Справа № 495/9484/22
№ провадження 2/495/110/2023
Про заочний розгляд справи
"05" травня 2023 р. м.Білгород-Дністровський
Білгород - Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі головуючого одноособово судді Прийомової О.Ю.
за участю секретаря Мельник Ю.В.
Справа № 495/9484/23,
розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Білгород - Дністровському Одеської області в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
30 листопада 2022 року Ухвалою Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області по вказаній справі було відкрито спрощене позовне провадження та вона призначена до судового розгляду на 10 січня 2023 року о 09 годині 50 хвилин.
10 січня 2023 року Ухвалою Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області провадження по справі було зупинено через надання терміну на примирення строком на три місяці.
10 квітня 2023 року Ухвалою Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області провадження по справі було поновлено та призначено до розгляду на 05 травня 2023 року о 11 годині 50 хвилин.
В матеріалах справи наявне клопотання позивача, згідно якого позовні вимоги підтримує та просить розглядати справу за її відсутності. Не заперечує проти заочного розгляду справи та винесення судом заочного рішення.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про день та час судового розгляду справи повідомлявся належним чином, причину неявки суду не повідомив.
Відповідно до ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.
Вивчивши матеріали справи, дослідивши надану позивачем заяву про заочний розгляд справи, суд вважає, що вказане клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до матеріалів справи, поштові повідомлення про отримання судової повістки на адресу суду повертаються з відміткою «адресат відсутній за вказаною адресою», відповідач у судове засідання не з'являється без поважних причин, причину неявки суду не повідомляє, у зв'язку з чим надавалось оголошення про виклик відповідача на сайті Судової Влади.
Відповідно до наданого клопотання позивача, вона не заперечує проти заочного розгляду справи.
Відповідно до ст. 280 ЦПК України, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов:
1)відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання;
2)відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причини;
3) відповідач не подав відзив;
4)позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Відповідно до ст. 281 ЦПК України, про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.
Як встановлено з матеріалів справи, відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання, не з'явився в судове засідання без поважних причин, не надав відзив на позовні вимоги, позивач не заперечує проти такого вирішення справи про що свідчить її клопотання в матеріалах справи.
На підставі вищевикладеного, є всі підстави у суду перейти до заочного розгляду справи та винесення заочного рішення.
Керуючись ст. ст. 223, 247, 280 -281 ЦПК України, суд,
Перейти до заочного розгляду цивільної справи за позовною заявоюОСОБА_3 до ОСОБА_2 .
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвалу, включається до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Повний текст ухвали складений 05 травня 2023 року.
Суддя: