьове на-вантаження), яка проводиться відповідно до встановленого порядку на стаціонарних або пересувних пунктах габаритно-вагового контролю.

Відповідно до ст. 132-1 ч. 2 КУпАП відповідальність настає за перевищення вста-новлених законодавством габаритно-вагових норм під час руху великогабаритними і великоваговими транспортними засобами автомобільними дорогами, вулицями або за-лізничними переїздами, що тягне за собою накладення штрафу в розмірі: п'ятисот не-оподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених зако-нодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% включно; однієї тисячі неоподатко-вуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавст-вом габаритно-вагових норм понад 10%, але не більше 20%; двох тисяч неоподатко-вуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавст-вом габаритно-вагових норм понад 20%, але не більше 30%; трьох тисяч неоподаткову-ваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 30%.

Згідно з підпунктом «б» пункту 22.5 ПДР України, зокрема, рух транспортних за-собів та їх составів на автомобільних дорогах державного значення допускається у разі, коли їх параметри не перевищують максимального значення фактичної маси: вантажні автомобілі: трьохвісний автомобіль (тягач) з двовісним або трьохвісним напівпри-чепом 40 тонн: трьохвісний автомобіль (тягач) з двовісним або трьохвісним напівпри-чепом (контейнеровоз), що здійснює перевезення одного або більше контейнерів або змінних кузовів загальною максимальною довжиною 13,716 метра 44 тони. Рух транс-портних засобів та їх составів у разі, коли хоча б один з їх габаритних та/або вагових параметрів перевищує нормативи, визначені цим пунктом, здійснюється відповідно до Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобіль-ними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених постановою Кабі-нету Міністрів України від 18 січня 2001 р. № 30 «Про проїзд великогабаритних та ве-ликовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізни-чними переїздами» (Офіційний вісник України, 2001 р., № 3, ст. 75).

Пунктом 4 Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних за-собів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами визначено, що великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких переви-щують нормативні (далі - дозвіл), виданим перевізникові уповноваженим підрозділом Національної поліції, або документа про внесення плати за проїзд таких транспортних засобів.

Пунктом 5 Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних за-собів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами передбачено, що Рух транспортних засобів та їх составів загальною масою до 40 тонн включно, якщо вони не є великогабаритними і контейнеровозів загальною масою до 46 тонн включно та заввишки від поверхні дороги до 4,35 метра включно (на встановлених Укравто-дором, Укртрансбезпекою і Національною поліцією маршрутах, які погоджено з орга-нізаціями, зазначеними в пунктах 9-13 цих Правил), здійснюється без дозволу.

При цьому, у постанові серії АА №00004800 від 06.02.2023 року та у постанові серії АА №00004806 від 06.02.2023 року вказано лише один транспортний засіб MER-CEDES-BENZ ACTROS 2545, д.н.з. НОМЕР_5 , та зазначено загальну масу транс-портного засобу у 46,75 тон та 44,48 тон відповідно, але відсутня будь-яка інформація про причіп ПР-контейнеровоз марки Krone модель ZZ, реєстраційний номер НОМЕР_6 , на якому також здійснювалось розміщення вантажу, а отже не міститься і жодної ін-формації стосовно допустимих нормативно габаритно-вагових параметрів транс-портних засобів у складі составу (автопоїзду), в даному випадку контейнеровоза. При цьому, доказами, які долучаються до постанови підтверджується наявність такого при-чепу.

Порядок фіксації адміністративних правопорушень у сфері безпеки на автомо-більному транспорті в автоматичному режимі, затверджено постановою Кабінету Міні-стрів України від 27 грудня 2019 року № 1174 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року № 623).

Під час вимірювання габаритно-вагових параметрів транспортних засобів засто-совуються засоби вимірювальної техніки, які відповідають вимогам законодавства про метрологію та метрологічну діяльність. Інформація від автоматичних пунктів переда-ється до інформаційно-телекомунікаційної системи у вигляді метаданих. Метадані по-винні містити дані про засоби вимірювальної техніки - назва засобу вимірювальної тех-ніки та його умовне позначення, серійний номер, найменування виробника, рік виго-товлення, метрологічні характеристики, найменування власника засобу вимірювальної техніки, документи про відповідність та/або результати повірки (дата повірки, строк дії повірки); місце фіксації (кілометр + метр, географічні координати); найменування авто-мобільної дороги загального користування, вулиць і доріг міст та інших населених пун-ктів; дату і час фіксації здійснення вимірювання, смугу руху, напрямок руху, макси-мальне дозволене навантаження на вісь, державний номерний знак транспортного засо-бу, причепу, напівпричепу та інших причіпних пристроїв (у разі використання такого та/або заднього державного номерного знака транспортного засобу), категорію транс-портного засобу, тип транспортного засобу згідно з пунктом Г.2 додатка Г ДСТУ 8824 :2019 Автомобільні дороги. Визначення інтенсивності руху та складу транспортного потоку , повну масу транспортного засобу, ширину, висоту, довжину, розподіл наванта-ження за вісями транспортного засобу (номер вісі, фактичне навантаження на вісь, су-марне фактичне навантаження на осі, сукупність осей, фактичну міжосьову відстань, фактичну шинність (кількість коліс) на вісі); фотографії транспортного засобу - фрон-тальна, фотографія державного номерного знака транспортного засобу, фотографія дер-жавного номерного знака причепу, напівпричепу та інших причіпних пристроїв (у разі використання такого та/або заднього державного номерного знака транспортного засо-бу), оглядова фотографія із зображенням розпізнаного державного номерного знака; ві-деозапис руху транспортного засобу через автоматичний пункт (за наявності).

У постанові про накладення адміністративного стягнення за правопорушення, за-фіксоване в автоматичному режимі, зазначаються виміряні з урахуванням похибки ва-гові та габаритні параметри транспортного засобу, які перевищили нормативні вагові та/або габаритні параметри транспортних засобів на ділянці автомобільної дороги, а та-кож нормативні габаритно-вагові параметри транспортних засобів на даній ділянці ав-томобільної дороги.

Як зазначено вище, в оскаржуваній постанові не зазначено наявність напівпри-чіпу-платформи марки Krone модель ZZ, реєстраційний номер НОМЕР_6 , а також типу транспортного засобу, ширину, висоту, довжину, тобто тих даних, на підставі яких встановлено перевищення загальної маси транспортного засобу.

Таким чином, оскільки, відповідачем не доведено, що позивачем порушені норма-тивно допустимі параметри ваги - оскаржувана постанова підлягає скасуванню.

Відповідно до ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають зна-чення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросо-вісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до частини першої статті 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в на-данні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Докази, які б спростовували позицію позивача і підтверджували правомірність ви-несених постанов - суду не надано.

Ураховуючи зазначене, не знайшов свого підтвердження факт вчинення правопо-рушень позивачем, тому постанови підлягають скасуванню, а провадження у справі - закриттю, на підставі п. 3 ч. 3 ст. 286 КАС України.

Відповідно до приписів частини першої статті 139 КАС України, якщо судове рі-шення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд при-суджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюд-жетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі. З урахуванням зазначеного, суд вважає за необхідне стягнути за рахунок бюджетних асигнувань саме Державної служби України з безпеки на транспорті на користь пози-вача судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 1073,60 грн., оскільки позивачем було сплачено судовий збір у подвійному розмірі за дві заявлені позовні вимоги.

Аналізуючи вищевикладене, суд приходить до переконання, що адміністративний позов є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 2, 5-9, 72-77, 90, 242-246, 250, 251, 262, 286 КАС України,-

ухвалив:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті про скасування постанов по справах про адміністративні пра-вопорушення - задовольнити.

Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері без-пеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/перебування (місцезнаходження юридич-ної особи) на території України серії АА №00004800 від 06.02.2023 року Державної служби України з безпеки на транспорті про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.132-1 КУпАП.

Закрити провадження по справі за постановою серії АА № №00004800 від 06.02. 2023 року Державної служби України з безпеки на транспорті щодо притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.132-1 Кодексу Укра-їни про адміністративні правопорушення - у зв'язку з відсутністю події та складу ад-міністративного правопорушення.

Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері без-пеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/перебування (місцезнаходження юридич-ної особи) на території України серії АА №00004806 від 06.02.2023 року Державної служби України з безпеки на транспорті про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.132-1 КУпАП.

Закрити провадження по справі за постановою серії АА № №00004806 від 06.02. 2023 року Державної служби України з безпеки на транспорті щодо притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.132-1 Кодексу Ук-раїни про адміністративні правопорушення - у зв'язку з відсутністю події та складу ад-міністративного правопорушення.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Державної служби України з безпе-ки на транспорті на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 1073,60 (одна тисяча сімдесят три) гривні (шістдесят) копійок.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня його проголошення, а особами які не були присутні при проголошенні рішення в той же строк з дня отримання копії рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя: О.Є.Терещенко