Постанова від 18.04.2023 по справі 946/1294/23

Справа № 946/1294/23 Провадження № 3/946/695/23

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 квітня 2023 року суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Смокіна Г.І.., розглянувши матеріали, які надійшли з Відділу з організації несення служби в місті Ізмаїл УПП в Одеській області ДПП відносно

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця с. Комишівка Ізмаїльського району Одеської області, не працюючого, мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1 , та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 ,

про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 164 ч.1 КУпАП

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 17.02.2023 серії АПР18 № 270064, 17.02.2023 о 14:30 год. ОСОБА_1 в АДРЕСА_3 , займався господарською діяльністю, а саме торгівлею м'ясних виробів без державної реєстрації, як суб'єкта підприємницької діяльності.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП - провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без подання повідомлення про початок здійснення господарської діяльності, якщо обов'язковість подання такого повідомлення передбачена законом, або без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, або у період зупинення дії ліцензії, у разі якщо законодавством не передбачені умови провадження ліцензійної діяльності у період зупинення дії ліцензії, або без одержання документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди).

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав та дав пояснення за обставинами справи, згідно яким 17.02.2023 звернувся до Ізмаїльської ДПІ з документацією для отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, вважав свої дії на час складення протоколу про адміністративне правопорушення законними.

Вина ОСОБА_1 окрім визнання вини, підтверджена матеріалами справи, а саме:

-протоколом про адміністративне правопорушення від 17.02.2023 серії АПР18 № 270064;

-письмовим поясненням ОСОБА_1 від 17.02.2023;

-витягом № 850 з реєстру платників єдиного податку від 01.03.2023.

Відповідно до положень ст. 22 КУпАП, при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Дослідивши матеріали справи, враховуючи особу, яка вчинила адміністративне правопорушення, вчинення правопорушення вперше, визнання вини, характер та обставини вчиненого правопорушення, приймаючи до уваги звернення притягуваного до Ізмаїльської ДПІ Головного Управління ДПС в Одеській області з документацією для отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності 17.02.2023, суд вважає за можливе звільнити його від адміністративної відповідальності на підставі ст. 22 КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись ст. 22, ч. 1 ст. 164, ст. 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звільнити від адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 164 КУпАП, за малозначністю, обмежившись усним зауваженням.

Провадження у справі закрити.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя: Г.І.Смокіна

Попередній документ
110666903
Наступний документ
110666905
Інформація про рішення:
№ рішення: 110666904
№ справи: 946/1294/23
Дата рішення: 18.04.2023
Дата публікації: 08.05.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Порушення порядку провадження господарської діяльності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (14.04.2023)
Дата надходження: 21.02.2023
Розклад засідань:
07.04.2023 09:00 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
18.04.2023 13:00 Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
СМОКІНА ГАЛИНА ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
СМОКІНА ГАЛИНА ІВАНІВНА
правопорушник:
Омельченко Артем Анатолійович