Постанова від 01.05.2023 по справі 296/2882/23

Справа № 296/2882/23

3/296/1277/23

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"01" травня 2023 р. м.Житомир

Суддя Корольовського районного суду м.Житомира Покатілов О.Б., з участю секретаря судового засідання Наконечної С.В., прокурора Крігер Л.Ю., особи, що притягується до відповідальності ОСОБА_1 та його захисника - адвоката Баньківського В.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, директора Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, проживає за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ,

за ст.ст. 172-7 ч. 1, 172-7 ч. 2 КУпАП,-

встановив:

1. Відповідно до протоколу № 131 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, ОСОБА_1 , будучи у період з 09.02.2017 по теперішній час директором Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (надалі - Закону), суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, порушив вимоги ст. 28 Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Так, наказом Міністерства освіти і науки України від 21.02.2017 за № 72-к ОСОБА_1 призначено на посаду директора Центру професійно-технічної освіти на умовах контракту з 09.02.2017 по 20.02.2020. У подальшому розпорядженням Житомирського міського голови від 17.02.2020 за № 161 «Про укладання додаткової угоди до контракту з директором Центру професійно-технічної освіти м. Житомира ОСОБА_1 » строк дії контракту від 09.02.2017 продовжено на 5 років до 20.02.2025.

Згідно зі Статутом Центру професійно-технічної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки 27.09.2017 № 1312 та погоджено на загальних зборах колективу (Протоколом № 2 від 28.08.2017), Центр професійно-технічної освіти м. Житомира є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби, штамп, печатки із своїм найменуванням та із зображенням Державного Герба України (пункт 2.2 Статуту). Центр професійно-технічної освіти м. Житомира належить до сфери управління Міністерства освіти і науки України, місцевого органу управління професійно-технічною освітою відповідно до повноважень, визначених нормативно-правовими актами (пункт 6.1 Статуту).

Приписами статті 3 Закону визначено коло осіб, на яких поширює свою дію Закон, зокрема підпунктом «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону, передбачено його розповсюдження на посадових осіб юридичних осіб публічного права. Відповідно до ст. 81 ЦК України Центр ПТО м. Житомира є юридичною особою публічного права.

Отже, ОСОБА_1 є суб'єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, у тому числі за ч.1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Приватний інтерес - будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

У відповідності до п.п.1, 2, 3 ч.1 ст. 28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані: вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до Статуту, директор Центру ПТО м. Житомира видає у межах своєї компетенції накази і розпорядження , заохочує працівників (підпункт «д» пункту 6.3 Статуту), встановлює премії, доплати, надбавки до посадових окладів і ставок заробітної плати та інше матеріальне заохочення працівникам Центру за конкретні результати праці (підпункт «є» пункту 6.3 Статуту).

Відповідно до Колективного договору на 2017-2020 рр., схваленого загальними зборами трудового колективу Центру професійно-технічної освіти м. Житомира (Протокол №6 від 14.06.2017), який є чинним станом на 2021-2023 р., преміювання працівників здійснюється згідно Положення про преміювання (додаток №5).

Згідно з Положенням про преміювання працівників Центру ПТО м. Житомира, затверджених директором Центру ПТО м. Житомира та головою первинної профспілкової організації співробітників Центру ПТО м. Житомира 14.06.2017, директору Центру ПТО м. Житомира в межах фонду заробітної плати, затвердженого кошторисом доходів і видатків надається право затверджувати порядок і розміри преміювання працівників відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи (підпункт «г» пункту 3.2 Положення).

Встановлено, що 27.05.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , підписав наказ за № 100-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання» від 27.05.2021 року за № 100-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

2. Крім того, відповідно до протоколу № 132 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 27.05.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав та підписав наказ за № 100-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 27.05.2021 року за № 100-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

3. Крім того, відповідно до протоколу № 134 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 26.07.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав та підписав наказ за № 158-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями та з нагоди дня бухгалтера.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання» від 26.07.2021 року за № 158-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

4. Крім того, відповідно до протоколу № 133 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 26.07.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав та підписав наказ за № 158-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями та з нагоди дня бухгалтера.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 26.07.2021 року за № 158-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

5. Крім того, відповідно до протоколу № 135 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.10.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав та підписав наказ за № 234-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 4619 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 22.10.2021 року за № 234-к, яким встановлено премію в 4619 грн ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

6. Крім того, відповідно до протоколу № 136 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.10.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 234-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 4619 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1., в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 22.10.2021 року за № 234-к, яким встановлено премію в розмірі 4619 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

7. Крім того, відповідно до протоколу № 137 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.11.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 269-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 4619 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 22.11.2021 року за № 269-к, яким встановлено премію в 4619 грн ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

8. Крім того, відповідно до протоколу № 138 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.11.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 269-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 4619 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1., в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 22.11.2021 року за № 269-к, яким встановлено премію в розмірі 4619 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

9. Крім того, відповідно до протоколу № 139 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.12.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 286-к «Про виплату грошової винагороди педпрацівникам ЦПТО м. Житомира».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про виплату грошової винагороди педпрацівникам ЦПТО м. Житомира» від 22.12.2021 року за № 286-к, яким встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

10. Крім того, відповідно до протоколу № 140 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.12.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 286-к «Про виплату грошової премії педпрацівникам ЦПТО м. Житомира».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні грошової винагороди своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про виплату грошової премії педпрацівникам ЦПТО м. Житомира» від 22.12.2021 року за № 286-к, яким встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

11. Крім того, відповідно до протоколу № 141 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.12.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 287-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 5005 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 22.12.2021 року за № 287-к, яким встановлено премію в 5005 грн ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

12. Крім того, відповідно до протоколу № 142 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 22.12.2021 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 287-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 5005 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 22.12.2021 року за № 287-к, яким встановлено премію в розмірі 5005 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

13. Крім того, відповідно до протоколу № 143 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 26.01.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 12-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 26.01.2022 року за № 12-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

14. Крім того, відповідно до протоколу № 144 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року, встановлено, що 26.01.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 12-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 26.01.2022 року за № 12-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

15. Крім того, відповідно до протоколу № 145 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 18.02.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 23-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 18.02.2022 року за № 23-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

16. Крім того, відповідно до протоколу № 146 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 18.02.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 23-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 18.02.2022 року за № 23-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

17. Крім того, відповідно до протоколу № 147 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 20.05.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 69-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 2500 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 20.05.2022 року за № 69-к, яким встановлено премію в розмірі 2500 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

18. Крім того, відповідно до протоколу № 148 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 20.05.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 69-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі 2500 грн. за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 20.05.2022 року за № 69-к, яким встановлено премію в розмірі 2500 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

19. Крім того, відповідно до протоколу № 149 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 22.06.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 102-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 22.06.2022 року за № 102-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

20. Крім того, відповідно до протоколу № 150 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 22.06.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 102-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 22.06.2022 року за №102-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

21. Крім того, відповідно до протоколу № 151 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 22.07.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 136-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 22.07.2022 року за № 136-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

22. Крім того, відповідно до протоколу № 152 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 22.07.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 136-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками та полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1., в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 22.07.2022 року за №136-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

23. Крім того, відповідно до протоколу № 153 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 24.08.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , підписав наказ за № 161-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 24.08.2022 року за № 161-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

24. Крім того, відповідно до протоколу № 154 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 24.08.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 161-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 24.08.2022 року за №161-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

25. Крім того, відповідно до протоколу № 155 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 23.09.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 189-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 23.09.2022 року за № 189-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

26. Крім того, відповідно до протоколу № 156 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 23.09.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , підписав наказ за № 189-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги, встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 23.09.2022 року за №189-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

27. Крім того, відповідно до протоколу № 157 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 24.10.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав підписав наказ за № 207-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 24.10.2022 року за № 207-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

28. Крім того, відповідно до протоколу № 158 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 24.10.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 207-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 24.10.2022 року за №207-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

29. Крім того, відповідно до протоколу № 159 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 24.11.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 228-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 24.11.2022 року за № 228-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

30. Крім того, відповідно до протоколу № 160 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 24.11.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 228-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 24.11.2022 року за № 228-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

31. Крім того, відповідно до протоколу № 161 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 19.12.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 242-к «Про виплату грошової винагороди педпрацівникам ЦПТО м. Житомира».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про виплату грошової винагороди педпрацівникам ЦПТО м. Житомира» від 19.12.2022 року за № 242-к, яким встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

32. Крім того, відповідно до протоколу № 162 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 19.12.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 242-к «Про виплату грошової премії педпрацівникам ЦПТО м. Житомира».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні грошової винагороди своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про виплату грошової премії педпрацівникам ЦПТО м. Житомира» від 19.12.2022 року за № 242-к, яким встановлено грошову винагороду в розмірі 5005 грн. ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

33. Крім того, відповідно до протоколу № 163 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року встановлено, що 19.12.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 243-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними зв'язками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено встановлені п.2 ч.1 ст. 28 Закону вимоги.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказу «Про преміювання працівників» від 19.12.2022 року за № 243-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-7 КУпАП.

34. Крім того, відповідно до протоколу № 164 про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 27.03.2023 року Встановлено, що 19.12.2022 директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , видав і підписав наказ за № 243-к «Про преміювання працівників».

Вищевказаним наказом, з-поміж інших працівників, премійована бухгалтер ОСОБА_2 , якій було встановлено премію в розмірі посадового окладу за збереження належних матеріально-технічних і побутових умов для навчання і виховання учнів, за своєчасну і об'єктивну звітність перед установами і організаціями.

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про запобігання корупції» близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб, ОСОБА_2 є дружиною ОСОБА_1 .

При підписанні вказаного наказу, ОСОБА_1 мав приватний інтерес, а саме поліпшення матеріального стану своєї дружини ОСОБА_2 .

Таким чином, у ОСОБА_1 перед підписанням вказаного наказу, виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його приватним інтересом, обумовлений родинними стосунками що полягав у виділенні премії у вигляді грошових коштів своїй дружині ОСОБА_2 та його посадовими повноваженнями, як директора Центру ПТО м. Житомира, що вплинуло на його об'єктивність та неупередженість при підписанні наказу про преміювання своєї дружини, який підлягає врегулюванню у встановленому Законом порядку.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до листа Виконавчого комітету Житомирської міської ради від 14.02.2023, директор Центру ПТО м. Житомира не направляв на адресу Житомирської міської ради повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів в період часу з 01.01.2021 по 13.02.2023 року.

Відтак, ОСОБА_1 порушено вимоги встановлені п.3 ч.1 ст. 28 Закону.

Таким чином, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1., в умовах реального конфлікту інтересів, наказу «Про преміювання працівників» від 19.12.2022 року за № 243-к, яким встановлено премію в розмірі посадового окладу ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП.

Постановою суду від 10.04.2023 року вказані справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 об'єднані в одне провадження.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою винуватість визнав повністю та дав суду відповідні пояснення.

Суд дослідив матеріали адміністративної справи, а саме:

к. наказу від 21.02.2017 року № 72-к про призначення ОСОБА_1 директором Центру професійно-технічної освіти м. Житомира на умовах контракту від 09.02.2017, строком на 3 роки з 21.02.2017 по 20.02.2020 року, к. контракту від 09.02.2017 року, к. розпорядження міського голови № 161 від 17.02.2020 року, к. додаткової угоди від 17.02.2020 року до контракту від 09.02.2017 року, к. контракту (нова редакція) від 17.02.2020 року, к. наказу № 162-к від 29.09.2017 року про прийняття на роботу ОСОБА_2 на посаду бухгалтера з 04.10.2017 року, к. колективного договору на 2017-2020 р.р. з додатками, к. статуту Центру професійно-технічної освіти м. Житомира (нова редакція), к. подання, к. повідомлення за підписом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади М.Місюрової № 36/535 від 14.02.2023 року, к. витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб від 07.02.2023 року, наказ від 27.05.2021 № 100-к «Про преміювання працівників», наказ від 26.07.2021 № 158-к «Про преміювання працівників», наказ від 22.10.2021 № 234-к «Про преміювання працівників», наказ від 22.11.2021 № 269-к «Про преміювання працівників», наказ від 22.12.2021 № 286-к «Про виплату грошової винагороди педпрацівникам ЦПТО м. Житомира», наказ від 22.12.2021 № 287-к «Про преміювання працівників», наказ від 26.01.2022 № 12-к «Про преміювання працівників», наказ від 18.02.2022 № 23-к «Про преміювання працівників», наказ від 20.05.2022 № 69-к «Про преміювання працівників», наказ від 22.06.2022 № 102-к «Про преміювання працівників», наказ від 22.07.2022 № 136-к «Про преміювання працівників», наказ від 24.08.2022 за № 161-к «Про преміювання працівників», наказ від що 23.09.2022 № 189-к «Про преміювання працівників», наказ від 24.10.2022 № 207-к «Про преміювання працівників», наказ від 24.11.2022 № 228-к «Про преміювання працівників», наказ від 19.12.2022 № 242-к «Про виплату грошової винагороди педпрацівникам ЦПТО м. Житомира», наказ від 19.12.2022 № 243-к «Про преміювання працівників».

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Так, судом встановлено, що у ОСОБА_1 , як у директора ЦПТО м. Житомира був наявний приватний інтерес при вирішенні питань, пов'язаних з преміюванням дружини, а також наявні повноваження на прийняття рішень щодо преміювання працівників. Також зі змісту протоколів про адміністративні правопорушення вбачається факт суперечності між приватним інтересом ОСОБА_3 і службовими чи представницькими повноваженнями.

Таким чином, директор Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1 , не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив визначений Законом орган - Житомирську міську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник перед підписанням наказів «Про преміювання працівників», якими встановлювався розмір премії ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, чим порушив вимоги, передбачені п.2 ч.1 ст.28 Закону, та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.І72-7 КУпАП.

Також, підписання директором Центру ПТО м. Житомира ОСОБА_1.. в умовах реального конфлікту інтересів, наказів «Про преміювання працівників», якими встановлювався розмір премії ОСОБА_2 , яка є його дружиною та близькою особою відповідно до статті 1 Закону, є порушенням вимог п.3 ч.1 ст.28 Закону, та вчиненням адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7 КУпАП. (Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення відповідно до положень ст. 33 КУпАП слід враховувати характер вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушника.

Під час вирішення питання щодо визнання винуватості особи та призначення адміністративного стягнення необхідно врахувати характеристику ОСОБА_1 який раніше до адміністративної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства не притягувався.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність ОСОБА_1 є повне визнання винуватості.

Крім того, на даний час в зв'язку із звільненням ОСОБА_2 з посади, конфлікт інтересів вичерпано.

Відповідне до ст. 36 КУпАП. якщо особа вчила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається у межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Керуючись ст. ст. 40-1, 283 КУпАП, -

постановив:

ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. 172-7 ч. 1, 172-7 ч. 2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 250 (двохсот п'ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 4 250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) грн. 00 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 536 (п'ятсот тридцять шість) грн. 80 коп.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суд м. Житомира протягом десяти днів з дня її винесення.

Cуддя О. Б. Покатілов