Ухвала від 01.05.2023 по справі 807/761/17

УХВАЛА

01 травня 2023 року

м. Київ

справа №807/761/17

адміністративне провадження №К/9901/54732/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Юрченко В.П.,

суддів: Васильєвої І.А., Хохуляка В.В.,

розглянувши клопотання Головного управління ДФС у Закарпатській області про повернення судового збору за подання касаційної скарги на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 05.02.2018 у справі № 807/761/17 за позовом Публічного акціонерного товариства "Мукачівський завод "Точприлад" до Головного управління ДФС у Закарпатській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення ,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 26.07.2018 відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління ДФС у Закарпатській області на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 05.02.2018 у справі № 807/761/17.

На адресу Верховного Суду надійшло клопотання Головного управління ДФС у Закарпатській області про повернення судового збору за подання касаційної скарги у даній справі.

Згідно з частинами першою та другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи. Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин клопотання про повернення судового збору за подання касаційної скарги підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись частинами першою, другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір", Суд -

УХВАЛИВ:

Клопотання Головного управління ДФС у Закарпатській області про повернення судового збору за подання касаційної скарги у справі № 807/761/17 - задовольнити.

Повернути Головному управлінню ДФС у Закарпатській області судовий збір у розмірі 6304,66 грн. згідно з платіжним дорученням № 1046 від 22.06.2018.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

СуддіВалентина ЮРЧЕНКО Ірина ВАСИЛЬЄВА В'ячеслав ХОХУЛЯК

Попередній документ
110568849
Наступний документ
110568851
Інформація про рішення:
№ рішення: 110568850
№ справи: 807/761/17
Дата рішення: 01.05.2023
Дата публікації: 03.05.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; податку на прибуток підприємств
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (26.07.2018)
Дата надходження: 02.07.2018
Предмет позову: визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, яким застосовані штрафні санкції у розмірі 254674 грн. 50 коп.