Ухвала від 24.04.2023 по справі 560/1993/23

Справа № 560/1993/23

УХВАЛА

24 квітня 2023 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Козачок І.С. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Військової частини НОМЕР_1 про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання виплатити середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні.

Відповідно до ч. 4 ст. 9 КАС України, суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи. Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду (ч. 6 ст. 80 КАС України).

Судом встановлена відсутність у матеріалах справи окремих необхідних для розгляду справи письмових доказів.

Керуючись статтями 80, 248, 256 , Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

повторно витребувати у Військової частини НОМЕР_1 відомості про усі належні ОСОБА_1 виплати на дату звільнення з військової служби ( зазначивши також окремо, які з них були проведені у день звільнення зі служби і які проведені після звільнення).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддя І.С. Козачок

Попередній документ
110405075
Наступний документ
110405077
Інформація про рішення:
№ рішення: 110405076
№ справи: 560/1993/23
Дата рішення: 24.04.2023
Дата публікації: 08.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (02.10.2023)
Дата надходження: 13.02.2023
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛА Л М
суддя-доповідач:
БІЛА Л М
КОЗАЧОК І С
суддя-учасник колегії:
ГОНТАРУК В М
МАТОХНЮК Д Б