Ухвала від 02.05.2023 по справі 360/4078/21

УХВАЛА

02 травня 2023 року

м. Київ

справа № 360/4078/21

адміністративне провадження № К/990/34421/22

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Яковенка М. М., проводячи підготовчі дії до касаційного розгляду касаційної скарги Головного управління ДПС у Луганській області на ухвалу Першого апеляційного адміністративного суду від 14 листопада 2022 року у справі № 360/4078/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Лізинг Інвест» до Головного управління ДПС у Луганській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлень-рішень,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Першого апеляційного адміністративного суду від 14 листопада 2022 року відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Луганській області на рішення Луганського окружного адміністративного суду від 23 лютого 2022 року у справі № 360/4078/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Лізинг Інвест» до Головного управління ДПС у Луганській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлень-рішень.

Не погодившись із ухвалою Першого апеляційного адміністративного суду від 14 листопада 2022 року, Головне управління ДПС у Луганській області 06 грудня 2022 року звернулося до Верховного Суду з касаційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом апеляційної інстанції норм процесуального права просило її скасувати та направити справу до суду апеляційної інстанції для продовження розгляду.

Ухвалою Верховного Суду від 14 грудня 2022 року відкрито касаційне провадження за вказаною касаційною скаргою, встановлено строк для подання відзиву. Витребувані матеріали справи.

В порядку, встановленому статтею 340 КАС України, проведені необхідні підготовчі дії з підготовки справи до касаційного розгляду.

Положеннями пункту 3 частини першої статті 345 КАС України передбачено, що суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами у разі перегляду ухвал судів першої та апеляційної інстанцій.

З огляду на закінчення підготовки справи та враховуючи вимоги статті 345 КАС України, розгляд справи можливий судом касаційної інстанції в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Керуючись статтями 31, 241, 248, 340, 345 КАС України,

УХВАЛИВ:

Закінчити підготовку даної справи до касаційного розгляду.

Вказану справу призначити до касаційного розгляду в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами без виклику сторін, який відбудеться у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 5.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя М. М. Яковенко

Попередній документ
110616459
Наступний документ
110616467
Інформація про рішення:
№ рішення: 110616460
№ справи: 360/4078/21
Дата рішення: 02.05.2023
Дата публікації: 04.05.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (27.11.2023)
Дата надходження: 27.11.2023
Предмет позову: про визнання протиправними та скасування податкового повідомлень-рішень
Розклад засідань:
27.03.2026 05:51 Луганський окружний адміністративний суд
27.03.2026 05:51 Луганський окружний адміністративний суд
27.03.2026 05:51 Луганський окружний адміністративний суд
13.10.2021 11:05 Перший апеляційний адміністративний суд
17.11.2021 09:30 Луганський окружний адміністративний суд
22.12.2021 09:10 Луганський окружний адміністративний суд
24.01.2022 09:00 Луганський окружний адміністративний суд
21.02.2022 11:00 Луганський окружний адміністративний суд
23.02.2022 11:20 Луганський окружний адміністративний суд
13.07.2023 11:00 Перший апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЛАЖІВСЬКА Н Є
БЛОХІН АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
ВАСИЛЬЄВА І А
ГІМОН М М
ЖЕЛТОБРЮХ І Л
МІРОНОВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
ЯКОВЕНКО М М
суддя-доповідач:
БЛОХІН АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ
ГІМОН М М
ЖЕЛТОБРЮХ І Л
МІРОНОВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
ТИХОНОВ І В
ТИХОНОВ І В
ЯКОВЕНКО М М
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у Луганській області
Головне управління ДПС у Луганській області
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління ДПС у Луганській області
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізинг Інвест"
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Луганській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління ДПС у Луганській області
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізинг Інвест"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізинг Інвест"
Товариство з обмеженою відповідальністю «Лізинг Інвест»
представник позивача:
Овчаренко Олександр Вікторович
Адвокат Ратушна Олена Сергіївна
представник скаржника:
Свердловська Ірина Володимирівна
суддя-учасник колегії:
БІЛОУС О В
БЛАЖІВСЬКА Н Є
ВАСИЛЬЄВА І А
ГАЙДАР А В
ГЕРАЩЕНКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДАШУТІН І В
КАЗНАЧЕЄВ ЕДУАРД ГЕННАДІЙОВИЧ
ОЛЕНДЕР І Я
СІВАЧЕНКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ
ХОХУЛЯК В В
ШИШОВ О О
Юрченко В.П.