Ухвала від 28.04.2023 по справі 220/646/22

Справа №220/646/22

Провадження № 2/220/48/23

УХВАЛА

Іменем України

28 квітня 2023 року смт. Велика Новосілка Донецької області

Великоновосілківський районний суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Дурач О.А.

за участю секретаря Сербіної І.В.,

розглянувши заяву представника відповідача ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відео конференції поза приміщенням суду під час розгляду цивільної справи за позовною заявою Першого заступника керівника Волноваської окружної прокуратури Донецької області в інтересах держави в особі Великоновосілківської селищної військової адміністрації до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про витребування земельної ділянки,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду знаходиться справа за позовною заявою Першого заступника керівника Волноваської окружної прокуратури Донецької області в інтересах держави в особі Великоновосілківської селищної військової адміністрації до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про витребування земельної ділянки.

На адресу суду надійшло клопотання представника відповідача ОСОБА_1 , про проведення усіх судових засідань за його участі, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Також, на адресу суду надійшло клопотання представника позивача ОСОБА_2 , про проведення усіх судових засідань за її участі, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суд, дослідивши клопотання, вважає, що клопотання підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

Таким чином, з метою забезпечення права представника відповідача ОСОБА_1 , та представника позивача ОСОБА_2 , на участь у розгляді справи, суд вважає доцільним задовольнити клопотання представника відповідача, та представника позивача, про проведення дистанційного судового провадження в режимі відео конференції з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника відповідача ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза приміщенням суду під час розгляду цивільної справи за позовною заявою Першого заступника керівника Волноваської окружної прокуратури Донецької області в інтересах держави в особі Великоновосілківської селищної військової адміністрації до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про витребування земельної ділянки - задовольнити.

Здійснювати судові засідання за участі представника відповідача ОСОБА_1 , та представника позивача ОСОБА_2 в режимі відео конференції поза приміщенням суду за допомогою власних технічних засобів, під час розгляду цивільної справи за позовною заявою Першого заступника керівника Волноваської окружної прокуратури Донецької області в інтересах держави в особі Великоновосілківської селищної військової адміністрації до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про витребування земельної ділянки.

Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити представника позивача ОСОБА_1 , та представника позивача ОСОБА_2 .

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити на офіційну адресу електроної пошти, вказану представником відповідача у клопотанні, та на офіційну адресу електроної пошти, вказану представником позивача у клопотанні

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.А. Дурач

Попередній документ
110512845
Наступний документ
110512847
Інформація про рішення:
№ рішення: 110512846
№ справи: 220/646/22
Дата рішення: 28.04.2023
Дата публікації: 01.05.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Великоновосілківський районний суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них:; про приватну власність, з них:; витребування майна із чужого незаконного володіння
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (19.09.2023)
Результат розгляду: Відмовлено у відкритті кас. провадження (малозначні справи)
Дата надходження: 04.09.2023
Предмет позову: про витребування земельної ділянки
Розклад засідань:
03.02.2023 09:30 Великоновосілківський районний суд Донецької області
24.02.2023 09:30 Великоновосілківський районний суд Донецької області
13.03.2023 10:30 Великоновосілківський районний суд Донецької області
12.04.2023 12:30 Великоновосілківський районний суд Донецької області
28.04.2023 12:00 Великоновосілківський районний суд Донецької області
17.05.2023 10:30 Великоновосілківський районний суд Донецької області
15.08.2023 11:20 Дніпровський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДУРАЧ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
Зубакова В.П.
ЗУБАКОВА ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА
суддя-доповідач:
ДУРАЧ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
Зубакова В.П.
ЗУБАКОВА ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА
РУСИНЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
відповідач:
Пічахчі Світлана Іллівна
позивач:
Великоновосілківська селищна військова адміністрації Волноваського району Донецької області
Великоновосілківська селищна військова адміністрація
Донецька обласна прокуратура
представник відповідача:
Пономарьов Роман Олександрович
Пономарьова Роман Олександрович
представник позивача:
Волноваська окружна прокуратура
Донецька обласна прокуратура
Кандиболоцька Оксана Михайлівна
суддя-учасник колегії:
БОНДАР ЯНА МИКОЛАЇВНА
ОСТАПЕНКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
третя особа:
Перший заступник кервівника Волноваської окружної прокуратури Роман Авдан
третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Донченко Сергій Петрович
член колегії:
АНТОНЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Антоненко Наталія Олександрівна; член колегії
АНТОНЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ДУНДАР ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА