Справа № 199/6931/20
(2/199/47/23)
18 квітня 2023 року Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючого судді Богун О.О.,
за участю секретаря Буточкіної М.К.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дніпрі позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи солідарним боржником, -
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання особи солідарним боржником.
Ухвалою судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 04 січня 2021 року відкрито провадження по справі.
29.03.2023 року до суду надійшла заява представника позивача про відмову від позову та закриття провадження по справі.
Учасники справи у судове засідання не з'явилися, про час та місце розгляду справи були повідомлені судом належним чином.
Відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи, вважає за необхідне прийняти заяву представника позивача про відмову від позову.
Відповідно до вимог п.4 ч.1, ч. 2, 3 ст.255 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо: позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, а також вирішує питання про розподіл між сторонами судових витрат, повернення судового збору з державного бюджету.
Ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена.
Оскільки відмова не суперечить Закону і не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів сторін у справі, тому суд вважає за необхідне закрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи солідарним боржником.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 255 ЦПК України, суд, -
Прийняти відмову ОСОБА_1 від позову до ОСОБА_2 про визнання особи солідарним боржником.
Провадження по справі ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи солідарним боржником - закрити.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О.О. Богун
18.04.2023