Справа № 159/545/19
Провадження № 1-кп/159/18/23
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
24 квітня 2023 року м. Ковель
Ковельський міськрайонний суд Волинської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
з участю:
секретаря судового засідання ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
обвинуваченої ОСОБА_4 (дистанційно)
захисника ОСОБА_5
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.11.2018 за №42018031110000075 про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України,
У судовому засіданні оголошено перерву до 29 травня 2023 року.
Обвинувачена клопотала про проведення наступного судового засідання в режимі відеоконференції з Христинівським районним судом Черкаської області.
Заслухавши думку учасників, суд дійшов такого висновку.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 336 КПК України, судове засідання може здійснюватись у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження з поважних причин.
Згідно із частиною другою статті 336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення.
У зв'язку з введенням на території України воєнного стану та з метою забезпечення права обвинуваченої на участь в судовому засіданні, забезпечення оперативності судового провадження та дотримання строків його розгляду, суд вважає за необхідне провести судове засідання в режимі відеоконференції з Христинівським районним судом Черкаської області, із участю обвинуваченої ОСОБА_4 .
Керуючись статтею 336 Кримінального процесуального кодексу України, суд
Доручити уповноваженим особам Христинівського районного суду Черкаської області забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції на 11.00 годину 29 травня 2023 року з Ковельським міськрайонним судом Волинської області за участі обвинуваченої ОСОБА_4 .
Копію ухвали для виконання негайно надіслати на електронну адресу Христинівського районного суду Черкаської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
ГоловуючийОСОБА_1